Ciekawostki

Polacy lubią być smart!

12 stycznia 2018

Żyjemy coraz szybciej, a bez internetu czujemy się jak bez ręki. Wizytę lekarską, zakupy, przelewy a nawet zamawianie sprzątania organizujemy online. Coraz chętniej korzystamy z usług smart. Dlaczego? Bo to wygodne!

Usługi smart gwarancją wygody

Według badania “Korzystanie z Internetu” przeprowadzonego przez CBOS w 2016 roku minimum raz w tygodniu z internetu korzysta aż 65% Polaków. Wśród narzędzi przeważają urządzenia mobilne, po które w zeszłym roku sięgnęło aż 86% badanych. Polacy chętnie wykorzystują możliwości online do załatwiania swoich codziennych spraw i obowiązków. Usługi bankowe online wybiera 66% badanych, z kolei 45% deklaruje regularne robienie zakupów przez internet. Tradycyjne usługi i świadczenia przenoszą się do świata wirtualnego. Dzięki usługom smart nie trzeba wychodzić z domu, by móc dopiąć pilne sprawy i odetchnąć z ulgą.

Mówi się, że potrzeba matką wynalazków. Obserwując wzrost liczby firm proponujących swoje usługi online, nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Komunikacja przez internet stała się podstawą nie tylko pomiędzy prywatnymi użytkownikami, ale również pomiędzy firmami i ich klientami. Czasy, w których zamawianie taksówki poprzez łapanie jej na ulicy lub bezpośrednie podchodzenie do kierowcy, dawno odeszły do lamusa. Pojawiająca się konkurencja, oferująca rezerwację transportu za pomocą kilku kliknięć w telefonie staje coraz bardziej popularna, wśród osób, ceniących sobie wygodę i szybkość realizacji usług. Argumentem “za” jest nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu, którego nie trzeba tracić na telefon czy szukanie taksówki na sąsiedniej ulicy.  Wszystko może się dziać “tu i teraz”, bez poświęcania dużej ilości czasu. Wystarczy odpowiednia aplikacja lub znajomość adresu strony internetowej.  

Aplikacje kluczem do zadowolenia klientów

Polacy chętnie wybierają aplikacje i usługi smart, które w zaskakującym tempie pojawiają się na rynku. Dowóz jedzenia z restauracji do domu klienta w stałej i atrakcyjnej cenie, przelewy bankowe z każdego miejsca na świecie, zakupy spożywcze w porach nocnych czy zamówienie sprzątania mieszkania na weekend to tylko kilka przykładów ułatwiających codzienne życie. Usługi smart są świetnym dowodem na to, że nie tylko nie musimy wszystkim zajmować się sami, ale i możemy sprawnie organizować swoje życie prywatne i zawodowe klikając w ekran telefonu.

Niezapowiedziana wizyta gości w weekend? Świąteczne porządki? Codzienne obowiązki mogą nam skutecznie utrudnić przygotowanie domu na szczególne okazje czy bieżące utrzymanie go w czystości.

Z pomocą przychodzi Pozamiatane.pl, które wyręczy  domowników i firmy w sprzątaniu. Dostępna na stronie firmy aplikacja pozwala na zamówienie sprzątania w dowolnej chwili. Odkurzanie, prasowanie, mycie okien – możemy zlecić porządki fachowcom będąc w pracy czy odpoczywając w parku.

Wygoda płynąca z usług smart pozwala wygospodarować czas na inne,  czekające nas obowiązki. Nie trzeba stać w długiej kolejce w rejestracji do lekarza i marnować czasu na stanie w sklepowej kolejce, czy płacić rachunki za pośrednictwem tradycyjnego przekazu pocztowego.

Życie użytkowników dzięki aplikacjom smart staje się nie tylko prostsze, ale i przyjemniejsze!

 

Źródła:

Polacy lubią być smart!

Żyjemy coraz szybciej, a bez internetu czujemy się jak bez ręki. Wizytę lekarską, zakupy, przelewy a nawet zamawianie sprzątania…

Pozamiatane.pl
Polacy lubią być smart!