Ciekawostki

Podsumowanie roku 2017

11 stycznia 2018

Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie tego, co się u nas działo w 2017 roku. Był on dla pozamiatane.pl bardzo udany. Nasz zespół dynamicznie się powiększa, od stycznia pracowaliśmy dla Was w nowej, większej siedzibie.

Rekord sprzątań zanotowaliśmy 15 grudnia. Średnio jedna usługa trwała 4 godziny, a najdłuższe sprzątanie w 2017 roku aż 14 godzin (było realizowane przez dwie osoby). Nasi eksperci najczęściej odwiedzali klientów z Mokotowa, ale warto pamiętać, że Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym działamy. Kilka miesięcy temu weszliśmy na krakowski rynek, gdzie rozwijamy się w szybkim tempie i już planujemy dalszą ekspansję.

Jednak w 2017 roku zajmowaliśmy się nie tylko samym sprzątaniem. Od lipca razem ze Stowarzyszeniem “mali bracia Ubogich” prowadzimy akcję “Pozamiatane.pl odkurza wspomnienia”. My sprzątamy mieszkania warszawskim seniorom, a oni opowiadają nam fascynujące historie o stolicy, którymi z radością się z Wami dzielimy. Znajdziecie je tutaj.

Drodzy Klienci, to dzięki Wam! Dziękujemy.

Podsumowanie roku 2017

Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie tego, co się u nas działo w 2017 roku. Był on dla pozamiatane.pl bardzo udany. Nasz zespół…

Pozamiatane.pl
Podsumowanie roku 2017