Jak sprzątać - praktyczne porady

Mycie lodówki – nienawidzę!!!!

10 maja 2018

Badania naukowe (tak, tak) dowodzą, że nasz wspaniały i cudowny naród najbardziej nie znosi sprzątania lodówki. Nie mycia okien, nawet nie czyszczenia toalety – tylko sprzątania lodówki.
Co można zrobić by zachować tam porządek? Posłuchajcie naszych rad!

Przegródki na mieszania smutki

Nie obawiaj się użyć przegródek aby oddzielić sery od wędlin a wędliny od ryb. To naprawdę bardzo bardzo proste

Talerze? Już wierzę!

Ciężko ci sięgnąć coś z wnętrza lodówki? Pomyśl o położeniu poszczególnych rzeczy na obrotowej płaszczyźnie – może to być nawet talerz. To działa lepiej niż myślisz.

Drzwi lodówki to twój notes.

Z tego korzysta coraz więcej osób, ale zawsze warto przypominać o tym, że łatwo zapamiętujemy gdy coś nam się kojarzy z jedzeniem. Nie bój się tego!

FIFO czyli pierwsze wchodzi, pierwsze wychodzi.

Pamiętaj o tej złotej zasadzie restauracji – używaj produktów zgodnie z ich datami przydatności do spożycia. To i rozsądne i oszczędne, a także ekonomiczne

Mycie lodówki   nienawidzę!!!!

Dobrze opisane – z radością zjadane.

Gdy mrozisz mięsa – nie zapomnij dokładnie go opisać – podaj typ, datę zamrożenia i ewentualnie stopień obróbki. Oto przykład – Pręga wołowa/23.02/surowa – możesz użyć markera, możesz drukować swoje własne etykiety.

To by było na tyle wskazówek. Pamiętaj jednak, że lodówkę należy czyścić co 3 miesiące, a raz w miesiącu chociaż przemycić.  To jedno z największych, domowych siedlisk bakterii.
Jeśli za nic nie chcesz czyścić lodówki, zleć to nam. My sprzątamy lodówkę w podstawowej cenie – bez dodatkowych opłat.

Mycie lodówki – nienawidzę!!!!

Badania naukowe (tak, tak) dowodzą, że nasz wspaniały i cudowny naród najbardziej nie znosi sprzątania lodówki. Nie mycia okien,…

Pozamiatane.pl
Mycie lodówki – nienawidzę!!!!