Sprzątanie w domu

Sprzątanie – trudny temat, łatwe rozwiązania

9 czerwca 2016

Ład i porządek ceni każdy z nas. Nawet najwięksi bałaganiarze, dla których porozrzucane rzeczy to „twórczy chaos”, lubią od czasu do czasu zobaczyć poukładaną przestrzeń w swoim mieszkaniu. Z prozaiczną czynnością, jaką jest sprzątanie, często bywają jednak problemy. Pomijając brak zapału lub wiedzy praktycznej, często po prostu nie mamy czasu, aby się tym zająć.

Nie ma jednak co załamywać rąk. Lepiej po prostu pomyśleć, jak wszystko zorganizować, żeby usprawnić sobie domowe obowiązki. Właśnie takie podpowiedzi, ale też inne tematy, znajdziecie w najbliższym czasie na naszym blogu.

Perfekcyjne Panie domu powiedzą, że najważniejszy jest plan i systematyczność. Nie każdy jest jednak „perfekcyjny”, warto zatem pomyśleć o znalezieniu pomocy. A kto lepiej zadba o nasze mieszkanie, jeśli nie profesjonalni sprzątacze? W Warszawie i innych większych miastach można znaleźć oferty sprzątania mieszkań, świadczone przez wyspecjalizowane firmy z doświadczeniem i referencjami. Czy warto skorzystać z ich usług? Zdecydowanie TAK.

Przede wszystkim znają się na sprzątaniu, a wbrew pozorom nie zawsze to takie proste zadanie. Doświadczona sprzątaczka wie, jakich środków użyć, a jakie nie nadają się na daną powierzchnię. Zna też sprawdzone, „domowe” sposoby na plamy i zanieczyszczenia. W Pozamiatane.pl możemy od razu zamówić usługę, w ramach której sprzątacz przyjdzie z własnym zestawem narzędzi i płynów.

Po drugie, zatrudniając sprzątaczkę zyskujemy upragniony czas. Dokładnie określamy, kiedy sprzątacz ma do nas przyjść i uzyskany w ten sposób czas możemy zaplanować sobie na inne czynności albo chwilę relaksu, w myśl zasady „odpocznij, a oni zrobią resztę”.

Niektórym wydaje się, że znalezienie sprzątaczki, ustalenie z nią grafiku i zasad współpracy może być trudne. Ale nie w dobie internetu. Teraz w sieci można łatwo zorganizować pomoc i to bez konieczności śledzenia dziesiątek ogłoszeń, czytania opinii i wykonywania licznych telefonów. Wystarczy wejść na platformę Pozamiatane.pl, podać kod pocztowy, a następnie określić, czego dokładnie potrzebujemy – sprzątania raz w tygodniu czy może cyklicznego. Następnie podajemy dzień i godzinę, wybieramy sprzątacza i gotowe. Nawet płatność zostanie automatycznie pobrana w naszej karty już po dokonaniu usługi, więc nie musimy martwić się o gotówkę. Wystarczy maksymalnie kilka minut, żeby zadbać o porządek. Wszystko szybko, łatwo i w oparciu o jasno sprecyzowane zasady.

Sprzątanie – trudny temat, łatwe rozwiązania

Ład i porządek ceni każdy z nas. Nawet najwięksi bałaganiarze, dla których porozrzucane rzeczy to „twórczy chaos”, lubią od…

Pozamiatane.pl
Sprzątanie – trudny temat, łatwe rozwiązania