Opinie klientów

Już od Stawka bazowa
30 zł/h
płatność online przez
Gwarancja bezpieczeństwa
Roberto, Kraków
”According to what we saw on Monday, Nataliia is very efficient and does her work very well. The only complaint we may have, if any, is that she just focuses on work and not asking much us about priorities. This is not a bad thing, we can sort it out next time I guess. Anyhow in general, as mentioned before, she is excellent!”
Roberto, Kraków
Krystyna, Warszawa
”Mega. mieszkanie nie do poznania, bardzo szybki czas. Mam od razu pytanie, czy jest szansa, żeby umówić się z panią na stałe godziny co 2 tygodnie?”
Krystyna, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Generalnie bardzo polecam Panią Anastazję - nie zwleka, nie rozciąga czasu, pracuje bardzo sprawnie. Jeśli zwróci się Jej na coś uwagę, natychmiast poprawia. Uśmiechnięta i pełna energii dziewczyna.”
Dominik, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Przemiła i bardzo pracowita dziewczyna. Zaraża optymizmem i radością. Z czystym sumieniem polecam Svitlanę - będę korzystać tylko z jej usług :) ”
Agnieszka, Warszawa
Anastasiia, Warszawa
”Szybkosc jest najwieksza zaleta w pracy Pani Oleny, wszytskie zlecone czynnosci byly wykonane precyzyjnie dokladnie i w krotkim okresie czasu. ”
Anastasiia, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Anastazja sprząta bardzo dobrze, szybko i do tego jest bardzo miła. Przyszła nawet przed czasem i ze wszystkimi zadaniami uporała się bardzo dobrze. Polecam.”
Kuba, Warszawa
Sebastian, Warszawa
”Pani Olena jest bardzo dokładną i staranną osobą w tym co robi. Ponadto komunikatywnie posługuje się językiem Polskim co z pewnością ułatwia współpracę z klientem, co więcej cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz pozytywnym nastawieniem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanych usług przez Panią Olenę. Mieszkanie wygląda jak nowe, nawet miejsca gdzie zwykle się omija podczas sprzątania są odkurzone i wyczyszczone. Wszystko błyszczy i pachnie świeżością, polecam.”
Sebastian, Warszawa
Victoria, Warsaw
”She didn’t speak English but we managed. She did a thorough job but could not manage the whole apartment. ”
Victoria, Warsaw
Katarzyna, Wrocław
”dzięki Pani Alonie okazało się, że moje okna są białe, nie szare, tak jak dotąd myślałam. Gorąco polecam. ”
Katarzyna, Wrocław
Bartłomiej, Warszawa
”Bardzo miłe sprzątanie. Eugenia natychmiast zabrała się do pracy, spytała tylko co, gdzie i jak i po 4h całe biuro lśniło.”
Bartłomiej, Warszawa
Izabela, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolna, Pani jest miła, szybka, dokładna i nie zadając wiele pytań wie co i gdzie trzeba zrobić. Polecam ! ”
Izabela, Warszawa
Karol, Warszawa
”Pani była punktualnie. Posprzątała dokładnie. Komunikacja bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona z usługi.”
Karol, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani punktualna, komunikatywna, natomiast mało dokładna (dopiero po wyjściu zauważyłam, że nie umyła podłogi w głównym pomieszczeniu). Po sprzątaniu odkryłam też, że różne przedmioty są poprzestawiane w inne miejsca, sprzęt audio przesunięty na regale itd. ”
Aleksandra, Warszawa
Bartosz , warszawa
”Pani nie dotarła, nie poinformowała o tym że nie dotrze. Nie odpowiedziała na SMSa, żadnego kontaktu. ”
Bartosz , warszawa
Magdalena , Warszawa
”Pani Ania pojawiła się punktualnie. Jest bardzo uprzejma i kontaktowa. Wykonaną pracę oceniam bardzo dobrze. Niestety nie starczyło czasu na sprzątnięcie pokoju i przedpokoju. Proszę nie sugerować się kalkulatorem godzin na stronie, tylko realnie ocenić wielkość mieszkania i stopień zabrudzenia. Serdecznie polecam!”
Magdalena , Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Pani Lilia jest bardzo dokładna i pracowita, nie marnuje czasu. Łatwo ustalić priorytety. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jak dotąd najlepsza współpraca z portalu.”
Katarzyna, Warszawa
Monika , Warsaw
”Alla arrived before the agreed time and was very detailed. She also managed her time well and made sure she cleans everything as needed. I would recommend her.”
Monika , Warsaw
Marta , Warszawa
”Pani Nataliia pomimo uwagi dotyczącej sprzątnięcia WC w biurze nadal tego nie zrobiła. Będę wnioskować o zmianę sprzątającego.”
Marta , Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani przyszła punktualnie i posprzątała bardzo dokładnie. Mam jednak wrażenie, że niektóre rzeczy mogły zostać wykonane szybciej. Mimo wszystko jestem zadowolona ze sprzątania i mogę polecić panią Olenę. Nie mówi dobrze po polsku, ale jest bardzo sympatyczna i bez problemu można się z nią dogadać.”
Joanna, Warszawa
Justyna, Warszawa
”Pan Vlad wykonał kawał solidnej roboty, nawet został nieco dłużej, żeby dokończyć pracę. Serdecznie polecamy!”
Justyna, Warszawa
Wioleta, Warszawa
”Pani Svitlana posprzątała idealnie, bardzo dokładnie, bez zarzutu. Sprzątanie trwało pół godziny dłużej, niż szacowano, ale przy takim efekcie nie miało to znaczenia :) Minimalny minusik za komunikację, gdyż Pani Svitlana słabo mówi po polsku, ale dla końcowego efektu nie miało to dużego znaczenia. Szczerze polecam. ”
Wioleta, Warszawa
Marcin , Warszawa
”Najlepsze sprzątanie zamówione przez portal. Wszystko dokładnie i szybko, Pani Agnieszka jest bardzo samodzielna, nie zadaje zbędnych pytań tylko robi swoje. Jest też bardzo sympatyczna, polecam każdemu.”
Marcin , Warszawa
Anna, Warszawa Wesoła
”Pani miała za zadanie sprzątnięcie wszystkich podłóg na parterze (pokój, przedpokój, kuchnia), wymycie schodów oraz sprzątnięcie dwóch łazienek. Wszystko zrobiła niezwykle szybko i sprawnie (musialam wręcz szukać dodatkowej pracy, bo tak szybko pracowała), nieco kosztem jakości sprzątania, np, w łazience. Panią polecam, warto jednak zwrócić uwagę na większą dokładność. Jest miła i komunikatywna.”
Anna, Warszawa Wesoła
Karolina, Warszawa
”Super! Pani Iryna posprzątała bardzo dokładnie, pomyślała o różnych zakamarkach. Pani Iryna jest bardzo miła i można się z nią całkiem łatwo porozumieć po polsku.”
Karolina, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pan Nick był punktualny i dokładny. Posprzątał sprawnie i nie było problemów z komunikacją. Polecam jego usługi.”
Michał, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Maria to przesympatyczna dziewczyna. Pracę wykonywała bardzo szybko, a jednocześnie dokładnie. Bez problemu można też się z nią porozumieć. Polecam!”
Kuba, Warszawa
Julia , Wroclaw
”Pani bardzo dobrze wszystko posprzątała. Była miła, przyjemna. Było widać że zna się na sprzątaniu oraz ma duże doświadczenie. Polecam panią z czystym sumieniem. ”
Julia , Wroclaw
Aleksandra, Warszawa
”bardzo szybko, sprawnie i dokładnie! Dla mnie język (angielski) nie był problemem, ale podejrzewam, że z serwisu mogą korzystać też osoby, dla których to byłby kłopot. Warto to umieścić w opisie. ”
Aleksandra, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Pani Svitlana posprzątała to co chciałam w ekspresowym tempie, będąc przy tym bardzo dokładną! Szczególnie moja kuchnia - wysprzątana na błysk. Szybka, konkretna, a przy tym bardzo pozytywna, uśmiechnięta i przemiła osoba. Bez żadnego problemu da się z nią porozumieć - zna bardzo dobrze język polski. Całe sprzątanie skończone przed czasem. Polecam!”
Paulina, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani wykonała wszystkie polecenia bardzo dokładnie i szybko, zarówno jeżeli chodzi o ścieranie kurzu, jak i umycie podłogi. Do sprzątania nie mam żadnych zastrzeżen. Jednak Pani bardzo słabo mówiła po polsku, ale nie stanowiło to większego problemu, gdyż zrozumiała wszystkie polecenia.”
Olesia, Kraków
Julia, Warszawa
”Bardzo miła i uprzejma Pani, niestety podłogi w kuchni nie zostały umyte zbyt dokładnie (w rogach, przy ścianie dalej były brudne), oraz nie został starty kurz z półek w korytarzu (mimo, że standardowe sprzatanie miało być tylko sprzataniem kuchni, łazienki i korytarza. Łazienka sprzątnieta bardzo dokładnie. ”
Julia, Warszawa
Adam, Warszawa
”Wszystko lśni i wygląda jak nowe. Trochę mankamentów, ale tylko głównie na wzrost pani vs mój :) Zdecydowanie będę korzystał dalej i polecał. Pozdrawiam, A.”
Adam, Warszawa
Anna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, bardzo sprawnie i dokładnie posprzątane, do tego pani sama zaproponowała co jeszcze może posprzątać jak zostało trochę czasu. Polecam!”
Anna, Warszawa
Patrycja, Warszawa
”Pan był bardzo miły i punktualny, przyszedł nawet przed czasem. Był trochę niedokładny, ale kiedy pokazałam, co jeszcze zostało do poprawienia, to dokończył prace. Bardzo się starał i jestem zadowolona. ”
Patrycja, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Pani Ewa bardzo szybko wykonała wszystkie zadania, w umowionym czasie zdazyla posprzatac kilka dodatkowych miejsc. Wszystko wykonane bardzo starannie. Na dodatek Pani Ewa okazala sie bardzo komunikatywna i sympatyczna osoba. Serdecznie polecam!”
Paulina, Warszawa
Dorota, Warszawa
”Pania Nataliia fantastycznie sprząta, a do tego jest bardzo kulturalną, świetnie mówiącą po polsku osobą,, polecam! ”
Dorota, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Larisa była punktualna i szybko zabrała się do pracy. Nie mam większych zastrzeżeń do jej pracy, całe mieszkanie jest czyste. Ominęła jeden ze stolików i lustro, ale poza tym wszystko było w porządku. Jedyne czego zabrakło to trochę znajomości polskiego, ale udało nam się dogadać. Polecam :)”
Karolina, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Pani posprzatala niezwykle dokładnie, nawet rzeczy o które nie prosiłam żeby zostały umyte. Wszystko wręcz lśni. Pani trochę mówi po polsku, ale rozumie właściwie wszystko. ”
Piotr, Warszawa
Marcin, Warszawa
”Mogę powiedzieć wyłącznie dobre rzeczy o Pani Yulii. Bardzo szybka i dokładna, przy tym sympatyczna.”
Marcin, Warszawa
Krystyna, Warszawa
”Pani ślicznie posprzątała jednak trochę wolniej niż pozostałe Panie, byl tez lekki problem z dogadaniem się, ale udało nam się ostatecznie go rozwiązać. Generalnie bardzo polecam”
Krystyna, Warszawa
Edwing, Warszawa
”She was fantastic, super energetic and very nice. She came and did a great job, we would love to have her come back again. ”
Edwing, Warszawa
Martyna, Wrocław
”Pani Halyna jest rewelacyjna, wszystko czysciutkie, jest bardzo sympatyczna i bardzo sprawnie posprzatala bez opóźnień. Super jakość! ”
Martyna, Wrocław
Jarosław, Warszawa
”Zamówiliśmy szybkie sprzątanie, żeby ogarnąć mieszkanie. Pani była wręcz chwilę przed czasem, wszystko sprawnie posprzątała zgodnie z prośbą :)”
Jarosław, Warszawa
Kaja, Warszawa
”Pani Iryna szybko i dokładnie posprzątała moje mieszkanie. To osoba uśmiechnięta i sympatyczna. Sumiennie wykonała powierzone jej obowiązki. ”
Kaja, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pan Oleksandr miał u nas do sprzątnięcia głównie bardzo zabrudzone balkony, okna (mieszkanie po remoncie) i kafelki, z czego wywiązał się znakomicie. Sympatyczny i komunikatywny, dziękujemy.”
Jakub, Warszawa
Joanna , Warszawa
”generalnie wszystko ok, ale tempo pracy tym razem trochę kosztem dokładności, szczególnie kąty oraz np. sitko w umywalce w łazience. na plus szybkość i komunikatywność. ”
Joanna , Warszawa
Krzysztof, Warszawa
”Pan sprawny, komunikatywny, konkrety. Wyczyścił wszystko i więcej. Do tej pory najlepsza osoba do pracy, którą mieliśmy okazję gościć w domu.”
Krzysztof, Warszawa
Milena, Warszawa
”Mieszkanie posprzątane bardzo sprawnie i solidnie. Pan Vladyslav zjawił się punktualnie i od razu zabrał się do pracy. Nie było żadnych problemów z dogadaniem się, więc wszystko na plus! Polecam!”
Milena, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani świetna! Wysprzątane szybko i bardzo dokładnie! Do tego super miła w komunikacji, polecam serdecznie!”
Joanna, Warszawa
Mateusz, Warszawa
”Mieszkanie posprzątane idealnie. Pani posprzątała wszędzie tam, gdzie poprosiłem. Kabina prysznicowa, lustra i okna lśnią. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam, będę z pewnością jeszcze korzystać.”
Mateusz, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Pani przyszła punktualnie i gotowa do pracy. Po pokazaniu gdzie leżą środki czystości i na czym mi zależy najbardziej, pani wzieła się do sprzątania.Ogólnie jest posprzątane, ale mogło być to lepiej zroione, są smugi, nie poukładała kosmetyków w łazience na końcu, w ogóle mam wrażenie że rzeczy nie stoją na swoim miejscu. Plus że Pani schowała odkurzacz i nawet zdązyła umyć podłoge, ale też nie jest to dokładnie zrobione. Jeśli chodzi o komunikatywność to Pani bardzo nieśmiała”
Martyna, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony z pracy Pani Anastasii. Przyszła nawet trochę przed czasem, mówi dobrze w języku polskim, a przede wszystkim sprząta szybko i dokładnie. Polecam z całego serca!”
Kuba, Warszawa
Tomasz, Warszawa
”Pani Olena super ! Posprzątała super, bardzo dokładnie. Wyrobiła się przed czasem, mieszkanie, które z reguły jest sprzątane w 2h -2.5h sprzątnęła na błysk w 1.5h i dopytywała się co jeszcze może zrobić i wykazała się inicjatywą proponując przetarcie balkonu. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i werwą Pani Oleny i jej podejściem do pracy 10/10 :)”
Tomasz, Warszawa
Dorota , Kraków
”jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Klaudii. jedynym minusem było nieco niedokładne odkurzenie, ale poza tym jej dokładność i staranność była na bardzo wysokim poziomie”
Dorota , Kraków
Karolina, Warszawa
”Pani Julia świetnie poradziła sobie z posprzątaniem mojego mieszkania. Pracowała dokładnie i sprawnie, a mieszkanie aż lśni:) Kontakt, mimo trudności językowych, był bardzo dobry. Jestem bardzo zadowolna i mogę z czystym sumieniem polecić Panią Julię.”
Karolina, Warszawa
Emiia, Warszawa
”Serdecznie polecam Panią Natalię! Jest nie tylko kompetentna dokładna i szybka, ale i bardzo miła. Nie ma żadnych problemów z porozumiewaniem się. Na pewno chętnie po raz kolejny skorzystam z jej usług. ”
Emiia, Warszawa
Anna, Warszawa
”Korzystam z serwisu od dawna, ale p. Tatiana była najlepszym, co mnie do tej pory spotkało. Mieszkanie wysprzątane tak dokładnie, że której szafki nie otworze - jestem zaskoczona :) ”
Anna, Warszawa
Wit, Warszawa
”Szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Wszystkie zakamarki i miejsca, w które ja nawet nie zaglądam - sprzątnięte Szczerze polecam Panią Krystynę!”
Wit, Warszawa
Izabela, Warszawa
”Pani Maria spóźniła się 15 minut. Posprzatała bardzo dokładnie, wiedziała co ma robić, była komunikatywna i samodzielna. Efekt końcowy był bardzo zadawalający. Polecam Panią Marię. Jedyne do czego mogę się doczepiś to to, że mogła by troszkę popracowac nad tempem pracy.”
Izabela, Warszawa
Sara, Warszawa
”Pani Oleksandra była bardzo pomocna i kreatywna w trudnym kontekście przeprowadzki i dostępności przestrzeni. Bardzo szybko zdołała wprowadzić kontrolę czystości pośród wielkiego bałaganu. Dodatkowo, jest to bardzo miła osoba, z dużym szacunkiem i życzliwością. Polecam!”
Sara, Warszawa
Marta, Warszawa
”Dokładna i szybka usługa, troszkę gorzej z komunikacją, aczkolwiek całokształt na duży plus. Polecam tą Panią, chętnie skorzystam z jej pomocy ponownie.”
Marta, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Olga pojawiła się przed czasem i od razu zabrała się do pracy. Bardzo szybko i dokładnie posprzątała całe mieszkanie. Była bardzo skrupulatna i sympatyczna. Do tego okazała się cichutka, co szczególnie doceniam w związku z wykonywaniem pracy w domu. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy i z pewnością mogę ją gorąco polecić.”
Karolina, Warszawa
anna, Warszawa
”Pani Svitlana przyszła punktualnie. W 2 godziny posprzątała znacznie więcej niż myślałam, że się da :) Była bardzo dokładna, każdą jedną rzecz przetarła z kurzu, w łazience wymyła kafelki i wszystkie zakamarki. Bardzo miła Pani, serdecznie polecam!”
anna, Warszawa
monika, WARSZAWA
”Bardzo zadowolona jestem ,sprzątnie na tyle ile się dało w wyznaczonym czasie.. Będę na pewno korzystała częściej :-)”
monika, WARSZAWA
Cezary, Warszawa
”Gdyby się dało, dałabym 6! Pani Maria w krótkim czasie wysprzątała mieszkanie na błysk! Do tego jest bardzo miłą osobą. ”
Cezary, Warszawa
Kamila, Kraków
”Wszystko bardzo profesjonalne. Pani Olena była przed czasem, bardzo wysoka kultura osobista. Mieszkanie posprzątane szybko i bardzo dokładnie z uwzględnieniem wszystkich wcześniejszych instrukcji.”
Kamila, Kraków
Zuzanna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania. Pani Halina jest bardzo dokładna, szybka i komunikatywna. Dobrze mówi po polsku. Polecam!”
Zuzanna, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani bardzo miła i punktualna. Mieszkanie zostało wysprzątane profesjonalnie, wszystkie polecenia zostały dokładnie wykonane. Sprzątanie zostało zakończone pół godziny przed czasem. Polecam!”
Olesia, Kraków
Gosia, warszawa
”Pani Mariia bardzo dokładnie i szybko pracuje. Nasze okna nigdy wcześniej nie były tak krystalicznie czyste! :) Zdecydowanie polecamy i dziękujemy!”
Gosia, warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Liubov jest bardzo kompetentną osobą, bardzo dokładnie posprzątała wszystko o co zostało poproszona. Bardzo polecam!”
Dominik, Warszawa
Monika Tomaszewska, Warszawa
”Pani Natalia bardzo gorąco polecam,brak mi słów,....szybko,precyzyjnie, kultura osobista,wszystko na najwyższym poziomie,bardzo dziękuję ”
Monika Tomaszewska, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona. Kanapa przy dwóch kotach naprawdę dokładnie odkurzona. Miłym dodatkiem jest też uzupełnianie przez Panią dozowników z mydłem/płynem. Nikt tego wcześniej nie robił podczas sprzątania. Niby drobiazg, ale jak miły. Nie ma też żadnego problemu z komunikacją. ”
Karolina, Warszawa
Krystyna, Warszawa
”Bardzo miła pani, bardzo dokładnie posprzątała. Trochę wolniej ale za to bardzo dokładnie, nie zostawiajac ani śladu kurzu, również pod pozostawionymi rzeczami, w zakamarkach etc. Minus tylko za brak języka. Dogadaliśmy się ale teoche na migi ”
Krystyna, Warszawa
Agnieszka, kraków
”Według powyższych kryteriów ocena jest wysoka, pani poradziła sobie szybko tym, co było do zrobienia, jednak mam pewne zastrzeżenia odnośnie dokładności, np. niedomyty brodzik i framugi okien oraz nie posprzątanie po sobie (zachlapana podłoga pod mytym oknem, nie wyczyszczone WC z brudnej wody). Gdyby dokładność tej miłej pani była nieco lepsza, z pewnością byłabym bardziej zadowolona, ”
Agnieszka, kraków
Katarzyna, Warszawa
”Pani Swietłana wyczyściła całe mieszkanie szybko i sprawnie - w ciągu czterech godzin błyszczało. Doradziła też, jakich środków używać, żeby pozbyć się kamienia i poradzić sobie z bardziej zabrudzonymi powierzchniami. Dziękuję!”
Katarzyna, Warszawa
Monika, Warszawa
”Pani super, nie bardzo mówi po polsku, ale da się bez problemu dogadać. Wszystko ładnie posprzątane.”
Monika, Warszawa
Agnieszka, Kraków
”Pani była bardzo miła i posprzątała mega dokładnie, także pod łóżkiem i w takich zakamarkach o których bym nie pomyślała :)”
Agnieszka, Kraków
Kuba, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony ze sprzątania Pani Viki. Pojawiła się przed czasem, spytała o moje oczekiwania i od razu zabrała się do pracy. Sprzątanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze (Pani Vika jest bardzo komunikatywna) i jestem zadowolony z jego efektów.”
Kuba, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Valeryia bardzo szybko posprzątała wszystko o co ją poprosiłam. Kilka rzeczy może nieco mniej dokładnie, jednak ogólnie bardzo dobrze :) ”
Aleksandra, Warszawa
Mariusz, Warszawa
”Totalnie najlepsza pani jaka kiedykolwiek sprzątała u mnie w domu. Wszystko jak należy, tip-top. 100% polecam!”
Mariusz, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Super! Szybciutko i bardzo dokładnie. Dodatkowo Snizhana jest przesympatyczna i bardzo komunikatywna. ”
Aleksandra, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Pani na prawdę super się spisała. nie musiałam jej nic szczególnie tłumaczyć bo sama potrafiła zorganizować sobie prace, co dla mnie jest na duży plus. Dokładna i punktualna. łazienka i kuchnia lśnią i pachną świeżością:) Pani nawet posprzątała za kanapa co rzadko się zdarza jak nie wspomnę o tym! jeśli chodzi o język to nie miałam problemu. Bardzo polecam !”
Martyna, Warszawa
Agata, Warszawa
”Pani bardzo punktualna i skupiona na pracy. Jak na pierwszy raz wszystko wykonane bardzo porządnie i szybko. ”
Agata, Warszawa
Jaśmina, Warszawa
”Bardzo punktualna, staranna i dyskretna pani. Mieszkanie błyszczy! Na pewno chętnie skorzystamy z jej usług ponownie. ”
Jaśmina, Warszawa
Urszula, Warszawa
”Bardzo pozytywne wrażenie. Wszystko posprzatane szybko, dokładnie, intuicyjnie. Mila i budzaca zaufanie osoba.”
Urszula, Warszawa
Łucja, Warszawa
”Pani Mariola to kobieta-rakieta! Świetna, kontaktowa, otwarta i doświadczona osoba. Sprawnie i z wielką dokładnością oraz energią posprzątała łazienkę oraz kuchnie, a na koniec starannie umyła wszystkie podłogi wraz z listwami! Polecam gorąco współpracę z tą Panią :)! ”
Łucja, Warszawa
Emiia, Warszawa
”Pani LIudmila jest dokładna, szybka i miła. Świetnie prasuje nawet bardzo wygniecione lniane koszule. Bardzo polecam.”
Emiia, Warszawa
Iwona,
”Pani Ania jest bardzo sympatyczna, komunikatywna. Pracę wykonuje bardzo szybko i sumiennie. Serdecznie dziękuję:)”
Iwona,
Kaja, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Kateryną. Sprząta bardzo sprawnie i dokładnie.polecam”
Kaja, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pani Daryna przyszła punktualnie i od razu zabrała się do sprzątania. Jedyna uwaga - źle umyte lustro w łazience. ”
Maciej, Kraków
Janusz, Warszawa
”Bardzo profesjonalna i dokładna osoba. Firma Pozamiatane,pl mogłaby jednak dostarczać środki czyszczące lepszej jakości.”
Janusz, Warszawa
Anna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Pani była przejd czasem, sprzątanie dokładne i szybkie. Polecam ”
Anna, Warszawa
Joanna , Warszawa
”Sprawnie, dokładnie, generalnie bez zarzutu, więc polecam. dwie małe uwagi: Pani ewidentnie nie rozumiała, chociaż kiwała głową, że rozumie (prosiłam kilkukrotnie by zaczęła od gabinetu, żebym mogła potem w nim pracować, po czym zajęła się wszystkim innym, a do gabinetu próbowała wejść, w momencie, kiedy miałam telekonferencję). Druga sprawa, nie odkurzyła podłogi w garderobie. Ale poza tym wszystko na plus. Polecam.”
Joanna , Warszawa
Paweł, Warszawa
”Pani przyszła punktualnie i sprzątała bardzo dokladnie. Uwzględniała moje uwagi i pytała w przypadku niejasności.Polecam!”
Paweł, Warszawa
Julia, Wrocław
”Bardzo miła Pani, przyszła punktualnie, była komunikatywna i uśmiechnięta. Bardzo szybko mieszkanie zostało posprzątanie. Ja osobiście jak sprzątam, to tracę na to więcej czasu. Dokładność sprzątania super. Pani powycierała wszystkie półki, nawet na wysokości. Umyła naczynia oraz kuchnie. Wszystkie lustra zostały umyte również. Bardzo polecam takiego pracownika.”
Julia, Wrocław
Zofia, Warszawa
”Pani Marina jest bardzo punktualna, wyczyściła całe mieszkanie szybko i dokładnie. Jest tak czysto, jak jeszcze nigdy wcześniej! Bardzo serdecznie polecam usługi pani Mariny.”
Zofia, Warszawa
,
”Pani Olesia jest bardzo miła, uśmiechnięta, kulturalna i punktualna. Była gotowa pomóc. Bardzo szybko posprzątała mieszkanie, skończyła nawet przed czasem. Dokładnie wyczyściła lustra, a nawet małe lusterko do makijażu. Pani Olesia była oszczędna i nie marnowała wody, więc nie narażała mnie na dodatkowe koszty. Znalazłam kilka niedokładności, ale generalnie jestem zadowolona:) Było widać że Pani Olesia się starała. Polecam!”
,
Marta, Warszawa
”Najlepsza z dotychczasowych Pań, które u mnie były. W dwie godziny zdążyła wyczyścić łazienkę, oraz sypialnię + dodatkowo umyła dokładnie schody. Nie musiałam za wiele tłumaczyć, widać, że ma doświadczenie w tym co robi. :) Polecam. ”
Marta, Warszawa
Sveinung, Warszaw
”Ewa is the best in her field, she is very polite, kind, punctual, professional, and the best cleaner we have had, by far. We cannot recommend her highly enough. 5 stars is not high enough for Ewa. ”
Sveinung, Warszaw
Emiia, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, Pani jest bardzo dokładna i samodzielna. Oprócz tego jest miła i komunikatywna. Bardzo polecam.”
Emiia, Warszawa
Jolanta, Warszawa
”Pani Yana jest bardzo miłą osobą. Jest komunikatywna, zadaje pytania jak nie jest czegoś pewna co uważam za bardzo duży plus. Mieszkanie bardzo ładnie zostało wysprzątane. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Yany.”
Jolanta, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Szybko, sprawnie, dokładnie - czyli tak jak chcieliśmy. Pomimo bariery językowej, wszystko poszło super.”
Jakub, Warszawa
Kamila, Warszawa
”Wspaniała, przemiła Pani Natalia, świetnie umyte okna u dodatkowo na szybko łazienka na moją prośbę, mimo że już było po czasie. Pani Natalia była tak miła, że została dodatkowe 30 minut, żeby dokończyć sprzątanie lazienki. Myślałam że można edytować czas pracy, ale chyba została wycofana ta opcja. Nie zostaje więc nic innego niż zaprosić Pania Natalię ponownie i wręczyć napiwek :))) Polecam w każdym razie!! ”
Kamila, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani przyszła nieco przed czasem. Wszystkie łatwo posprzątała zgodnie z ustaleniami, dokładnie. Trudniej dostępne powierzchnie już nieco mniej dokładnie, jednak w całym rozrachunku jestem zadowolony. ”
Jakub, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani bardzo szybko uwinęła się ze sprzątaniem, była dokładna, a do tego bardzo sympatyczna. Polecam :) ”
Joanna, Warszawa
Zuzanna, Warszawa
”Jak zwykle (korzystamy już pół roku) bardzo dokładnie i solidnie posprzątane. Całe mieszkanie lśni! Najlepszy Sprzątacz! Pani Juleta również bardzo dobrze zarządza czasem sprzątania. Serdecznie polecamy.”
Zuzanna, Warszawa
Marta, Warszawa
”Pani Liudmyla pieknie umyla mi okna. Reszta tez przyzwoicie, ale w kilku katach musialam poprawic (byc moze dlatego, ze byl juz pozny wieczor i p. Liudmyla miala za malo czasu). Ogolnie polecam.”
Marta, Warszawa
Justyna, Warszawa
”Moje pierwsze ale pewno nie ostatnie sprzątanie z panią Tatiana. Miła, punktualna, dokładną. Brak bariery językowej. Polecam :)”
Justyna, Warszawa
Jolanta, Warszawa
”Pani pracowała szybko, dokładnie i dużym zaangażowaniem. Jestem zachwycona a moje mieszkanie wygląda świetnie. ”
Jolanta, Warszawa
Lilia, Warszawa
”Polecam Panią Tatianę. Bardzo dokładnie wysprzątała mieszkanie. Jest mega pracowita i pozytywna osoba. ”
Lilia, Warszawa
Hanna , Warszawa
”Sprzataczka nie przyszla, sprzatania nie bylo. Pobrano z mojej karty 79 zl, prosze wplacic. Hanna Sakrajda/ Beata Eriksson ”
Hanna , Warszawa
Agata, Warszawa
”Bardzo sympatyczna osoba, od niedawna w PL, ale bardzo się stara językowo. Sprzątanie ok, zamówiony czas wypełniony odpowiednio. Polecam.”
Agata, Warszawa
Mikołaj, Warszawa
”Dobrze, dokładnie i sprawnie posprzątane mieszkanie. Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolony. Drobne trudności w komunikacji da się pokonać jeśli obie strony chcą, a Pani bardzo się stara żeby zrobić wszystko zgodnie z omówionym zakresem. Myślę, ze przy dłuższej współpracy każdy będzie zadowolony. Z czystym sumieniem polecam.”
Mikołaj, Warszawa
Marek, Warszawa
”Pani dotarła do nas z małym opóźnieniem (ok. 15 min), co miało wpływ na końcowe mycie okien, ponieważ zaczęło się już robić ciemno. Ale poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni, pani bardzo sprawnie i szybko umyła wszystkie zaplanowane okna mieszcząc się idealnie w 2 godz. Co prawda na drugi dzień w słońcu było widać w paru miejscach maziaje, ale trzeba wziąć poprawkę, że gdyby wymagać perfekcyjnego sprzątania to czas byłby dwa razy dłuższy. Polecam.”
Marek, Warszawa
Anna, Warszawa
”Bardzo dobrze wykonane zadanie! Pani Oksana pojawiła się punktualnie, od razu zabrała się do pracy. Bardzo dokładnie umyła okna i sprzątnęła w łazience. Polecam.”
Anna, Warszawa
Marcin, Warszawa
”Pani Lilia cechuje się dużą uczciwością, dokładnością oraz sprawnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni. ”
Marcin, Warszawa
Maciej, Kraków
”Serdecznie polecamy. Dokładnie, starannie, bardzo szybko i sprawnie. Dodatkowo, Pani Beata jest bardzo sympatyczną osobą. Można było zauważyć, że bardzo się starała, abyśmy byli zadowoleni z tej usługi. Z pewnością poleciłbym usługi sprzątające wykonywane przez tę Panią.”
Maciej, Kraków
Magda, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona. Pani Iryna jest szybka i dokładna. Sprawia przy tym wrażenie osoby konkretnej, z którą łatwo dojść do porozumienia. ”
Magda, Warszawa
Romualda, Warszawa
”Pani bardzo sympatyczna, szybko i niezwykle dokładnie wykonała usługę. Z pewnością chciałabym jeszcze skorzystać z Jej pracy. Wszystkim polecam !!!”
Romualda, Warszawa
Maja, Warszawa
”Pani Natalia była tak niezwykle sympatyczna, serdeczna wobec naszych kotów, a przy tym dokładna i rzetelna, że nie mam słów uznania. Z pewnością będę się starała znów zamówić u niej sprzątanie przez serwis, a także wszystkim polecę. Dawno nie zdarzyło mi się, żebym była tak zadowolona.”
Maja, Warszawa
Marta, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, pani sprząta dokładnie i bardzo sprawnie. Jest miła i uśmiechnięta. Bardzo chętnie skorzystam z usług tej pani jeszcze nieraz.”
Marta, Warszawa
Hanna, Warszawa
”Rewelacyjne tempo prasowania, dokładne i sumienne sprzątanie. Do tego Pani bardzo sympatyczna i punktualna. Polecam.”
Hanna, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Jedne z najlepszych sprzątan. Szybko, sprawnie i dokładnie. Pani jest komunikatywna, bezproblemowo można pracować w trakcie sprzątania. Chętnie ponownie skorzystam. Polecam”
Jakub, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z sprzątania. Pani zrobiła wszystko o to co prosiłam, kuchnia i łazienka porządnie sprzątnięte, śmieci wyniesione. Nie mam żadnych zastrzeżeń. ”
Karolina, Warszawa
Marta, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona! Shersultan posprzątał bardzo dokładnie. Dodatkowo to bardzo miła i kulturalna osoba. Jedynym utrudnieniem dla niektórych osób może być to, że nie mówi po polsku, ale wystarczą podstawy angielskiego, by wszystko przebiegło łatwo i przyjemnie. Dziękuję :)”
Marta, Warszawa
Krystyna, Warszawa
”Odejmuję za lekkie spóźnienie (10 minut). Poza tym Pani bardzo komunikatywna, wszystko zrozumiala, dopytywała jeśli coś nie było jasne. Bardzo szybko i sprawnie, ale również dokładnie posprzątane mieszkanie. w 2 h łazienka, mała kuchnia oraz salon. Najpierw pani sprzątała pomieszczenia, a na końcu podłogę w całym mieszkaniu. ”
Krystyna, Warszawa
Jacek, Płochocin
”Bardzo miła, konkretna i punktualna osoba. Mały minus za nieprzetarcie lampy i niezbyt dokładne odkurzanie pod łóżkiem w sypialni :) Ale ogólnie pierwsze doświadczenie z Pozamiatane jak najbardziej pozytywne.”
Jacek, Płochocin
Jakub, Warszawa
”Pani Ivana bardzo ładnie wysprzątała całe mieszkanie. Wszystko było dokładnie wyczyszczone a zarazem sprawnie. Komunikacja bez problemów. Pani Ivana była punktualnie (nawet chwilę przed czasem). Polecam”
Jakub, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Olena jest najlepsza! Sprzątanie bardzo dokładne i bardzo szybkie - gorąco panią Olenę polecam!”
Karolina, Warszawa
Mikolaj, Waw
”W mojej ocenie jest najlepsza osoba z ok. 10 z którymi wcześniej współpracowałem. Bardzo dokładne i porządne. Jednym z większych plusów jest systematyczne podejście: zrobić tak jak trzeba, a nie szybko by tylko odhaczyć punkty.”
Mikolaj, Waw
Marcin, Warszawa
”Generalnie jestem zadowolony . Szybko sprawnie . Znalazłem jakieś niedociągnięcia ale nic wielkiego . Polecam ! ”
Marcin, Warszawa
Marta, Warszawa
”Wszystko w porządku. Pani jest miła, przyszła na czas, ładnie wszystko posprzątała według wskazówek. Polecam :)”
Marta, Warszawa
Dagmara, Wrocław
”Nie mam zarzutów, jestem bardzo zadowolona, Pani bardzo sympatyczna, pogodna, i to co dla mnie ważne - wszystkie przedmioty z czyszczonych powierzchni zostały ułożone w tych samych miejscach :) ”
Dagmara, Wrocław
Maja, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania. Pani posprzątała bardzo szybko i bardzo dokładnie, poza sprzątaniem również całe mieszkanie zostało ogarnięte (tzn wszystkie rzeczy poukładane). Pani jest tez starsza niż pozostałe dziewczyny, które były u mnie wcześniej- i widać ze ma już doświadczenie jeśli chodzi o sprzątanie mieszkań. Rekomenduję 5/5.”
Maja, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”great cleaning! much attention to detail and finishing all planned work, communication was no problem at all, arrived a few minutes before scheduled time”
Aleksandra, Warszawa
Ewa, Warszawa
”Polecam serdecznie! Staranna, dokładna Pani, uważna na potrzeby, a do tego przemiła! Wszystko szybko i sprawnie! ”
Ewa, Warszawa
Darek, Warszawa
”Sprzatanie bardzo staranne, wszystko w jak najlepszym porządku, wg wskazówek, bez konieczności poprawek. ”
Darek, Warszawa
Gabriela, Warszawa
”Anastasiia jest rewelacyjna. Bardzo solidnie pracowała, a mieszkanie, które sprzątnęła, od nowości nie wyglądało tak dobrze. Nie mam żadnych uwag, a tylko pochwały w jej stronę!”
Gabriela, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Wszystko super! Bardzo szybko, sprawnie posprzątane, pani Alevtyna jest bardzo miła, polecam jej usługi.”
Karolina, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Yulia stawiła się punktualnie i od razu zaczęła pracę. Jest osobą komunikatywną i szybką w działaniu. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to dokładność - kilka szafek czy lustro zostało trochę niedokładnie wyczyszczonych, ale to drobiazg nad którym można łatwo popracować. Polecam :)”
Karolina, Warszawa
Ryszard, Warszawa
”Bardzo dobrze posprzątane, bardzo szybko, zrobione dużo więcej niż się spodziewałem, bardzo polecam.”
Ryszard, Warszawa
Jerzy, Warszawa
”Pani Olha stanęła u mnie przed bardzo trudnym zadaniem posprzątania mieszkania po remoncie. Chociaż przeoczyła parę miejsc, to i tak w ciągu sześciu godzin dokonała prawdziwych cudów, za co bardzo dziękuję.”
Jerzy, Warszawa
Anna, Warszawa Wesoła
”Pani Iryna zajęła się prasowaniem i sprzątaniem łazienki. Prasowanie odbyło się sprawnie i dosyć dokładnie, podobnie z łazienką: w 20 minut (tyle zostało czasu po prasowaniu) p. Iryna sprzątnęła łazienkę dokładnie jak na tę ilość czasu.”
Anna, Warszawa Wesoła
Aleksandra, Warszawa
”Osoba się nie pojawiła, nie uprzedziła mnie, ani zapewne nie uprzedziła firmy Pozamiatane.pl. Niestety zdarzyło się to w sobotę, więc nic nie można było zrobić. Możliwe że pierwszy raz się zdarzyło, ale jednak pozostawia niesmak. ”
Aleksandra, Warszawa
Patryk, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni, pani bardzo sympatyczna, dokładna, wszystko zrobiła tak jak trzeba. Bardzo polecamy i mamy nadzieje na długa współpracę! :) ”
Patryk, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Rewelacja! Gdybym mogła, to bym dała 6/6! Pani Diana jest super dokładna, proaktywna, a przy tym bardzo miła i sympatyczna! Bardzo polecam i dziękuję!”
Katarzyna, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”To co zostało posprzątane zostało posprzątane bardzo dokładnie, jednak Pani pominęła niektóre rzeczy- jak np. poscieranie kurzy z powierzchni płaskich w łazience. Bardzo dobrze mówiła po polsku i przyszła na czas.”
Aleksandra, Warszawa
Roman, Warszawa
”Pani Lidiia jest bardzo miłą osobą. Szybko wykonała swoją pracę, dobrze rozmawia po polsku. Odjąłem jedną gwiazdkę za ominięcie jednej półki, poza tym nie mam zastrzeżeń. Polecam!”
Roman, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Pełen profesjonalizm i uśmiech na twarzy. Pani Nadiia zrobiła wszystko o co prosiłam i to w 2h godziny. Plan był napięty, kuchnia, salon i wszystkie podłogi. Wszystko po układane, kurze starte oraz wyczyszczone fronty, super praca. Jedynie okap, wymaga poprawki ale tez zadaje sobie sprawę, że czas gonił. Pani miła, elegancka. Po skończonej pracy chemia była w jednym miejscu, odkurzacz schowany, a śmieci wyniesione. Polecam!”
Martyna, Warszawa
Artem, Warszawa
”Pani Svitlana jest bardzo sympatyczną osobą, przyszła przed czasem i bardzo dobrze posprzątała. Polecam :)”
Artem, Warszawa
Marta, Warszawa
”Regina jest przemiłą osobą! Słabo rozmawia po polsku, trochę po angielsku, ale jest komunikatywna. Czas sprzątania się wydłużył, bo jeszcze nie ma wyczucia czasu co ile czasu zajmuje. ”
Marta, Warszawa
Iryna, WAr
”Pani Paulina jest bardzo miłą i punktualną osobą a do tego świetnie sobie radzi ze sprzątaniem. W 2 godziny zdążyła posprzątać wszystko, co miałam w planach. Polecam!”
Iryna, WAr
Olesia, Kraków
”Pan przyszedł punktualnie. Wszystkie polecenia wykonał dokładnie, umył też dokładnie takie rzeczy kuchenne, jak czajnik i opiekacz. Co do samego sprzątania nie mam zarzutów. Natomiast jeżeli chodzi o komunikatywność, to Pan bardzo słabo mówi po polsku, miałam nawet wrażenie, że czasem mnie nie rozumiał (zwłaszcza jeżeli mówiłam bardzo szybko).”
Olesia, Kraków
Kuba, Warszawa
”Pani Julia przyszła punktualnie. posprzątała różne zakamarki, których wcześniej nikt nie sprzątał. Musieliśmy przedłużyć sprzątanie o godzinę, ale było warto. Kilka razy dopytywała się czy wszystko jest w porządku czy coś ma poprawić - za to wielki plus. Zrobiła wszystko o co prosiliśmy, a nawet jeszcze więcej. Pani Julia jest bardzo pozytywną osobą, z super energią i przede wszystkim jest dokładna :) polecam”
Kuba, Warszawa
Anna , Kraków
”Pani Jolanta jest osobą godną polecenia. Punktualna i dokładna. Trzeba trochę popracować nad szybkościa ale myślę że nie będzie z tym żadnego problemu. Polecam!”
Anna , Kraków
Zbigniew, Warszawa
”Pani Tatiana bardzo dokładnie wykonała usługi, zgodnie z ustaleniami, a nawet ponad oczekiwania :) Punktualna, dokładna, komunikatywna oraz bardzo miła. Zdecydowanie polecam!”
Zbigniew, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Bardzo dobra komunikacja, sprawne sprzątanie i punktualność. Podłogi i powierzchnie dokładnie wyczyszczone. Jedyny brak to nieumyta szyba prysznica - mino ze zostało wskazane to jako jedna z próśb. Mimo to polecam”
Jakub, Warszawa
KATARZYNA, Warszawa
”Polecam Panią sprzątająca, wszystko zostało sprzątnięte szybko i bardzo dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Aksany, dzięki której moje mieszkanie lśni czystościa :) ponad to Pani sprzątająca jest punktualna, kulturalna i bardzo sympatyczna:) ”
KATARZYNA, Warszawa
Kaja, Warszawa
”Jestem ogromnie zadowolona z pani Zhanny i jej pracy. Nie mogę się nacieszyć! Wszystko posprzątane należycie.”
Kaja, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani zjawiła się o czasie i szybciutko przystąpiła do sprzątania. Wiedziała co robić i wszystko wykonała dokładnie i wg. wytycznych. Polecam.”
Joanna, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Bardzo przemiła Pani i jesteśmy bardzo zadowoleni. Punktualnie, bardzo kulturalnie, dokładnie i po ludzku... miło :) Chętnie zarekomendujemy, skorzystamy jeszcze raz!”
Agnieszka, Warszawa
Michał, Warszawa
”Ze sprzątania z pozamiatane skorzystałem po raz pierwszy i nie zawiodłem się, szybko, wygodnie i dokładnie. Pani dokładnie dopytała co należy sprzątnąć, a mieszkanie po zaledwie 2 godzinach lśni czystością! Sam bym lepiej nie posprzątał!”
Michał, Warszawa
Natalia, Skierniewice
”Bardzo miła osoba i sympatyczna osoba. Bardzo dobrze posprzątała nasze biuro, że wszyscy pracownicy zostali bardzo zadowoleni. Polecam!”
Natalia, Skierniewice
Susanna, Warszawa
”Pani Juliya jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. Wszystko został dokładnie wysprzątane. Polecam !”
Susanna, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pan Evgenij przyszedł jeszcze przed czasem i mimo bariery językowej można było się z nim dogadać. Posprzątał bardzo dokładnie. Wykonał prawie wszystko, o co prosiłam, na ostatnie zadanie nie starczyło mu już czasu, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!”
Joanna, Warszawa
Paola, Warszawa
”Pani Svitlana jest bardzo mila, ciepla Osoba. Sprzata dokladnie i z usmiechem. Bardza chetnie zaprosze Ja ponownie!”
Paola, Warszawa
Franciszka, Warszawa
”Dziewczyna punktualna, dokładna i sprawnie posprzątała mi mieszkanie. Moja ocena to 5/5. Skoro pani Inna Isakova już 2 krotnie do mnie nie przyszła, proszę o zmianę dotychczasowego sprzątacza właśnie na panią Anastasiię Tasasenko. Dziekuję.”
Franciszka, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Natalia jest miłą i skrupulatną osobą, bardzo dokładnie wykonała swoją pracę, wszystko lśni :) Dodatkowo dobrze porozumiewa się w języku polskim. Bardzo polecam!”
Dominik, Warszawa
Paweł, Łapy
”Bardzo polecam panią Tetiana. Oprócz solidnego sprzątania podpowiedziała dodatkowo, że warto umyć okna, na które ja nie zwracałem uwagi.”
Paweł, Łapy
Radek, Warszawa
”Pani Maria jest bardzo miła i komunikatywna. Nie mówi idealnie po polsku, ale bez problemu da się dogadać. Punktualna i do tego bardzo sprawnie sprząta mieszkanie bez potrzeby wskazywania co konkretnie powinna posprzątać. Moja kabina prysznicowa jest tak czysta, że mógłbym z niej jeść :D Jestem bardzo zadowolony, wszystko lśni, dziękuję!”
Radek, Warszawa
Michalina, Warszawa
”Bardzo byłam zadowolona z Pani Natalii. Bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji, komunikacyjnie bez zarzutu, jakość pracy też bardzo w porządku. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam! ”
Michalina, Warszawa
Jakub, Kraków
”Bardzo mila Pani, przyszła punktualnie. Wszystko skrupulatnie i dokładnie posprzątane. W 100% Polecam.”
Jakub, Kraków
Anna, Warszawa
”Wszystko super, bardzo ładnie posprzątane, punktualne przybycie. Bardzo sympatyczna Pani :) polecamy! ”
Anna, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze wsparcia Pani Natalii. Praca wykonana dokladnie i szybko. Nie mozna prosic o wiecej :)”
Martyna, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Jedno z najdokładniejszych sprzatań do tej pory. Plus za dokładne wyczyszczenie muszli klozetowej. Dodatkowo Pani poczekała na mnie mimo 20 min spóźnienia. Pani milutka, urocza. ”
Jakub, Warszawa
Maria, Warszawa
”Państwo wysłali inna Panią nie była to Pani ze zdjęcia dodatkowo nikt mnie nie poinformował o zmianie godziny Pani która przyszła posprzątała bardzo dobrze”
Maria, Warszawa
Zakir, Wroclaw
”Excellent work in a short span of time. We are glad that we choose Pozamiatane and Liudmyla was chosen as our cleaner. Next time, we are sure to book here as soon as cleaning work will pop up, even though it happens rarely as we clean the apartment ourselves. Nevertheless, give Luidmyla a bonus or a raise I am pretty sure she deserves it. Have a nice New Year!”
Zakir, Wroclaw
Zuzanna, warszawa
”Pani Lila zrobila w 2,5 godziny tyle, co poprzednie panie sprzatajace w 5. Mieszkanie bylo od dawna niesprzatane wiec zadanie nie bylo latwe, ciezko bylo posprzatac kazdy niesprzatany od tygodni zakamarek, ale Pani Lilia sobie swietnie poradzila - na taka osobe czekalam. Punktualnie, przyjemnie, profesjonalnie!”
Zuzanna, warszawa
Maja, Warszawa
”Wszystko super. Łazienka może nie jak nowa (pewnych moich wieloletnich zaniedbań się nie odratuje w 2 godziny), ale Pani Natalia zrobiła co w jej mocy by moją łazienkę doprowadzić do przyjemnego stanu :) I jeszcze zdążyła ogarnąć dwa duże drzwi-lustra :) Ja i Dryfik polecamy :) ”
Maja, Warszawa
Julia, Warszawa
”Pani była bardzo miła. Sprawnie i dobrze posprzątała w wyznaczonym czasie. Chętnie skorzystam ponownie!”
Julia, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z pracy p. Inny. Pracowała bardzo sprawnie, doskonale poradziła sobie z dużą ilością rzeczy pozostawionych na wierzchu. Bardzo dobrze zna język, komunikatywna i uśmiechnięta. Polecam!”
Karolina, Warszawa
Roman, Warszawa
”Pani Nataliia dobrze sobie poradziła. W umówionym czasie zrobiła wszystko o co prosiłem. Może nie idealnie, bo kurz został na grzejniku w łazience, ale jestem zadowolony ze sprzątania. Pani Nataliia była cichutka i bardzo miła. Oceniam usługę bardzo pozytywnie.”
Roman, Warszawa
Monika, Warszawa
”Pani Elvira byla na czas, a dom został dokładnie i sprawnie posprzątany. Dziękujemy i będzie nam miło jeśli Pani Elvira znów się u nas pojawi.”
Monika, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z usługi! Sprzątanie wykonane sumiennie, bardzo dokładnie. Efekt zgodny z oczekiwaniami. :)”
Agnieszka, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Dzień dobry, sprzątanie trwało co najwyżej 3,5 godziny. I niestety było na siłę sprzątane bardzo powoli. To małe mieszkanie a okna były myte 2h. Ja wszystko rozumiem, ale w ten sposób zarażają Państwo do siebie- nie może być tak , że tak bardzo ogólne sprzątanie trwa na siłe 4h. pozdrawiam Karolina Maj”
Karolina, Warszawa
Zuzanna, Warszawa
”Jak zwykle super posprzątane! Najwyższa jakość, fachowość, a przy tym punktualnie. Jesteśmy zadowoleni, podłogi, kuchnia, łazienka - wszystko lśni :) ”
Zuzanna, Warszawa
Małgorzata, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, pani Diana sprząta szybko i dobrze, spełnia wszystkie prośby dotyczące sprzątania. Jest osobą miłą i komunikatywną.”
Małgorzata, Warszawa
ANNA, Warszawa
”Pani Tetiana jest absolutnie profesjonalna i fantastyczna. Tak czysto jeszcze u mnie nie było :) Bardzo dziękuję i polecam!”
ANNA, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Jestem zachwycona tym jak dokładnie posprzątano moje mieszkanie. Kuchnia nie była tak czysta nawet gdy się wprowadzałam. Niestety podczas 4h nie udało się posprzątać wszystkich pomieszczeń. Na pewno chciałabym zamówić usługi pani Inny jeszcze raz. ”
Karolina, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Wszystko super, jestem zadowolony! Pani Alena bardzo szybko posprzątała mieszkanie, polski na dobrym poziomie, nie było problemu z dogadaniem się. Polecam Panią oraz firmę pozamiatane.pl!”
Dominik, Warszawa
Maja, Warszawa
”Pani bardzo dokładnie wysprzatala mieszkanie, co do tego nie mam żadnych zarzutów. Jedyne o co mogę się przyczepić, to to ze sprzątała 2,5h. Ale jednocześnie mieszkanie było dokładnie wysprzątane :) Pani nie mówi po polsku, tylko po angielsku, ale dobrze i komunikatywnie. Wiec jedyny problem może się pojawić, jeżeli osoba zamawiająca nie będzie znała angielskiego. Poza tym wszystko w porządku :)”
Maja, Warszawa
Krystyna, Warszawa
”Pani Uliia naprawdę zna się na sprzątaniu. Ma duże doświadczenie i jest dokładna i pracowita, a przy tym działa sprawnie i nie boi się żadnej pracy. Troszkę słabo mówi po Polsku, ale się uczy, więc będzie praktycznie idealna. Na pewno skorzystam z jej usług po raz kolejny, dywan czysty jak nigdy, a kuchnia aż lśni! ”
Krystyna, Warszawa
Urszula, Warszawa
”Pani szybko poradziła sobie ze sprzątaniem. Kuchnia sprzątnięta dokładnie, w łazience zostały zacieki na lustrze. ”
Urszula, Warszawa
Julia, Wrocław
”Pani przyszła punktualnie, była miła i starała się wyjaśnić jakie są polecenia co do sprzątania. Biuro zostało bardzo dokładnie umyte, wszystkie półeczki powycierane. Pani starała się działać szybko, żeby zdążyć w 2 godziny, co jej się udało. Na końcu Pani jeszcze wyrzuciła wszystkie śmieci i poskładała wszystkie środki czystości po sobie. Jestem bardzo zadowoloną i polecam Panią jako pracownika.”
Julia, Wrocław
Andrzej, Warszawa
”Mieszkanie posprzątane idealnie - w każdym zakamarku. pani została nawet chwilę dłużej, żeby jeszcze je "dopieścić". Polecamy absolutnie!”
Andrzej, Warszawa
Anna, Warszawa
”Bardzo fajna Pani, świetnie się ze wszystkim uporała. Sprawna, szybka i bardzo dokładna. Gorąco polecam!”
Anna, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Pani sprawiła, że mieszkanie nabrało blasku. Dokładnie zastosowała się do próśb i pozostawiła po sobie porządek. Polecam!”
Paweł, Warszawa
Magdalena, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona po wizycie Pani Anastazji. Mieszkanie sprzątnięte idealnie, okna lśnią. Z chęcią jeszcze raz skorzystam z Pani usług”
Magdalena, Warszawa
Tomasz, WARSZAWA
”Super sprzątanie, bardzo dokładnie wykonane zadanie. Pani przeczytała wskazówki dotyczące usługi i wszystkie zostały wypełnione co do joty, polecam serdecznie!”
Tomasz, WARSZAWA
Tomasz, Warszawa
”Bardzo dokładne i porządne! Pani Natalia przyszła na czas, ze sprzątaniem również zmieściła się w zadanym czasie. Polecam!”
Tomasz, Warszawa
Marcin, Warszawa
”Pani Małgorzata była naszą wybawicielką. Chcieliśmy jeszcze raz przeprosić, że postawiliśmy przed Panią tak trudne zadanie sprzątania naszego mieszkania po dość intensywnej wigilii, ale musimy przyznać, że wywiązała się Pani doskonale. Pozdrawiamy i dziękujemy!”
Marcin, Warszawa
Jerzy, Warszawa
”Punktualnie, szybko i sprawnie. Pani Ola posprzątała u mnie bardzo starannie (a nie było to łatwe zadanie). Bardzo dziękuję!”
Jerzy, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Jestem w bardzo pozytywnym szoku! Pani Alesia jest jedną z najdokładniejszych osób, które u mnie były. Bardzo miła, kontaktowa, wspominała, że słabo mówi po polsku, ale nie miałam problemu z jej zrozumieniem, a ona ze zrozumieniem mnie. Została pół godziny dłużej niż zakładałam, jednak zrobiła rzeczy, o których nie pomyślałabym, że można je zrobić, np. wyszorowała mój czajnik i garnek tak, że mogą mi teraz służyć za lusterko! Wow, jestem naprawdę zachwycona! Polecam Alesię każdemu, jest super :)”
Paulina, Warszawa
Marek, Warszawa
”Bardzo ładnie Pani posprzątała. Dogadać się także można było (wystarczyło wskazać, a Pani od razu wiedziała o co chodzi). Polecam”
Marek, Warszawa
Kamil, Warszawa
”I would definitely reccomend Veronica again. She was cleaning very good and did a lot of job. All the best. ”
Kamil, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystkie prace zostały wykonane starannie i zgodnie z naszymi prośbami. Polecam w 100%! ”
Jakub, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani przyszła punktualnie i skończyła sprzątanie przed czasem. Zrozumiała wszystkie polecenia i większość z nich wykonała bardzo dobrze. Jednak nie na wszystkich półkach był pościerany kurz. Mam także pewne zastrzeżenia co do podłogi w kuchni, która niezbyt dokładnie została umyta. Natomiast podłoga w łazience i toalecie została umyta już dobrze.”
Olesia, Kraków
Anna , Warszawa
”Super kobieta. Widać profesianalne podejścia. Zrobiła wszystko na wyższym poziomie i nawet więcej. Fajnie ze zwraca uwagę na drobiazgi. Jestem bardzo zadowolona. ”
Anna , Warszawa
Marta, Warszawa
”Sprzątanie szybkie, dokładne i przeprowadzone jak należy. Z przyjemnością zatrudnie Panią Tetianę ponownie.”
Marta, Warszawa
YURIY, Warszawa
”Super, bardzo polecamy, Pani była bardzo sumienna i świetnie poradziła sobie ze wszystkim! Dzięki :) ”
YURIY, Warszawa
Monika, Warszawa
”Pani Maria była u nas pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Maria przyszła punktualnie, jest sympatyczną osobą, nie ma problemu w porozumiewaniu się w języku polskim. Nasze mieszkanie zostało posprzątane bardzo dokładnie i szybko, Pani Maria wyczyściła wszystkie zakamarki. Polecam!”
Monika, Warszawa
Zuzanna, Warszawa
”Pani Oleksandra jest świetna, powinna być przykładem dla innych Sprzątających. Sprząta dużo szybciej niż ci, z których usług korzystałam do tej pory, w ustalonym czasie zrobiła znacznie więcej niż przypuszczałam, jest punktualna, dokładna i komunikatywna. Wyznacza nowy standard w Państwa firmie!”
Zuzanna, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Alona jest punktualna i komunikatywna, a do tego bardzo uprzejma. Sprząta bardzo sprawnie, dopytuje co należy posprzątać. Sprzątanie jest dokładne, choć tutaj pozostaje jeszcze delikatne pole do poprawy. Polecam Panią Alonę. ”
Michał, Warszawa
Małgorzata, Warszawa
”Ogólnie jestem zadowolona, choć niektóre miejsca, o których mowilam i na których mi zależało, pozostały niesprzątnięte.”
Małgorzata, Warszawa
Maciej, Warszawa
”Za dokładność powinno być 10 gwiazdek. Pani Oksana spóźniła się, ale warto podkreślić, że o tym uprzedziła. Polecam.”
Maciej, Warszawa
Magdalena, Warszawa
”Polecam bardzo panią Tatsianę! Pani sprawnie i porządnie doprowadziła moje mieszkanie do stanu używalności:) ”
Magdalena, Warszawa
Aga, Warszawa
”Pani Oksana jest bardzo sympatyczna, naprawdę przemiła. Działa też bardzo szybko - w dwie godziny nasze nieduże mieszkanko było posprzątane. Znalazłam co prawda kilka niedokładności, ale nasze mieszkanie jest stare i naprawdę ciężko je posprzątać, ja po prostu z doświadczenia wiem, na co zwracać uwagę. Generalnie jestem zadowolona i cieszę się moim czystym mieszkaniem :)”
Aga, Warszawa
Weronika, Warszawa
”Pani Svitlana jest bardzo dokładna, wszystko umyła bardzo szczegółowo. Nie wyrobiła się już niestety z kilkoma rzeczami, ale wyraziła nawet chęć zostania dłużej żeby dokończyć :)”
Weronika, Warszawa
Katarzyna, WARSZAWA
”Polecam na 100%! Bardzo dokładna Pani, posprzątała nawet rzeczy, których chyba ja samą nigdy nie czyściłam. Przy tym bardzo miła, fajnie się rozmawiało. ”
Katarzyna, WARSZAWA
Jakub, Warszawa
”Pani była bardzo sympatyczna, komunikatywna i zaangażowana. Dobrze rozumie język polski i jest punktualna, dzięki czemu wszystko przebiegło bez problemu. Mieszkanie posprzątała szybko i dokładnie bardzo pilnując czasu. Najmniejsze zakamarki nie umknęły Jej uwadze. Bardzo polecam Panią Oksanę!”
Jakub, Warszawa
Maciej, Kraków
”Wszystkie polecenia zostały dobrze wykonane, dwa punkty odjęłam za niedokładne umycie kuchni i za spóźnienie.”
Maciej, Kraków
Jakub, Warszawa
”Pani Oksana była punktualnie (przed czasem). Samo sprzątanie zarówno szybkie jak i dokładne. Zarówno kuchnia jak i łazienka odzyskały blask :) Widać że bardzo się przykłada do swojej pracy. Z komunikacją nie ma najmniejszych problemów. Z pełnym przekonaniem polecam jej usługi! ”
Jakub, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, mieszkanie jest czyste i schludne. Jedynie parę miejsc zostało pominiętych, ale myślę, że to kwestia do dogadania:)”
Katarzyna, Warszawa
Dariusz, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony. Pani młoda ale bardzo się stara i przykłada do powierzonych zadań. Wszystko z listy zostało posprzątane w czasie i dokładnie. Polecam!”
Dariusz, Warszawa
Karolina, Warszawa Wesoła
”Pani sprząta coraz krócej ale mniej dokładnie, zostawia np. nieodkurzone i nie umyte kurze i włosy na podłodze”
Karolina, Warszawa Wesoła
Kuba, Warszawa
”Jestem baaardzo zadowolony ze sprzątania Pani Olgi. Nie dość, że sprzątanie odbyło się z prędkością błyskawicy, to przy tym niezmiernie dokładnie. Pani Olga mówi bardzo ładnie po polsku i przede wszystkim nie boi się pytać, jeśli czegoś nie jest pewna. Zdecydowanie polecam!”
Kuba, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Bardzo mila Pani, szybko i dokładnie wykonała zlecone jej zadania. Podłoga została odkurzona i umyta, kurz wytarty. W umówionym czasie wykonała wszystko co było planowane. Polecam!”
Dominik, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani Aleksandra jest bardzo miła, uprzejma i sprzątanie było na naprawdę znakomitym poziomie. Dziękuję i polecam :-) ”
Jakub, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Nadia była przemiła i bardzo sprawnie posprzątała mieszkanie. Bez problemu dało się z nią porozumieć, łatwo się dogadałyśmy :) zostało zrobione wszystko to, co chciałam i na co starczyło czasu. W niektórych miejscach były małe niedociągnięcia, ale za to inne, na które nie zwracałam uwagi zostały wyczyszczone więc ogólnie - było super i polecam.”
Paulina, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Pani Maryna, sprząta błyskawicznie, całkiem dobrze mówi po polsku i jest bardzo sympatyczna. Na pewno jeszcze raz zamówię u niej usługę.”
Kuba, Warszawa
Wojciech, Warszawa
”Polecam Vlada wszystkim. Bardzo szybki i profesjonalny chłopak. Sprzątanie zakończone dużo przed czasem :) ”
Wojciech, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Oksana sprawnie poradziła sobie z posprzątaniem naszego biura, wyrobiła się przed zamówionym czasem co uważam za duży plus :) Polecam.”
Dominik, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Lekkie spóźnienie, ale to nasze pierwsze spotkanie, wiec uzasadniony poślizg. Pani bardzo mila, sprawna, szybko posprzątała mieszkanie. Polecamy :)”
Jakub, Warszawa
Marta, Warszawa
”Sprzątanie oceniam bardzo pozytywnie, a pracowitość tej pani zasługuje na najwyższą notę. Sprzątanie bardzo dokładne i maksymalnie wykorzystany czas. Bardzo polecam! ”
Marta, Warszawa
Alvaro, Wroclaw
”I was worried because the cleaner changed and usually those are not good news, however Inna delivered a great job, I'm very happy. Alvaro”
Alvaro, Wroclaw
Izabela, Warszawa
”jestem bardzo zadowolona, Pani Eugenia pracowała dokładnie, szybko i z uśmiechem na ustach. Spokojnie mogłyśmy się porozumieć, profesjonalna osoba, chętna do pracy, polecam ”
Izabela, Warszawa
Marta, Warszawa
”Bardzo skromna i przemiła Pani.Jestesmy bardzo zadowolone z wykonywanej usługi.Wszystko przebiegło sprawnie,Pani Iryna jest bardzo dokładna w tym co robi.Serdecznie polecamy ”
Marta, Warszawa
Piero, Krakow
”Oksana is really a big help! She does her job very professionally and I hope I can continue cooperation with her! 5 stars all the way! ”
Piero, Krakow
Julia, Wrocław
”bardzo miła Pani. Przyszła punktualnie na określoną godzinę, wysłuchała co trzeba zrobić. Mieszkanie zostało dobrze wysprzątane. Pni wyrobiła się w czasie i była bardzo dokładna. Jestem zadowoloną ze sprzątania i polecam Panią jako pracownika.”
Julia, Wrocław
Krzysztof, Warszawa
”SUUUUPER, pani genialna. W życiu nie miałem tak dokładnie posprzątanego mieszkania. Pani zmieściła się w czasie, a wszystko było pięknie zrobione. Dużo powyżej oczekiwań. Większość z powyższych ocen 6/5. Jedynie za komunikatywność dałbym 3. Pani średnio mówi po polsku. Ale można się z nią dogadać. Zresztą nie musiałem się nawet z nią dogadywać bo zrobiła dużo więcej niż bym wymagał. POLECAŁBYM JĄ I WZIĄŁ NASTĘPNYM RAZEM XD”
Krzysztof, Warszawa
Ewa, Warszawa
”Fantastycznie. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje że jeszcze będę miała możliwość współpracy z Panią Oksaną. Polecaml”
Ewa, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, Pani Hanna była punktualna, dokładna i posprzątała tak jak chciałam, a nawet zrobiła kilka rzeczy ekstra, o które nie prosiłam. Bardzo polecam!”
Katarzyna, Warszawa
Agata, Kraków
”Pani Valeriia spisała się świetnie. Była bardzo dokładna , solidna, bardzo uprzejma i pojawiła się u nas punktualnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. :)”
Agata, Kraków
Emiia, Warszawa
”Pani Violeta jest bardzo miła, sprząta dokładnie i szybko, nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo polecam :-)”
Emiia, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Bardzo dobra organizacja i komunikacja. Pani Viktoriia jest bardzo dokladna, szybka, komunikatywna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ”
Katarzyna, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Przemiła, rzetelna, bardzo dokładna i profesjonalna, a co ważniejsze proaktywna. Sama dopytywała co zrobić z konkretnymi rzeczami. Polecam!”
Paweł, Warszawa
Bartosz, Warszawa
”Pani bardzo punktualna, posprzątane zostało wszystko to, co bylo ustalone, jednak mogloby być troszeczkę dokładniej.”
Bartosz, Warszawa
Paulina , Kraków
”Miła, wzbudzająca zaufanie i komunikatywna osoba. Przyszła punktualnie. Ogólnie sprzątanie bez zarzutu, choć pewne elementy mogłyby być posprzątane nieco dokładniej. Jednak jak na wyznaczony czas sprzątania - było w porządku. Polecam!”
Paulina , Kraków
Jakub, Warszawa
”Super posprzątane, nie zrozumieliśmy się tylko z zamieceniem liści przy wejściu do domu ze względu na barierę językową - mały problem.”
Jakub, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pani Anastasiia posprzątała sprawnie i w miarę dokładnie. Pani nie mówi za bardzo po polsku, ale wszystko zrozumiała i zrobiła zgodnie z moim życzeniem.”
Maciej, Kraków
Marek , Kraków
”Pani Marta jest doskonała! Bardzo komunikatywna, skrupulatna, dokładna, zaangażowana. Przyniosła ze sobą środek czyszczący, który jest bezpieczny dla zwierząt, co dla nas jest szczególnie ważne. Idealnie wykonała swoje obowiązki, a ponadto wykazała się dużą inicjatywą i proponowała sprzątanie także innych części mieszkania, co nam nie przyszłoby do głowy, a było to świetnym pomysłem. Serdecznie polecam i wychwalam pod niebiosa :) ”
Marek , Kraków
Joanna , Warszawa
”Jedna z najlepszych Pan jak dotej pory. Szybkie tempo pracy, a przy tym Pani bardzo dokladna. Do tego Pani jest bardzo mila i komunikatywna. Bardzo polecam i dziekuje! ”
Joanna , Warszawa
Paulina, Wrocław
”Mieszkanie zostało posprzątane bardzo dokładnie i sprawnie. Pani Kateryna była punktualna i nie było żadnych problemów z ustaleniem szczegółów sprzątania. ”
Paulina, Wrocław
Zuzanna, Warszawa
”Super posprzątane! Bardzo dokładnie i z sercem. Dlatego korzystamy ze sprzątania pani Julety regularnie już kilka miesięcy. Serdecznie polecamy :)”
Zuzanna, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Pani Tetiana przybyła punktualnie i szybko zabrała się do pracy. Sprzątała szybko i dokładnie. Miała małe problemy z komunikacją w języku polskim, ale nie bała się mówić i wszystkie szczegóły udało nam się dograć. ”
Kuba, Warszawa
Pauina, Warszawa
”Pani Oksana jest bardzo dokładna, posprzątała znakomicie. Wykonała pracę szybko i niezwykle starannie, dbając o każdy szczegół. POLECAM! Szkoda, że nie wszystkie panie z portalu tak sprzątają. ”
Pauina, Warszawa
Wojtek, Warszawa
”Bardzo dokładnie wykonana praca w ustalonym czasie. Do tego Pani Mariia Jest miła i komunikatywna. Super, polecam :)”
Wojtek, Warszawa
Anna, Warszawa Wesoła
”Lista zadań obejmowała sprzątnięcie dwóch łazienek, podłogi w korytarzu i schodów. Pani sprzątnęła wszystko sprawnie i dokładnie, rozumiała polski dosyć dobrze. Polecam.”
Anna, Warszawa Wesoła
Beata, Kraków
”Bardzo dokładny w sprzątaniu, punktualny i pracujący szybko, bez żadnych przerw. Spełnia wszystkie prośby w trakcie sprzątania. Nie ma z niczym problemu. ”
Beata, Kraków
Ewelina, Warszawa
”Bardzo dobrze wykonana usługa, Pani przemiła. Następnym razem na pewno skorzystam z usług Pani Julety. ”
Ewelina, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Wow, dawno nie miałam u siebie takiej pani jak Tetiana! Przesympatyczna, przemiła, a przy okazji szybka i konkretna. Wyszorowala miejsca, które były tak brudne, że bałam się, że nigdy się nie uda ich doczyscic. Efekt wow murowany. Do tego wszystko bardzo szybko, przed czasem. Pani Tetiane da się zrozumieć, komunikuje się jak ma jakieś pytania. Polecam z całego serca! ”
Paulina, Warszawa
Bartłomiej, Warszawa
”Pani słabo mówi po polsku ale dużo rozumie i świetnie sprząta w tempie błyskawicy. Jak najbardziej polecam!”
Bartłomiej, Warszawa
Paulina, Łomianki
”Punktualność na 6! Pani bardzo sympatyczna. Sprzątanie bardzo przyzwoite, jeszcze kilka sprzątań i będzie na 5:) - nauczymy się siebie i będzie super:)”
Paulina, Łomianki
Aleksandra, Warszawa
”Bardzo dziękuję, po sprzątaniu mieszkanie wygląda dokładnie tak, jak powinno, czyli wreszcie jest czysto :)”
Aleksandra, Warszawa
Magda, Warszawa
”Byłam bardzo zadowolona ze sprzątania! Pani w krótkim czasie bardzo dużo zrobiła i bardzo dokładnie :) polecam :)”
Magda, Warszawa
Sabina, Warszawa
”Pani Iwona cudowna, przesympatyczna ;) bardzo sprawnie sprzątneła to na czym mi zależało. Naprawde jestem zachwycona. Polecam każdemu ;)”
Sabina, Warszawa
Monika, Warszawa
”Pani Hania jest młodą ale b. dobrą osobą sprzątającą. Bardzo ładnie, dokładnie i starannie wyczyściła moją łazienkę od podłogi po sufit. Było tam naprawdę sporo do zrobienia i uważam, że mocno się napracowała. Wszystko lśni! Polecam wszystkim.”
Monika, Warszawa
Agata, Warsaw
”She was amazing!!! She was done a bit early and wasn’t bothered at all when I asked her to iron a bit and clean one window. She even cleaned out the pots where my herbs are growing! She really got every corner of dust, and no smudges anywhere. Definitely would like her to come back :)”
Agata, Warsaw
Aleksandra, Wrocław
”jestem bardzo zadowolona, Svitlana dokładnie dopytywała na czym mi zależy, od czego zacząć, na bieżąco pytała czy jestem zadowolona z efektów sprzątania, do tego bardzo miła i komunikatywna ”
Aleksandra, Wrocław
Piotr, Warszawa
”Pani Natalia to osoba bardzo sympatyczna i pełna zapału do pracy. W zaplanowanym czasie wykonała wszystkie wyznaczone zadania, a nawet więcej (ciężko było jej przerwać pracę!) :) Sumienna, dokładna i punktualna kobieta, polecam. Jedynym mankamentem jest to, że jest w Polsce od niedawna i dopiero uczy się języka. Ale dogadać się da, jak najbardziej :) ”
Piotr, Warszawa
Marta, Kraków
”Bardzo komunikatywna Pani, wszystko przebiegło sprawnie, idealnie zmieściła się w czasie ze wszystkimi czynnościami. Polecam ”
Marta, Kraków
Caio, Krakow
”One of the best cleaners Pozamiatane has scheduled to me. Even though she does not speak english, she tried hard using Google translator. ”
Caio, Krakow
Marta, Warszawa
”Pani, która sprzątała była fantastyczna. Doskonale wykonała swoją pracę, do tego szybko i sprawnie. Przy następnym sprzątaniu na pewno bede chciała aby wlasnie ta Pani ponownie pojawiła się u mnie. ”
Marta, Warszawa
Miłosz, Warszawa
”Pani Valentyna, to bardzo komunikatywna i dokladna osoba. Miałem bardzo, bardzo brudne mieszkanie. Teraz błyszczy. Bez problemu została o godzinę dłużej. Żadnych problemów, na pewno jeszcze skorzystam z usług tej Pani. :) ”
Miłosz, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Pani Inna sprzątała u mnie kuchnie, łazienki, korytarz i pokoj. Sprzątnęła bardzo dobrze. Można było to zrobić troszkę sprawniej, gdzieniegdzie musiałam prosić o poprawki ale ogólnie jestem zadowolona i mogę spokojnie polecić Panią Innę.”
Katarzyna, Warszawa
Julia, Wrocław
”Pani będzie super pracownikiem na Pozamiatane.pl. Przyszła punktualnie, wszystko zrozumiała i szybko zaczęła pracę. Mieszkanie zostało bardzo dokładnie umyte, wszystkie meble, lustra.=, okna od środka i nawet lampy. I warto zaznaczyć, że Pani jest dość szybką w sprzątaniu. Polecam Pani Olgę, jestem bardzo zadowoloną z jej pracy.”
Julia, Wrocław
Dorota, Warszawa
”Pani Marina zjawiła się punktualnie, posprzątała bardzo sprawnie i dokładnie, nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam. ”
Dorota, Warszawa
Michał, Warszawa
”Nawet na sile jakbym chciał się postarać powiedzieć coś negatywnego to nie mogę - Pani super 5 gwiazdek .”
Michał, Warszawa
Natalia, Kraków
”Czesto korzystam z pozmaiatane.pl, i to bylo moje najlepsze dowsiadczenie dotychczas. Pani Larysa wykonuje swoja pracae bardzo dokladnie. Komunikacyjnie super, w zasadzie nie trzeba dawac zadnych instrukcji, Pani Larysa konczy swoja prace i wszedzie sie blyszczy :-)”
Natalia, Kraków
Krzysztof, Kraków
”Pani Katarzyna dotarła punktualnie i zabrała się za sprzątanie z duża szybkością. To miła i sympatyczna osoba. Jedyne zastrzeżenie mamy co do dokładności niektórych prac, ponieważ kurz pozostał na górach wszystkich szafek wiszących oraz w kilku zakamarkach, do których dało się bez problemu dotrzeć (na przykład za koszem na pranie). Ale to z pewnością detal do dogrania przy kolejnym sprzątaniu. Ogólnie polecamy.”
Krzysztof, Kraków
Roman, Warszawa
”Pani Maryna jest bardzo miłą osobą, posprzątała mieszkanie bardzo dobrze i bardzo szybko. Pani była bardzo zaangażowana pracą i bardzo pomocna. Oprócz czystego mieszkania mam czysty balkon i to wszystko w ciągu 2 godzin! Jestem bardzo zadowolony, mogę śmiało polecić! ”
Roman, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Cudowna osoba! Po powrocie do domu byłam naprawdę zachwycona. Mam nadzieję, że uda mi się umówić z Panią Ruslaną na stałe wizyty!!! Bardzo serdecznie polecam. ”
Joanna, Warszawa
Sylwia, Warszawa
”Pani Tania wywiązała się z obowiązków rewelacyjnie. Z precyzją umyła okna, zawiesiła firany i starannie wyczyściła kafelki. ”
Sylwia, Warszawa
Paula, Warszawa
”Bardzo polecam Panią Ludmyłę - bardzo dokładnie sprzątanie, przemiły kontakt, wszystko sprawnie i bardzo bardzo sympatycznie. :)”
Paula, Warszawa
Artur, Warszawa
”Pani Sofiia bardzo dobrze posprzątała mieszkanie. Udało Jej się również w ekspresowym czasie wyprasować sporą liczbę koszul. Pani Sofiia również była bardzo punktualna, co do minuty rozpoczynając pracę. Bardzo polecam! ”
Artur, Warszawa
Anna, Warszawa
”Pani byla punktualna, skończyła 30 min przed czasem. Ogólnie dobre wrażenie. Białe szafki w kuchni były jednak widocznie niedomyte.”
Anna, Warszawa
Sara, WARSZAWA
”Bardzo polecam. Pani wie co robi, ma doświadczenie i to widać. Bardzo chętnie wszystko sprząta, wręcz z pasją, sama podpatrzyłam i się dużo nauczyłam. Nie mogę się doczekać aż znów będę potrzebować sprzątania :D. ”
Sara, WARSZAWA
Anna, Warszawa Wesoła
”Pani Liliia przyszła przed czasem i można było się z nią bez problemu dogadać. Mam jedynie małe zastrzeżenia do dokładności, ale poza tym wszystko było w porządku. Polecam!”
Anna, Warszawa Wesoła
Aleksandra, Warszawa
”Pani miła, szybka i punktualna. Niestety w ogóle nie mówi po polsku, co może troche utrudniac komunikacje”
Aleksandra, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Wszystko na błysk! Pani Mariia jest bardzo dokładna. Jestem zachwycona:)) bardzo polecam i bardzo dziękuję!”
Martyna, Warszawa
Urszula, Warszawa
”Bardzo szybko, bardzo dokładnie. Pani zdecydowanie wyróżnia się spośród innych dotychczas sprawdzanych przeze mnie Pań. ”
Urszula, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Svitlana była komunikatywna, dokładnie posprzątała mieszkanie w rozsądnym czasie. Pojawiła się punktualnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Wszystko wyczyszczone na błysk, jestem bardzo zadowolony i polecam panią Svitlanę wszystkim!”
Michał, Warszawa
Anna , Kraków
”Pani Myroslava jest bardzo punktualną i komunikatywną osobą. Pani miała za zadanie sprzątnąć kuchnie i łazienkę. Bardzo dokładnie zostały umyte szafki i podłoga za co bardzo dziękuję. Mam drobne uwagi co do łazienki ale ogólnie jestem bardzo zadowolona i mogę Panią polecić!”
Anna , Kraków
Paulina, Warszawa
”Pani Svieta jest cudowna! Była przed czasem, zadzwoniła czy może już przyjść... Mega miło :) później było tylko lepiej. Była bardzo dokładna, zwracała uwagę na detale jak np. kubek ze szczoteczkami. Mieszkanie lśni, jest czysto i pięknie! Co najważniejsze jednak, pani Svieta mówi super po polsku i jest przesympatyczna, pozytywna i uśmiechnięta. Polecam wszystkim i dziękuję! ”
Paulina, Warszawa
Mateusz, Warszawa
”Było to pierwsze zamówione przeze mnie sprzątanie i z czystym sercem moge w 100% polecić! Posprzątane szybko, dokładnie, a także bez niepotrzebnego angażowania mieszkańców w rozmowy. Całkowicie rekomenduję i na pewno będę korzystał ponownie.”
Mateusz, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani Danusia jest niesamowita! W ciągu półtorej godziny odkurzyła i wymyła podłogi, kuchnię, łazienkę, ściany i lustra dokładniej niż jakakolwiek inna Pani (dotychczas). Dodatkowo wytarła kurze z szafek.e Do tego jest super miła!”
Jakub, Warszawa
Joanna, Warszawa
”To już drugi raz, kiedy Pani Maia pomaga nam w trudach macierzyństwa i braku czasu na dokładniejsze sprzątanie. Polecamy!”
Joanna, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Pani Evgenia bardzo szybko wykonała wszystkie powierzone jej obowiązki i chętnie garnęła się do pracy nad kolejnymi rzeczami. To osoba bardzo sympatyczna i otwarta, można się z nią dogadać w języki polskim, na dodatek pojawiła się punktualnie i była dokładna, także pełen pozytyw! ”
Piotr, Warszawa
Urszula, Warszawa
”Sprawna komunikacja mimo ze nie było mnie w domu, pięknie posprzątane!! Jestem bardzo zadowolona :)) polecam panią Viktorie”
Urszula, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani przyszła punktualnie i nie było problemu z komunikacją. Sprawnie ustaliliśmy zakres prac (płaskie powierzchnie, podłogi, łazienka). Pani posprzątała pomieszczenia zgodnie z instrukcjami - jedynym minusem jest dokładność: pozostały miejsca, które nie zostały sprzątnięte np blat w kuchni pod butelkami z oliwą, podłoga pod stołem gdzie leżały kable od komputera lub półka w łazience na której leżała suszarka do włosów pozostały brudne.”
Jakub, Warszawa
Sebastian, Warszawa
”Bardzo polecam. Miałem już 3 wizyty z pozamiatane. Z Pani Natalii jestem najbardziej zadowolony. Dokładna. ”
Sebastian, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Bardzo miła Pani, sympatyczna. Miała dużo pracy więc nie będę czepiać się jakichś szczegółów. Bardzo sprawnie poszło i wszystko dobrze doczyszczone :)”
Agnieszka, Warszawa
Jonna, Warszawa
”Pani Marina fantastycznie poradzila sobie z uporzadkowaniem kawalerki ktoramusialam zdac najemcy. Porzadki ktore mi zwykle za zabieraly 1 caly dzien Pani Marina potrzebowala 4 godzin. Ponadto jest przesympatyczna osoba. Polecam serdecznie.”
Jonna, Warszawa
Paulina Grabara-Król, Warszawa
”generalnie jestem zadowolona - Pani bardzo pracowita, cicha ale bardzo komunikatywna. Dodatkowo też bardzo pozytywna, uśmiechnięta. polecam.”
Paulina Grabara-Król, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Jesteśmy zadowoleni z pani Bogdanny - punktualnie, sympatycznie, a mieszkanie posprzątane dokładnie. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.”
Jakub, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani bardzo sprawnie posprzątane, czysto. Bardzo komunikatywna Pani z uśmiechem na twarzy podchodzi do swojej pracy. ”
Karolina, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Bardzo dziękuję za wspaniałe posprzątane mieszkanie, pani sprzątnęła mnóstwo miejsc z własnej inicjatywy np. umyła wszystkie lampy. Jest super czysto!”
Karolina, Warszawa
Michał, Warszawa
”Ogólnie bardzo polecam! Pani bardzo komunikatywna i sympatyczna. Minimalny minus za dokładność przy generalnym sprzątaniu.”
Michał, Warszawa
Artur , Legionowo
”Wszystko jak należy, dosłownie minimalne niedociągnięcia ale to pewnie kwestia do domówienia. Pani Yuliia bardzo miła. ”
Artur , Legionowo
Ola, Warszawa
”Super! Pani Kasia była na czas, zajęła się wszystkim i nawet nie wkurzył ją wszędobylski kot ;) W domu jest czyściutko, wymyte są nawet kosmetyki w łazience. Super! Dziękujemy!”
Ola, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Wspaniale, czysto & pachnąco! Dziękuję bardzo Panie Tatiano za pomoc. Pracy było nie lada bo to wyprowadzka. Dziękuję!!!”
Joanna, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Liliia bardzo szybko się ze wszystkim uwinęła. Sama z siebie umyła lustro w przedpokoju, mimo, że o to nie prosiliśmy, co świadczy o jej staranności. Warto też dodać, że jest bardzo uprzejma. Generalnie gorąco polecam.”
Michał, Warszawa
Magda, Kraków
”Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Svitlana jest bardzo dokładna i bardzo sympatyczna. Jest pięknie posprzątane. ”
Magda, Kraków
Malgorzata, warszawa
”Serdecznie polecam panią Natalie. Szybkie i fachowe sprzątanie. Pełen profesjonalizm i przemila osobowość.”
Malgorzata, warszawa
Chloe, Warszawa
”First time in 8 weeks a cleaner actually noticed that the mop was filthy the bucket too that dirty water was being spread all over the house and they actually hung the laundry neatly. This is only because got down on my hands and knees and showed them with my own time for the 50th time HOW TO CLEAN. If someone isn’t watching they are happy to make a house dirtier than they left it.”
Chloe, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Pani Natalia przyszła punktualnie, a nawet przed uzgodnionym czasem, była bardzo miła i sympatyczna. Sprzątała bardzo dokładnie, pytała się o posprzątanie dodatkowych elementów, takich jak lampa itp. W ciągu 2 godzin dokładnie posprzątała kuchnię, łazienkę, WC oraz korytarz i podłogi. Z pewnością wybralibyśmy panią Natalię jeszcze raz. Bardzo polecam!”
Piotr, Warszawa
Milena, Warszawa
”Pani Svitlana Bohutska zjawiła się punktualnie, jest bardzo komunikatywna i uśmiechnięta. Mieszkanie posprzątane sprawnie. Mam jednak zastrzeżenia do dokładności - zlew w kuchni nie został dokładnie wytarty, kabina prysznicowa i bateria w łazience miały zacieki. ”
Milena, Warszawa
Magdalena, Kraków
”Bardzo miła, uprzejma osoba dokładnie wykonująca powierzone zadania. Poprosiłam o wykonanie określonych czynności i Pani Julia trzymała się listy zgodnie z zaleceniami a nawet wykonała zadania dokładniej/szerzej niż się spodziewałam. Profesjonalne podejście, ale także miła grzecznościowa rozmowa razem tworzą pozytywne wrażenie. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za wykonaną usługę. Łazienka pięknie pachnie czystością! ”
Magdalena, Kraków
Małgorzata, Warszawa
”Sprzątanie dosyć pobieżne, pominięte miejsca gdzie trzeba było coś odsunąć lub sięgnąć wysoko. Poza tym Pani bardzo komunikatywna, sprawna i uprzejma. ”
Małgorzata, Warszawa
Milena, Warszawa
”Maria sprząta bardzo dokładnie. Jestem zaskoczona! Super robota! Chętnie skorzystamy z jej usług ponownie! ”
Milena, Warszawa
Artem, Warszawa
”Polecam!!! Pani bardzo sympatyczna i komunikatywna. Przyszła na czas i wyszła przed czasem. Mieszkanie czyste jak nigdy wcześniej. ”
Artem, Warszawa
Sebastian , Warszawa
”Ogromny plus za punktualność, dokładność oraz szybkość sprzątania. Pani Yulia poradziła sobie wspaniale. Wszystko o co prosiłem zostało wykonane prawidlowo, jeśli chodzi o sprzątanie nie ma się do czego przyczepić :) Pani wszystko rozumie, natomiast lekki problem sprawia jej mówienie po Polsku, natomiast nie był to praktycznie żaden problem. Zdecydowanie polecam!”
Sebastian , Warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Valentyna jest bardzo miłą, komunikatywną osobą. Przyszła punktualnie i bardzo szybko posprzątała mieszkanie. W czasie jej sprzątania mogłem spokojnie pracować. Nie pierwszy raz korzystam z usług pozamiatane.pl i na pewno skorzystam jeszcze wielokrotnie! Bardzo polecam!”
Dominik, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Kateryna sprząta bardzo szybko, poradziła z naszym mieszkaniem bezproblemowo. Pani Kateryna jest miłą, komunikatywną osobą. Ogólnie nie mam zastrzeżeń i polecam!”
Dominik, Warszawa
Marek , Kraków
”Tatiana wykazała się szybką i dokładną pracą, a na dodatek była bardzo sympatyczna i profesjonalna. Polecamy!”
Marek , Kraków
Julia, Warszawa
”Rewelacja!! :) Iryna skończyła przed zaplanowanym czasem i wszystko naprawdę idealnie wysprzątała. I poradziła sobie z kłakami kota perskiego w każdym zakątku ;) Jest bardzo sympatyczna i komunikatywna.”
Julia, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Tetiana bardzo dokładnie posprzątała nasze mieszkanie - jestem bardzo zadowolona z jej pracy. Świetnie poradziła sobie ze sprzątaniem całego mieszkania w dobrym tempie. Punktualna, dokładna i spokojna co było dużym plusem. Polecam!”
Karolina, Warszawa
Magdalena, Warszawa
”Pani Juleta w 2 godziny bardzo dokładnie posprzątała moją kawalerkę, zdążyła nawet ułożyć mi rzeczy w kilku szafkach w kuchni. Bardzo polecam :)”
Magdalena, Warszawa
Karol, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonała Pani Karina. Mieszkanie się błyszczy i pachnie! Serdecznie polecam - wspaniała robota!”
Karol, Warszawa
Wojciech, Kraków
”Generalnie dobrze posprzątane. Ocena obniżona ponieważ na lustrach i szybie od prysznica pozostały smugi.”
Wojciech, Kraków
Anna , Warszawa
”Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pani przybyła wcześńiej, dokłądnie i szybko posprzątała nasze 60m mieszkanie. Bardzo miła i kontaktowa. Serdecznie polecamy”
Anna , Warszawa
Maria, Warszawa
”myślę ze to było jednak sprzatanie standardowe a nie generalne, które zamówiełam, więc oceniając sprzątanie jako standardowe to super. Pani sprzątająca była bardzo miła i usługa sprawnie została rozpoczęta i zakończona.”
Maria, Warszawa
Marta, Kraków
”Pani Wioletta nie tylko jest przemiłą osobą, ale też bardzo pracowitą – poradzi sobie ze wszystkim :) Jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam!”
Marta, Kraków
Karolina, Warszawa
”Wszystko super, błyskawiczne, bardzo dokładne sprzątanie. Pani Anastasiia dobrze mówi po polsku, można się bez problemu porozumieć - zdecydowanie polecam sprzątanie Pani Anastasii!”
Karolina, Warszawa
Anna , Kraków
”Pani Daryna bardzo punktualna i komunikatywna, wyrobiła się w założonym czasie. Zakamarki mogłyby być trochę bardziej doczyszczone, ale ogólnie osoba godna polecenia!”
Anna , Kraków
Koleta, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z usługi, pierwszy raz korzystałam z pomocy osoby sprzątającej i na pewno nie ostatni. Mam tylko zastrzeżenie co do braku znajomości języka polskiego - dogadałyśmy się na migi i to najważniejsze, ale ułatwieniem byłaby znajomość polskiego chociaż w stopniu podstawowym. Natomiast kultura, dokładność, jakość usługi - wszystko było rewelacyjnie.”
Koleta, Warszawa
Grzegorz, Kraków
”Rewelacja! Do tej pory nie mogę uwierzyć jak błyszczy mieszkanie po pracy Pana Andrzeja. Polecam z całego serca. ”
Grzegorz, Kraków
Andrea, Warszawa
”Pani b. miła, świetnie wytarła kurze i podłogę, ale nie dotarła w zaskakujące miejsca, np. nie wytarła monitora i nie odsunęła dywanu, żeby wytrzeć podłogę pod kanapą. Nie wytarła też baterii od wanny i umywalki. To, co Pani umyła, było zrobione dokładnie i starannie.”
Andrea, Warszawa
Ewa, Warszawa
”Pani Krystyna przyszła bardzo punktualnie. Dobrze mówi po polsku. Zgodnie z sugestią sprzątałem bardzo dokładnie. Szkoda że troszkę wolno, bo w 4 h udało się posprzątać 2 pokoje, łazienkę i kuchnię, a nie udało się nic uprasować.”
Ewa, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Nigdy nie korzystałem z tego typu platform, wiec zamówiłem sprzątanie testowo. Po pierwszym razie mogę stwierdzić, że usługa sprzątania, a w szczególności mycie bardzo zabrudzonych szyb, została wykonana została bardzo szybko i wyjątkowo dokładnie. Byłem pod wrażeniem wykonanej pracy zaledwie w ciągu 2 godzin. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze będę korzystał.”
Paweł, Warszawa
Justyna, Warszawa
”Pani Oksana wykonała świetną robotę, była punktualna, staranna, komunikatywna, a do tego sympatyczna. Polecam!”
Justyna, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Pani Polina to bardzo dokładna osoba. Przyszła punktualnie i posprzątała mieszkanie bardzo dokładnie !! :) Z całą pewnością osoba godna polecenia! ”
Piotr, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Polecam Panią Nadiię! Pomimo spóźnienia (zdarza się) skończyła pracę tylko trochę p9 czasie, a efekty są super :) ”
Agnieszka, Warszawa
Agnieszko , Warszawa
”Bardzo dokładnie i starannie sprząta, komunikuje się dobrze w j. angielskim i rosyjskim. Godna polecenia.”
Agnieszko , Warszawa
Jadwiga, Warszawa
”Pani Olha jest bardzo dobrą i solidną ,jestem zadowolona z jej ostatniego sprzątania. Mogę prosić o Pania Olhę do następnych sprzątań u mnie.”
Jadwiga, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Pani Natalia wywiązała się ze wszystkich powierzonych zadań w wyznaczonym czasie (sprzątanie łazienki, toalety, kuchni oraz pokoju), przybyła na miejsce punktualnie. Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym bezproblemową komunikację. Na dodatek Pani Natalia była bardzo miła i pozytywnie nastawiona do pracy. Polecam serdecznie!”
Paulina, Warszawa
Edyta, Krakow
”Bardo dokladnie wysprzatana lazienka i duzy balkon. Pani Velentyna jest przyjazna i szybko wykonala powierzona prace, bardzo polecam. ”
Edyta, Krakow
Piotr, Warszawa
”Pan Jarosław bardzo sprawnie posprzątał całe mieszkanie, był punktualny i zmieścił się w zakładanym czasie pomimo sporego zakresu. Polecam!”
Piotr, Warszawa
Kamil, Warszawa
”Pani miala 2 h. Nie tak duzo ale zrobila wiecej niz inne Panie w 3 h. Bardzo zaangazowana. Zrobila duzo. Posprzatala nawet okap czy w szufladach, powycierala sztucce, pozmywala na prawde jest ok. Jestem zadowolony. Mowila, ze gdyby miala wiecej czasu to jeszcze dokladniej by wysprzatala i wierze, ze by tak bylo. Budzi zaufanie. ”
Kamil, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Z pewnością jeszcze skorzystam z Państwa usług. ”
Agnieszka, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Pani Maria spisała się na medal. Pracuje szybko i bardzo dokładnie. Jest punktualna i komunikatywna.”
Katarzyna, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Bardzo dobrze posprzątane mieszkanie! Nie mogę się do niczego przyczepić, wszystko jest odłożone na swoje miejsce i wszystko o co poprosiłam jest posprzątane. Pani przyszła 15 min przed czasem, ale to pozwoliło nam porozmawiać o potrzebach i wyjaśnić co gdzie jest, bardzo komunikatywna osoba. Pani Julia skończyła sprzątanie równo o 13. ”
Katarzyna, Warszawa
Karina, Warszwa
”Bardzo miły i dokładny Pan. Zrobil wiecej niz prosilam. Dał jeszcze kilka wskazowek odnosnie pielegnacji mebli. Polecam.”
Karina, Warszwa
Aleksandra, Warszawa
”Super! Bardzo szybko i sprawnie. Pominął kilka miejsc, ale zdecydowana większość pięknie wysprzątana. ”
Aleksandra, Warszawa
Malgorzata, Warszawa
”Najlepsza i najdokladniejsza Pani z jaka kiedykolwiek wspolpracowalam. Na pewno bede wracac i na pewno tylko do tej Pani. POLECAM! A firmie Pozamiatane.pl sugeruje docenic Pania jak najbardziej! Pelen profesjonalizm!”
Malgorzata, Warszawa
Dagmara, Kraków
”Z całego serca polecam!! Pani jest bardzo dokładna sprząta detale wszystko widzi. Sprząta w dobrym tempie. Jest uśmiechnięta pogodna więc człowiekowi miło ja u siebie gościć. ”
Dagmara, Kraków
Łukasz, Kraków
”Bardzo dokładnie posprzątane mieszkanie. Pełen profesjonalizm, Pani Mariia zajęła się nawet rzeczami na które sam nie zwróciłem uwagi.”
Łukasz, Kraków
Ewa, Warszawa
”Pani Oksana przyjechala punktualnie a nawet ciut przed czasem. Jej nastawienie i komunikatywność oraz elastyczność zasługują na pochwale. Jednak zamówiłam sprzątanie generalne, nie standardowe. Oczekiwałam dokładniejszego doczyszczenia niektórych powierzchni ( zwłaszcza w łazience ) pozdrawiam Ewa”
Ewa, Warszawa
Daria, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona. Pani Lubov jest bardzo dokładna i sumienna. Nie trzeba było pokazywać palcem co jest do posprzątania, sama wiedziała za co się zabrać. Dokładnie posprzątane, okna super umyte. Bardzo sympatyczna osoba którą gorąco polecam! ”
Daria, Warszawa
MACIEJ, Warszawa
”Pani Olha, wykonała wszytskie czynności na sprzątaniu testowym. Wszystko zostało zrobione sprawnie, szybko i dokładnie. Wszytskie środki i urządzenie zostały odłożone na miejsce. Śmieci wyniesione, worki wymienione. Wszytsko zostało umyte jak należy. Oprócz tego jest bardzo miła i łatwa w kontakcie :)”
MACIEJ, Warszawa
Alex, Warszawa
”Great cleaning. She was fast and quite meticulous. Booked for 2.5 hours but the job was done in less than 2. ”
Alex, Warszawa
Kamila, Warszawa
”Wszystko ok. Szybko i sprawnie. Wszystkie wskazane przez nas miejsca zostały posprzątane. Nie mam uwag i polecam panią Halynę. ”
Kamila, Warszawa
Damian, Warszawa
”Rewelacja. jestem bardzo zadowolona. szybko, dokładnie, wysoka komunikatywność. polecam Panią Tetianę!!!”
Damian, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Tetiana jest bardzo miła, szybka i dokładna! Dogadać można się bez problemu - mogę polecić panią Tetianę z czystym sumieniem :)”
Karolina, Warszawa
Jagoda, Warszawa
”W końcu mogę cieszyć się czystym domem bez straty weekendu na sprzątanie. Pani jest dokładna i bardzo miła. ”
Jagoda, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Sprzątnięte na 100% i zgodnie z uwagami. Na koniec Pani pytała,czy coś poprawić. Pełne zaangażowanie.Polecam!”
Paweł, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Pani Olga jest super! Przyszła punktualnie i od razu zabrała się do pracy - nie musiałem tłumaczyć co trzeba zrobić, znała się na rzeczy. Widać, że ma doświadczenie. Całe dwupokojowe mieszkanie posprzątała szybko i dokładnie, kuchnia i łazienka (bo na nich mi zawsze najbardziej zależy) błyszczą. Nie mam do czego się przyczepić i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim!”
Kuba, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Jestem zadowolona z pracy pani Oksany - mieszkanie zostało posprzątane przez p. Oksanę sprawnie i dobrze, nie musiałam o nic specjalnie prosić. Jest czysto, tak jak chciałąm. Dziękuję!”
Agnieszka, Warszawa
Piotr, Warszawa
”W zleceniu była informacja o usunięciu z lodówki jedzenia, co nie zostało wykonane, a jest ważne przy najmie krótko terminowym. Dobrze, że mogłem pojechać, sprawdzić i poprawić. Stąd -1 pkt za dokładność i komunikatywność.”
Piotr, Warszawa
Anna , Kraków
”Pani jest bardzo miłą, przyszła z uśmiechem na twarzy. Sprztątanie szybkie i dokladne. Są małe niedociągnięcia w łazience ale to w żaden sposób nie psuje wrażenia. Polecam!”
Anna , Kraków
Anna, Warszawa
”Bardzo sprawnie i dokładnie wykonane prasowanie i dodatkowo odkurzanie. Bardzo dziękuję Pani Krystyno!”
Anna, Warszawa
Arek, Warszawa
”Pani Tetiana dotarła z delikatnym opóźnieniem (duży plus za telefon 15 minut wcześniej, że prawdopodobnie będzie chwilę później). Komunikacyjnie - bardzo dobrze, co nie zawsze jest takie oczywiste. W ciągu dwóch godzin posprzątała kuchnię, łazienkę, pokój, oraz poodkurzała i umyła podłogi. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości i dokładności. Zdecydowanie polecam! ”
Arek, Warszawa
Joanna , Warszawa
”Pani była punktualna, grzeczna i szybka. Uwinęła się ze wszystkim bardzo szybko i skończyła wcześniej. Generalnie wszystko ok, ale mogła zostać do końca i zwrócić uwagę na szczegóły - np. nie wytarła podłogi wokół psiej miski, niedokładnie odkurzyła dywan w przedpokoju. Poza tym wszystko bez zarzutu. Polecam”
Joanna , Warszawa
Anna , Kraków
”Pani Urszula jest miłą osobą. Sprzątanie zostało wykonane w zaplanowanym czasie więc to jest plus. Niestety nie jestem zadowolona z dokładości sprzatania - szczególnie łazienki ale myślę że to kwestia wprawy.”
Anna , Kraków
Julia, Wrocław
”Bardzo przyjemna Pani. Przyszła punktualnie, była uśmiechnięta i miła. Pani się wyrobiła w czasie i wszystko dokładnie wysprzątała. Kuchnia została umyta, jak i wszystkie lustra. Ze sprzątania jestem zadowoloną i polecam Pani jako pracownika.”
Julia, Wrocław
Sebastian , Warszawa
”Bardzo sprawnie i dokładnie posprzątane mieszkanie. Pani Oleksandra przyszła punktualnie i wyrobiła się w wyznaczonym czasie. Duży plus za bardzo dobrą komunikatywność ! Zdecydowanie polecam.”
Sebastian , Warszawa
Dominika, Warszawa
”Polecam Panią Krystynę - jest dokładna i bardzo szybka w działaniu. Do tego sympatyczna i chętna do pracy. W mieszkaniu pięknie pachniało po zakończonym sprzątaniu. ”
Dominika, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Anna jest bardzo dokładna, czysto jest nawet za kanapą (na co nie każdy do tej pory zwracał uwagę). Do tego Pani Anna jest bardzo miła i komunikatywna, bardzo dobrze mówi po polsku. Polecam!”
Karolina, Warszawa
Kamil, Warszawa
”Super! Pani Mariana jest punktualna i bardzo dokładna. Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie. Polecam”
Kamil, Warszawa
Tadeusz, Wrocław
”Bardzo dziękuję za niesamowity wkład pracy w sprzątanie mieszkania. Nie było tego mało. Pozdrawiam, Tadeusz Dracz”
Tadeusz, Wrocław
Piotr, Warszawa
”Pani Iryna przyszła nie tyle punktualnie, co po prostu nieco wcześniej i wzięła się do pracy bardzo sprawnie, często dopytując o dodatkowe czynności do zrobienia. Taką inicjatywę zawsze warto pochwalić. Pani wykonała pracę szybko, jest komunikatywna, mogłaby tylko odrobinę popracować nad dokładnością przy większych i cięższych rzeczach, jak np. subwoofer. Generalnie polecam! ”
Piotr, Warszawa
adam, WARSZAWA
”Bardzo szybko i sprawnie. Niektóre rzeczy mogłyby być lepiej doczyszczone, ale z drugiej strony co jest kolejnym dużym plusem zwraca uwagę, czyści zakamarki i miejsca, które większość osób pomija;).”
adam, WARSZAWA
Agnieszka, Warszawa
”Najlepszy sprzątacz do tej pory. Sympatyczny i wychodzący z inicjatywa. Proponował lepsze sposoby sprzątania, pytal o preferencje. Byl szybki ale bardzo dokładny. Nie ma do czego sie przyczepić!”
Agnieszka, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pan Sebastian przyszedł punktualnie, robił wszystko o co prosiliśmy, dopytywał się czy wszystko jest w porządku czy coś ma poprawić - za to wielki plus. Jedynie później zauważyłam smugi na lustrze w łazience oraz nie dokładnie Pan wytarł kurz.”
Maciej, Kraków
Malgorzata, Warszawa
”Wszystko pięknie posprzątane. Pani bardzo miła, chociaz miałyśmy problemy ze wzgledu na problemy z językiem.”
Malgorzata, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z nowej pani. Wszystko zostało posprzątane, jak należy, o czasie, bez konieczności przekazaywania dodatkowych instrukcji. Dziękuję.”
Agnieszka, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani bardzo dokładna, podczas sprzątania zrobiła więcej niż oczekiwałam. Przykładała się do pracy. Miła i kulturalna osoba, podchodzi z pełnym zaangażowaniem do pracy. ”
Aleksandra, Warszawa
Agnieszka, kraków
”Pani bardzo, bardzo godna polecenia. Sprzątanie przebiegło sprawnie, dokładnie, rzetelnie i w miłej atmosferze. Dodatkowo Pani jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą. Dawno moje mieszkanie tak nie błyszczało ;))) ”
Agnieszka, kraków
Michał, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Ludmyly, sprzątanie było dokładne i sprawne. Nie było problemów z komunikacją. ”
Michał, Warszawa