Opinie klientów

Już od Stawka bazowa
30 zł/h
płatność online przez
Gwarancja bezpieczeństwa
Sandra, Warszawa
”Bardzo miła osoba, bardzo się starała być cichutko podczas sprzątania, nie zwracała na siebie uwagi. Przyszła punktualnie i przygotowana. Całość oceniam na 5 ;)”
Sandra, Warszawa
Piotr, Warszawa
”jestem bardzo zadowolony, praca wykonana bardzo dobrze, nawet bez znajomości polskiego Pani sobie bez problemu poradziła i "dogadaliśmy się".”
Piotr, Warszawa
Halina, Warszawa
”Pani Natalia wykonała usługę b. profesjonalnie, szybko i dokładnie - okna, żaluzje i moskitiery lśnią! Jest komunikatywną i sympatyczną osobą. Szczerze polecam jej usługi. Halina Czarnocka”
Halina, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Super! Pani dokładna, punktualna. Można się było z nią bardzo dobrze dogadać. Jesteśmy bardzo zadowoleni”
Joanna, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Dokładnie i starannie. Polecam! Pani dość słabo mówi po polsku ale nie stanowiło to problemu w porozumieniu się. ”
Agnieszka, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Bardzo, bardzo porządne sprzątanie wykonane z zapałem. Pani Ivanna dokładnie i bardzo sumiennie posprzątała wszystko i jeszcze trochę :) Jest bardzo miłą i komunikatywną osobą. Polecamy z żoną!”
Jakub, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pan Abin to bardzo miła i bardzo dokładna osoba. Bez zbędnych słów i wskazówek wykonała całą pracę, o którą mi chodziło. Mieszkanie zostało posprzątane dokładnie jak nigdy wcześniej.”
Michał, Warszawa
Edward, Warszawa
”Natalia is a highly professional, motivated housekeeper who spoke PERFECT COMMUNICATIVE ENGLISH, was methodical in her approach to our home, and did a thoroughly professional job today. Our home looked like new! I look forward to a LONG relationship of repeat bookings for a long time :)”
Edward, Warszawa
Milena, Warszawa
”Mieszkanie posprzątane bardzo sprawnie i solidnie. Pan Vladyslav zjawił się punktualnie i od razu zabrał się do pracy. Nie było żadnych problemów z dogadaniem się, więc wszystko na plus! Polecam!”
Milena, Warszawa
Kamila, Warszawa
”Mieszkanie jest wysprzatane dokladnie tak jak prosilam. Brak dobrej znajomosci polskiego zupelnie nie przeszkadzal nam w komunikacj. A do tego Alona ma swietna reke do zwierzat:)”
Kamila, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Eugenia jest rewelacyjna, dawno już nie było tak czysto w mieszkaniu. Jest miła i uśmiechnięta, polecam!”
Dominik, Warszawa
Patryk, Warszawa
”Bardzo dobry specialista. Posprzatala cale mieszkanie w rekordowym czasie. Absolutnie nic negatywnego nie mozna powiedziec. ”
Patryk, Warszawa
Natalia, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pani Viktorii. Była bardzo dokładna, pomocna i całe mieszkanie było super wysprzątane. ”
Natalia, Warszawa
Mateusz, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi sprzątania wykonanej przez panią Mariię. Pani Mariia pomogła w zaplanowaniu zakresu prac w zamówionym czasie. Sprzątanie zostało wykonane metodycznie i dokładnie. Napewno będziemy korzystać ponownie z usług pani Marii.”
Mateusz, Warszawa
Magda, Warszawa
”Jestem zadowolona ze sprzątania wykonanego przez Yulię. Była punktualna, miła i uśmiechnięta. Ustalony na początku zakres wykonała, liczyłam że zrobi to jednak nieco szybciej. Sprzątanie było dokładne, nie miałam uwag. Polecam. ”
Magda, Warszawa
Jolanta, Warszawa
”jakość pracy bez zarzutu tylko komunikatywność średnia - pani nie zna polskiego ale w sumie zrozumiała moje wymagania, dogadałyśmy się”
Jolanta, Warszawa
Wójcik, Kraków
”Jesteśmy zachwyceni! Pani Yevanhelina była przed czasem, wyczyściła wszystko dokładnie i została nawet trochę dłużej, żeby wszystko było na błysk. Jest bardzo dokładna i wciąż jestem pod wrażeniem tego, jak czyste mamy teraz mieszkanie.”
Wójcik, Kraków
Izabela, Warszawa
”Sprawna i energiczna osoba. Mimo spóźnienia udało się Pani zmieścić w wyznaczonym czasie. Zasadniczo wszystko ok. Minus za nie starcie kurzu z półek i listew przypodłogowych. ”
Izabela, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pan Taras przyszedł wcześniej, był bardzo miły, wszystko posprzątał, jak mu kazałem. Pan Taras wyrobił się przed czasem :)”
Maciej, Kraków
Karolina, Warszawa
”Pani Olena jest najlepsza! Sprzątanie bardzo dokładne i bardzo szybkie - gorąco panią Olenę polecam!”
Karolina, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Przemiła Pani, dogadaliśmy się bez większych problemów, chociaż czasem miałem problemy z jej zrozumieniem. Sprzątanie na naprawdę dobrym poziomie, mieszkanie w pełni odkurzone, zmopowane + wyczyszczona łazienka i kuchnia. Nie do końca dokładnie wytarte kurze z półek w sypialni i salonie, ale jak na 2 h sprzątanie - bardzo w porządku.”
Jakub, Warszawa
Artur, Warszawa
”Niestety sporo niedociągnięć. W kilku miejscach podłoga nie została odkurzona, płyta gazowa w gorszym stanie niż przed sprzątaniem. Pani komunikatywna, pozytywna i szybka. Rzeczy uprasowane poprawnie. ”
Artur, Warszawa
Anna, Wrocław
”Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu sprzątania. Wszystko zostało wyczyszczone dokładnie i z dbałością o nasze meble i przedmioty. Największym zaskoczeniem była kabina prysznicowa, która od nowości nie była tak czysta. Polecam każdemu, sama myślę już o zamowieniu mycia okien”
Anna, Wrocław
Pedro, Krakow
”I can recommend Natalia. She came slightly earlier than the agreed hour, and she finished cleaning much before the agreed hour. Although precision was not 100% accurate, I still think she did a very good job. I can definitely recommend her :) ”
Pedro, Krakow
Milena, Warszawa
”Mieszkanie posprzątane zostało bardzo szybko i dokładnie. Pani zdecydowanie ma talent do tego co robi :). Na miejscu zjawiła się punktualnie. W języku polskim komunikuje się równiez bardzo dobrze. ”
Milena, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani Iryna posprzątała bardzo sprawnie i dokładnie, wyczyściła nawet takie miejsca, które inne panie omijały. Jedyne zastrzeżenie mam do lustra - było kiepsko umyte i zostały smugi. Poza tym wszystko było czyste :) Pani nie mówi za bardzo po polsku, ale wszystko zrozumiała i zrobiła zgodnie z moim życzeniem. Polecam!”
Joanna, Warszawa
Adrian, Warszawa
”Naprawdę super. Szczerze polecam. Do tego sporo ciekawych porad/trików odnośnie codziennego sprzątania.”
Adrian, Warszawa
Leszek, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony. Pani Eugenia wywiązała się znakomicie z powierzonego zadania. Zdecydowanie polecam i mam nadzieję na dalszą współpracę. ”
Leszek, Warszawa
Tomasz, Warszawa
”Pani Iryna zjawiła się z drobnym opóźnieniem, ale nie zostało ono tutaj ujęte w ocenie, ponieważ została dłużej, aby dokończyć sprzątanie, tj. była pełne dwie godziny. Sprzątała bardzo dokładnie, wszystkie zakamarki, dopytywała co życzymy sobie by było sprzątnięte, starała się spełnić życzenia. Jesteśmy zadowoleni z Jej pracy i możemy Ją śmiało polecić innym użytkownikom!!”
Tomasz, Warszawa
Maja, Warszawa
”Roman dotarł na miejsce punktualnie. Mieszkanie, choć małe, jest sporym wyzwaniem pod względem sprzątania, ze względu na specyficzną, szorstką, drewnianą podłogę i kilka rozwiązań zagospodarowania wnętrza które nie ułatwiają utrzymania przestrzeni w czystości. 5/5 za sumienność, komunikatywność i cudowny efekt!”
Maja, Warszawa
Joanna, Kraków
”Pani Veronika była punktualna. Uprzejma i otwarta. Nie musiałam jej wiele tłumaczyć, wiedziała, co trzeba zrobić. Pracę wykonała bardzo starannie i dokładnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.”
Joanna, Kraków
Dorota, Warszawa
”Okna umyte doskonale. Pan się parę minut spóźnił, ale to chyba przez utrudnienia w ruchu i korek. Nic poważnego. Komunikacja bardzo dobra. Jakies zakamarki mieszkania, za meblami, mogłyby być odrobinkę dokładniej sprzątnięte, ale to już detale. Ogólnie wszystko dobrze! ”
Dorota, Warszawa
Monika, Warszawa
”Pani Maria była u nas pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Maria przyszła punktualnie, jest sympatyczną osobą, nie ma problemu w porozumiewaniu się w języku polskim. Nasze mieszkanie zostało posprzątane bardzo dokładnie i szybko, Pani Maria wyczyściła wszystkie zakamarki. Polecam!”
Monika, Warszawa
Agnieszka, WARSZAWA
”Bardzo polecam tę Panią! Co prawda chwilkę się spóźniła ale zadzwoniła i uprzedzila. Po wytlumaczeniu jak dojść do budynku pojawila się od razu (wiem ze mój budynek czasem zle pokazuje na mapie gps). Pani bardzo szybko i dokladnie poradzila sobie ze zleconymi zadaniami. Dopytywała się jak spożytkować resztę czasu, wychodzila z inicjatywa. Osoba sympatyczna i kulturalna. Polecam!”
Agnieszka, WARSZAWA
Magdalena, Warszawa
”Pani sprzątająca na 5. Niestety będzie nam trudno wspołpracować gdyz Pani nie miala ze sobą odkurzacza i mopa. Bardzo załujemy bo chcialibysmy wspołpracować ale bez tych narzędzi bedzie trudno. dziekujemy ”
Magdalena, Warszawa
Patryk, Warszawa
”Pani Oksana już od paru miesięcy sprząta nasz dom i muszę przyznać, że doskonale wykonuje swoją pracę. Jest zawsze punktualna, nie trzeba po niej poprawiać, wszystko jest posprzątane jak należy. Szczególnym plusem pani Oksany jest dokładność i skrupulatność. Zużycie środków czystości nie jest wyższe niż gdy sprzątaliśmy dom sami, a czas sprzątania jest zgodny z czasem wyznaczonym przez kalkulator na stronie serwisu. Polecam panią Oksanę pozostałym użytkownikom Pozamiatane.pl :)”
Patryk, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Svitlana była komunikatywna, dokładnie posprzątała mieszkanie w rozsądnym czasie. Pojawiła się punktualnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Wszystko wyczyszczone na błysk, jestem bardzo zadowolony i polecam panią Svitlanę wszystkim!”
Michał, Warszawa
Maja, Warszawa
”Wszystko super! Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ze Pani nie wyniosła śmieci, ale to szczegół. W komunikatywnosci odjelam 1 gwiazdkę, bo momentami ciężko się było dogadać, ale mieszkanie posprzątane pieknie, wiec jak najbardziej jestem na tak :)”
Maja, Warszawa
Bartosz, Warszawa
”Pani Tetiana zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę - niezwykle starannie wysprzątała całe mieszkanie, mieszcząc się w niezbyt długim czasie mimo tego, że spodziewałem się, że coś jeszcze zostanie do posprzątania na następny raz. Bardzo miły kontakt. Polecam serdecznie!”
Bartosz, Warszawa
Maja, Warszawa
”Alina jest zdecydowanie najbardziej sumienną i komunikatywną osobą jaką miałam przywilej gościć u siebie w mieszkaniu jako pomoc w sprzątaniu. Ślicznie mówi po polsku. Była u mnie punktualnie, co do minuty. Zajęła się dokładnie tymi elementami mieszkania o które poprosiłam. Efekt? Troszkę jakbym miała nową kuchnię! :) ”
Maja, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani Tetiana, przyszła punktualnie, a nawet chwilę przed czasem. Sprzątanie przebiegło sprawnie i naprawdę dokładnie. Wydać zaangażowanie i staranność Pani Tetiany - nie tylko powierzchnie w kuchni zostały bardzo szczegółowo wysprzątane, ale również w łazience (kabina prysznicowa, powierzchnie płaskie, kontakty). Dodatkowo nie było problemów z komunikacją, rozumieliśmy dość dobrze, szybko ustaliliśmy sobie listę zadań. Myślę, że potencjalni klienci mogą być jak najbardziej zadowoleni.”
Jakub, Warszawa
Gabriela, Kraków
”Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzątania p. Żanety. Jest bardzo dokładną, pracowitą i uprzejmą osobą. Usługa na najwyższym poziomie.”
Gabriela, Kraków
Milena, Warszawa
”Pani Tetiana to osoba punktualna, komunikatywna (świetnie mówi po polsku!) Oraz dokładna. Mieszkanie posprzątane sprawnie i bezproblemowo. Polecam! ”
Milena, Warszawa
SYLWIA, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona. Pracowita, cicha osoba. Najlepszy pracownik pozamiatane.pl, jaki u mnie sprzątał.”
SYLWIA, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Larisa była punktualna i szybko zabrała się do pracy. Nie mam większych zastrzeżeń do jej pracy, całe mieszkanie jest czyste. Ominęła jeden ze stolików i lustro, ale poza tym wszystko było w porządku. Jedyne czego zabrakło to trochę znajomości polskiego, ale udało nam się dogadać. Polecam :)”
Karolina, Warszawa
Julia, Wrocław
”Pani przyszła punktualnie na określoną godzinę. Była miła i uśmiechnięta, myślę że zrozumiała wszystko co powiedziałam jej odnośnie moich preferencji w sprzątaniu, jedynie że odpowiadała mi po ukraińsku (nie mówi chyba po polsku ale wszystko rozumie). Mieszkanie zastało wysprzątane bardzo szybko i dokładnie, mniej nawet niż w 2 godziny. Polecam Panią jako pracownika ze strony wykonania pracy, ale kwestia językowa jeszcze potrzebuję trochę pracy.”
Julia, Wrocław
Piotr, Warszawa
”Pani Iryna przyszła do mieszkania punktualnie i od razu energicznie zabrała się do pracy :) To miła, sympatyczna i pozytywnie zakręcona osoba. Polecam :) ”
Piotr, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Małe niedociągnięcia ale poproszona naprawia błędy. Brakuje jej doświadczenia, ale ogólny wynik zadowalający. Uprzejma, mówi po polsku. Wykonała zadania. ”
Paulina, Warszawa
Iwona, Warszawa
”Pani Liudmila jest przesymaptyczna osobą. Zaraz po przybyciu sprawnie zabrała się do pracy. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę korzystać z serwisu regularnie. Bardzo dziękuję!”
Iwona, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani była bardzo sympatyczna i uprzejma. O wszystko się dopytywała, co też oceniam pozytywnie. Ogólnie sprzątanie wykonane poprawnie, ale mało dokładnie, np umyta wanna w środku, a front wanny (kafelki) już nie. ”
Karolina, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani Yana jest bardzo miłą osobą i można się z nią bez problemu dogadać. Przyszła punktualnie, nawet przed czasem. Zrobiła wszystko, o co prosiłam, nie mam się do czego przyczepić :) Polecam!”
Joanna, Warszawa
Magda, Warszawa
”Bardzo ładnie posprzątane ale Pani nie zdążyła zrobic prasowania. Na stronie była informacja, że jeśli nie jestem pewna ile czasu wszystko zajmie to osoba która przyjdzie to oceni na początku. A tak dokładnie po upływie czasu Pani skończyła nie kończąc prasowania. Do samego sprzątania i dokładności nie mam uwag.”
Magda, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Mieszkanie zostało bardzo dokładnie posprzątane, dokładnie tak, jak chciałam :) ponadto pani Sofiia jest bardzo sympatyczna i bezproblemowa.”
Agnieszka, Warszawa
Violetta, Warszawa
”Bardzo profesjonalna osoba.Dyskretna.Widac że zależy Pani na dobrze wykonanej pracy.Chcialabym następnym razem żebym miała możliwość jà d siebie zaprosić.PoecamViola”
Violetta, Warszawa
Greta, warszawa
”Cudowny człowiek,przy tym bardzo skrupulatnie i szybko jest w stanie zamienić w błysk wszystko,co trzeba a przy tym nie traci pozytywnej energii. Szczerze polecam :) ”
Greta, warszawa
Joanna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania - wszystko wykonane bardzo dokładnie, z dużym przywiązaniem do detali, których (co ważne) nie trzeba było mówić, pani sama wykazywała się dużą inicjatywą!”
Joanna, Warszawa
Barbara, Warszawa
”Jestem zaskoczona szybkością, a przy tym dokładnością sprzątania. Aby skończyć sprzątanie Pani nawet została chwilę dłużej. Wszystko na plus :) ”
Barbara, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Bardzo fajna Pani :) polecam bardzo :) Bardzo się uciesze jeśli dotrze do mnie kolejny raz. Jeśli chodzi o szybkość to wszystko super, skąpię jednej gwiazdki tylko dlatego że nie musiałam na siłę wymyślać nowych zadań bo ta Pani idealnie zmieściła się w czasie z tym co na początku na ten czas zaplanowalam :)”
Paulina, Warszawa
Marcin, Warszawa
”Wszystko idealnie, szybko i dokładnie. Nie sądziłem, że uda się wszystko zrobić w wybranym czasie :)”
Marcin, Warszawa
Julia, Wrocław
”Jestem zadowoloną z dzisiejszego sprzątania. Pani przyszła punktualnie, bardzo dokładnie posprzątała mieszkanie. Kuchnia została bardzo dokładnie umyta, jak również meble. Polecam Panią jako pracownika, jedynie, że trochę za wolną, ale dokładnie.”
Julia, Wrocław
Paulina, Wrocław
”Pani Nataliia jest bardzo ciepłą osobą. Nie mówi po Polsku, ale bez problemu udało nam się porozumieć. Przyszła punktualnie i posprzątała mieszkanie bardzo dokładnie i szybko. Była bardzo zaangażowana i szczerze ją polecam!”
Paulina, Wrocław
Ania, Warszawa
”Julia to bardzo fajna dziewczyna :) Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, pozytywnie. Jestem MEGA zadowolona! ”
Ania, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pani Natalia przyszła punktualnie, wyznaczone zadania wykonała przed czasem, ale gdzieniegdzie musiałem prosić o poprawki. Pani średnio mówi po polsku, ale jednak nie utrudniło to zrozumienia się w podstawowych kwestiach, takich jak zakres obowiązków.”
Maciej, Kraków
Ewa, Warszawa
”Pan Oleksandr pojawił się punktualnie, posprzątał sprawnie, staranne, dokładnie. Do tego jest komunikatywny i przyjemny w kontakcie :)”
Ewa, Warszawa
Joanna , Warszawa
”Pani sprawnie i starannie wszystko posprzątała, uwinęła się też z dużą ilością prasowania. Komunikatywna i miła. Jedyny minus za ponad 15 min. spóźnienie - zwłaszcza, że Pani nie dała znać, że utknęła w korku i np. nie została dłużej, żeby odpracować. Ale generalnie śmiało Panią polecam.”
Joanna , Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Galyna wysprzątała mieszkanie szybko i dokładnie, dopytywała, czy coś jeszcze ma zrobić lub poprawić, sama też wyrzuciła śmieci, co nie zdarza się tak często :) Minusem są delikatne problemy komunikacyjne, ale da się dogadać.”
Michał, Warszawa
Wioleta, Warszawa
”Niestety Pani posprzątała niezbyt dokładnie, pominęła różne zakamarki. Bardzo kurczowo trzymała się zaplanowanego czasu, w związku z czym sypialnie sprzątała ok 10 min, bo potem już zaczął grać alarm w jej telefonie. Ogólnie szybko, miło, ale niedokładnie.”
Wioleta, Warszawa
Joanna, Kraków
”Przesympatyczna, bardzo punktualna i dokładna Pani. Super kontakt, sama proponuje pewne rzeczy. Jestem zachwycona! w życiu nie miałam tak czystego mieszkania :) bardzo bardzo polecam!”
Joanna, Kraków
Paulina, Warszawa
”Pięknie posprzątane!!! bardzo dobry proces rezerwacji i wykonania zlecenia. Wygoda i profesjonalizm. Bardzo dobre pierwsze wrażenie i profesjonalny sprzątacz. Na pewno jeszcze skorystam.”
Paulina, Warszawa
Mariya, WARSZAWA
”Bardzo miła i przesympatyczna Pani sprzątająca. Wysłuchała wszystkie moje wymagania i doprowadziła mieszkanie do takiego stanu, że nawet jak wprowadziliśmy się to mi się wydaje ze nie było tam tak czysto i pachnąco jak teraz. Jest bardzo punktualna i godna zaufania. Kabina prysznicowa i kuchnia lśnią i poradziła sobie nawet z tymi najwyższymi półkami w moim mieszkaniu do których ja nie mogę sięgnąć. Zdecydowanie polecam i myślę ze nie ostatni raz korzystam z tych usług.”
Mariya, WARSZAWA
Olesia, Kraków
”Pani była punktualna i bardzo szybko wykonała wszystkie polecenia. Podłoga i półeczki bardzo dokładnie zostały umyte :) Polecam ”
Olesia, Kraków
Sylwia, Warszawa
”Pani Oksana to przemiła, obowiązkowa i dokładna osoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że pomogła nam w dość nagłej i niespodziewanej potrzebie:)”
Sylwia, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony ze sprzątania. w moim domu. Pani Halina ma doświadczenie, bardzo profesjonalne podejście do pracy i potrafi bardzo dokładnie rozplanować zadeklarowany czas.”
Piotr, Warszawa
Jacek, Płochocin
”Bardzo miła, konkretna i punktualna osoba. Mały minus za nieprzetarcie lampy i niezbyt dokładne odkurzanie pod łóżkiem w sypialni :) Ale ogólnie pierwsze doświadczenie z Pozamiatane jak najbardziej pozytywne.”
Jacek, Płochocin
Radek, Warszawa
”Pani Maria jest bardzo miła i komunikatywna. Nie mówi idealnie po polsku, ale bez problemu da się dogadać. Punktualna i do tego bardzo sprawnie sprząta mieszkanie bez potrzeby wskazywania co konkretnie powinna posprzątać. Moja kabina prysznicowa jest tak czysta, że mógłbym z niej jeść :D Jestem bardzo zadowolony, wszystko lśni, dziękuję!”
Radek, Warszawa
Sebastian, Warszawa
”Nie mam zastrzeżeń - punktualnie, dokładnie i zgodnie z zaleceniami. Był to mój pierwszy kontakt z pozamiatane, ale na pewno nie ostatni. Polecam!”
Sebastian, Warszawa
Maja, Warszawa
”Ihor dokładnie wypytał na co zwrócić uwagę w mieszkaniu i sam zaoferował kilka specyficznych "poprawek". W efekcie kuchnia i łazienka lśniły - tak to chyba nie było nawet przy wprowadzaniu się do mieszkania! ;-) Ihor jest przesympatyczny, pracowity i dokładny - szczerze polecam jego pomoc!”
Maja, Warszawa
Ewa, Krakow
”Pani Mirka sprzata szybko i dokladnie. Od razu robi sie przyjemniej kiedy lazienka jest czysta. Polecam!”
Ewa, Krakow
Paweł, Warszawa
”Pani Oleksandra przyszła punktualnie i od razu przeszła do rozmowy na temat moich oczekiwań. Wszystko zostało zrobione lepiej niż się spodziewałam. Pani Oleksandra bardzo dokładnie wymyła wszystkie zakamarki odsuwając meble. Bardzo miła kobieta, która należycie wykonała swoją pracę.”
Paweł, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pan przyszedł punktualnie. Wszystkie polecenia wykonał dokładnie, umył też dokładnie takie rzeczy kuchenne, jak czajnik i opiekacz. Co do samego sprzątania nie mam zarzutów. Natomiast jeżeli chodzi o komunikatywność, to Pan bardzo słabo mówi po polsku, miałam nawet wrażenie, że czasem mnie nie rozumiał (zwłaszcza jeżeli mówiłam bardzo szybko).”
Olesia, Kraków
Barbara, Warszawa
”Polecam! Pani jest bardzo sympatyczna i pracowita. Sprząta bardzo sprawnie i dokładnie. Pyta czy zrobiła to na czym mi zależało czy ma do czegoś wrócić? Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolona.”
Barbara, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani Olena jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. Posprzątała sprawnie i dokładnie. Jedynie nalała odrobinę wody do mojej kosmetyczki, o czy od razu nas poinformowała. ”
Aleksandra, Warszawa
Alexandre, Warszawa
”Was ongoing and motivated, still, need to learn some trick (like not putting tissue paper in the toilet..)”
Alexandre, Warszawa
Sylwia, Warsaw
”Super! Pani Irina na prawdę bardzo się postarała! Wszystko idealnie! Ślicznie posprzątane!! :) Dziękuję serdecznie!”
Sylwia, Warsaw
Mariya, WARSZAWA
”Bardzo punktualna i dokładna Pani sprzątająca. Była na czas i wysprzątała całe mieszkanie za 2 godziny. Może nie gada aż tak dobrze po polsku, ale wszystko rozumie i da się dogadać z Panią Tetianą. Polecam”
Mariya, WARSZAWA
Paulina, Warszawa
”Pani bardzo dokładna i sprawnie wykonująca powierzone zadania minusem jest jednak bardzo ograniczona komunikacja w języku polskim”
Paulina, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani Veranika przyszła o czasie. Jest komunikatywna, chociaż nieco nieśmiała. Jak na 2 godziny, to wysprzątała mieszkanie dokładnie, jednak kurze na wyższych półkach nie były już starte. ”
Jakub, Warszawa
Kamila, Warszawa
”Pani Anastasiia to bardzo sympatyczna osoba, pojawiła się punktualnie. Łazienka i balkon zostały posprzątane bardzo dokładnie i szybko. Pani Anastasiia wzbudza zaufanie, nie miałyśmy problemu żeby się dogadać. Absolutnie polecam!”
Kamila, Warszawa
Migual , Warszawa
”Pani była bardzo miła, przybyła na czas i była bardzo uprzejma. Czyszczenie trwało nieco dłużej niż oczekiwano, ale ogólny wynik jest dobry.”
Migual , Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Pani Lilia jest bardzo dokładna i pracowita, nie marnuje czasu. Łatwo ustalić priorytety. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jak dotąd najlepsza współpraca z portalu.”
Katarzyna, Warszawa
Natalia, Warszawa
”Pani Tetyana jest bardzo miła, a co najważniejsze wspaniale, dokładnie posprzątała. Jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam! ”
Natalia, Warszawa
Bartosz, Wrocław
”Wszystko pięknie wysprzątane, sumiennie i bardzo dokładnie. Mała wpadka z punktualnością, ale to pewnie się poprawi. Polecam :)”
Bartosz, Wrocław
Wojciech, Kraków
”Generalnie dobrze posprzątane. Ocena obniżona ponieważ na lustrach i szybie od prysznica pozostały smugi.”
Wojciech, Kraków
Klaudia , Warszawa
”Pani byla super profesjonalna, wykozrsythla swój czas na 100%, pierwszy raz byłam tak zadowolona z usługi. Zależało mi na ogarnięciu jak najwiecej w najmniejszym czasie bez wchodzenia w szczegóły i Pani zrobiła wszystko co się dało. Chętnie jeszcze skorzystam z jej usług!”
Klaudia , Warszawa
Agata, Warsaw
”She's very good. Although she missed one small corner of dust, she dusted all the perfume bottles and other intricate items carefully, which other cleaners tend to avoid or 'forget'. She's very sweet and understanding too.”
Agata, Warsaw
Piotr, Warszawa
”Pani Wioletta jest osobą z wysoką kulturą osobistą i do tego komunikatywną. Zawsze punktualna, uprzejma i uśmiechnięta. Sprzątanie wykonane jest bardzo szybko i dokładnie. Do tego Pani Wioletta wykazuje dużo własnej inicjatywy, dzięki czemu nasz sklep po jej wizycie jest zawsze bardzo dobrze posprzątany. Bardzo polecamy :-)”
Piotr, Warszawa
Elżbieta, Warszawa
”zabrakło czasu na umycie piekarnika i wszystkich okien, pani bardzo mila, bardzo uczciwa i punktualna. ”
Elżbieta, Warszawa
Przemysław, Wrocław
”Svetlana jest bardzo profesjonalna. Pojawiła się u nas na czas i dokładnie wysprzątała mieszkanie. Wprowadzenie jej nie zajęło nawet 10 minut! Na pewno to nie ostatni raz kiedy skorzystamy z oferty pozamiatane.pl !”
Przemysław, Wrocław
Magdalena, Warszawa
”Pani Olha przyszła punktualnie, posprzątała moje mieszkanie bardzo dokładnie, w ciągu 3h udało jej się wyczyścić wszystkie te miejsca, na których mi zależało. Nie miałyśmy problemu z porozumiewaniem się po polsku. Polecam :) ”
Magdalena, Warszawa
Monika, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy za pomoc Pana Oleksandra. Praca wykonana szybko, dokładnie i skrupulatnie. Plusem jest też bardzo dobra komunikacja.”
Monika, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Bardzo sprawnie, szybko i dokładnie, czyli wszystko tak jak powinno być. Na plus tez punktualność i komunikatywność. Polecam goraco, a z pozamiatane na pewno jeszcze skorzystam!”
Piotr, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Pani na prawdę super się spisała. nie musiałam jej nic szczególnie tłumaczyć bo sama potrafiła zorganizować sobie prace, co dla mnie jest na duży plus. Dokładna i punktualna. łazienka i kuchnia lśnią i pachną świeżością:) Pani nawet posprzątała za kanapa co rzadko się zdarza jak nie wspomnę o tym! jeśli chodzi o język to nie miałam problemu. Bardzo polecam !”
Martyna, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Sprzątnięte na 100% i zgodnie z uwagami. Na koniec Pani pytała,czy coś poprawić. Pełne zaangażowanie.Polecam!”
Paweł, Warszawa
andrzej, Warszawa
”Bardzo solidna zaangażowana osoba. Jest bardzo samodzielna w wyznaczaniu sobie zadań sprząta dokładnie jest bardzo sympatyczną i energiczną osobą.”
andrzej, Warszawa
Grażyna, Warszawa
”Pani Inna posprzątała bardzo porządnie i dokładnie, jestem na prawdę bardzo zadowolona! Pani Inna jest bardzo miła, komunikatywna, można się łatwo porozumieć po polsku. Zdecydowanie polecam!”
Grażyna, Warszawa
Anastazja , Warszawa
”Wszystko super. Pani jest bardzo miła, sympatyczna i komunikatywna. Mieszkanie zostało posprzątane szybko i dokładnie!”
Anastazja , Warszawa
Eva, Warszawa
”Super! Jestesmy bardzo zadowoleni, Pani Elena to prawdziwa profesjonalistka :) Pięknie, dokładnie i szybko posprzątała całe mieszkanie, na pewno skorzystamy z jej uslug ponownie! ”
Eva, Warszawa
Agnieszka, WARSZAWA
”Pani pracowała bardzo dobrze, jednak spóźniła się 20 minut i zwaliła winę na korki.... w niedzielę..... Próbowałam się do niej dodzwonić, jednak na stronie jest podany do niej błędny numer - było to uciążliwe zwłaszcza, że chciałam się z nią skontaktować już wczoraj i myslałam że mnie olała. A to zły numer. Praca Pani bez zastrzeżeń.”
Agnieszka, WARSZAWA
Jakub, Warszawa
”Ogólnie jestem bardzo zadowolony z usługi. Sprzątanie trwało dłużej, niż planowane 2.5 godziny, ale usługa została wykonana solidnie i dokładnie, i na tym mi zależało najbardziej.”
Jakub, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pani Sonia, spóźniła się, ale wyrobiła się przed czasem. Może przez to niedokładnie umyła kuchnie i podłogę w łazience. Ale poza tym Pani Sonia dobrze sobie poradziła. ”
Maciej, Kraków
Ewa, Warszawa
”Pani Iryna Hrybovska to zdecydowanie najlepszy Pracownik z jakim mieliśmy do czynienia na pozamiatane.pl. Jest niezwykle dokładna i sumienna. Polecam z całego serca i dziękujemy.”
Ewa, Warszawa
Sebastian, Warszawa
”Pan Dmytro jest punktualną osobą i kulturalną. Biegle posługuje się językiem polskim więc wykonał wszystko o co go poprosiłem. Poza łazienką wszystko było dokładnie wysprzątane. Niestety łazienka miejscami była niedokładnie umyta, wymagała poprawki. Pan skończył 30minut przed czasem wiec gdyby poświecił ten czas na dokładniejsze umycie łazienki ocena by była maksymalna. Poza tym mankamentem polecam.”
Sebastian, Warszawa
Marta, Kraków
”Pani Wioletta nie tylko jest przemiłą osobą, ale też bardzo pracowitą – poradzi sobie ze wszystkim :) Jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam!”
Marta, Kraków
Edyta, Warszawa
”Pani posprzątała dokładnie. Odjęłam tylko jedną gwiazdkę za komunikatywność. Nie zrozumiałyśmy się, że zlew w kuchni nie działa. Ale pani posprzątała wszystko. :-)”
Edyta, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Punktualnie i dokładnie! Pani pytała dokładnie o rzeczy, o których nie wspomniałem na początku sprzątania.Wszystkie moje prośby zostały uwzględnione.Polecam!”
Paweł, Warszawa
Marek , Kraków
”Pani pojawiła się na czas. Bardzo dokładnie posprzątała, przykładała się do każdego elementu. Miła i spokojna.”
Marek , Kraków
Mateusz, Warszawa
”Pani Lidiia jest bardzo miła, sympatyczna, uwinęła się w wyznaczonym czasie (a nawet szybciej), wszystko wysprzątane bardzo dokładnie, nie mam żadnych uwag. Polecam!!”
Mateusz, Warszawa
Katarzyna , Wroclaw
”ogolnie wszytsko dobrze, zostało zrobione dokladnie to o co prosiłam i jakby nic wiecej, tzn tam gdzie nie pokazałam Pani nie zrobiłam nic :)”
Katarzyna , Wroclaw
Aleksandra, Warszawa
”Zdecydowanie polecam Panią Svetlanę, dokładnie wysprzątała mi kuchnię, bardziej niż mogłam oczekiwać :) ”
Aleksandra, Warszawa
Małgorzata, Warszawa
”Poprawnie, Pani Iryna przyszła na czas i skończyła o czasie, pytała jak czegoś nie wiedziała, posprzątane było ok, ale Pani Iryna zapomniała o kilku miejscach. ”
Małgorzata, Warszawa
Mateusz, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej przez Panią Annę. Pani Anna była bardzo bardzo dokładna, zadbała o szczegóły i mniej oczywiste elementy (np przetarła drzwi i futryny). Dodatkowo udało jej się wyczyścić kilka plam z którymi nie umieliśmy sobie poradzić. Pani Anna była bardzo miła i mieliśmy z nią dobry kontakt.”
Mateusz, Warszawa
Klaudia, Warszawa
”Punktualny, dokładny i bardzo sympatyczny! Mieszkanie czyściutkie, a pan Jarosław dał nam też kilka fajnych rad co do utrzymania porządku. Bardzo polecam :).”
Klaudia, Warszawa
Maria, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania!! Pani niesamowicie miła, kontaktowa, wdzięczna, szybka i sprytna. Jestem jej bardzo wdzięczna bo w wyznaczonym czasie zrobiła nawet więcej niż zakładałam! Bardzo dziękuje! ”
Maria, Warszawa
Malik, Warsaw
”She was the best and knows how to clean an entire apartment spotless in a very short time. Highly recommenced ”
Malik, Warsaw
Michał, Warszawa
”Pan Nick był punktualny i dokładny. Posprzątał sprawnie i nie było problemów z komunikacją. Polecam jego usługi.”
Michał, Warszawa
Ilona , Warszawa
”Pan Grzegorz zasługuje na uznanie i szacunek. Wykonał wspaniałą robotę. Świetna komunikacja i pełna życzliwość. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie dziękujemy ”
Ilona , Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Rewelacja! Gdybym mogła, to bym dała 6/6! Pani Diana jest super dokładna, proaktywna, a przy tym bardzo miła i sympatyczna! Bardzo polecam i dziękuję!”
Katarzyna, Warszawa
Zuzanna, Warszawa
”Bardzo dokładne i sprawne sprzątanie. Osoba sprzątająca wykazała się dużą kulturą osobistą, była punktualna i wykonała wszystkie czynności które wymieniłam, nie musiałam powtarzać czy przypominać ustalonego zakresu.”
Zuzanna, Warszawa
Nadina, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, Pani przyjechała na czas, sympatyczna, komunikatywna. Posprzątane dokładnie , wszystko o co poprosiłam. Serdecznie polecam! ”
Nadina, Warszawa
Artur, Warszawa
”Natalia did a great job. She was late but she communicated with us and we were aware. We understand this can happen and appreciate communication. The flat was clean and neat. thank you ”
Artur, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Wspaniała kobieta, zaraz po wejściu do mieszkania zabrała się za pracę, wszystko dokładnie wykonane!”
Paweł, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Sprzątanie uważam za udane, mieszkanie faktycznie lśni. Pani była komunikatywna i zaangażowana. Efektywnie wykorzystała 2h pracy, była gotowa zostać dłużej gdybym chciał zlecić jej kolejne zadania. Nie miałem żadnych zastrzeżeń do dokładności sprzątania. Z czystym sumieniem polecam. ”
Jakub, Warszawa
Maciej, Kraków
”Pani Anastasiia posprzątała sprawnie i w miarę dokładnie. Pani nie mówi za bardzo po polsku, ale wszystko zrozumiała i zrobiła zgodnie z moim życzeniem.”
Maciej, Kraków
Marcin, Warszawa
”Pani Małgorzata była naszą wybawicielką. Chcieliśmy jeszcze raz przeprosić, że postawiliśmy przed Panią tak trudne zadanie sprzątania naszego mieszkania po dość intensywnej wigilii, ale musimy przyznać, że wywiązała się Pani doskonale. Pozdrawiamy i dziękujemy!”
Marcin, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Kilka minut przed czasem, bardzo sprawnie i dokładnie, bez jakichkolwiek problemów z komunikacją. Pani Daria wzbudziła na tyle zaufania, że czułem się komfortowo, wychodząc z mieszkania, by załatwić coś na mieście. Polecam.”
Piotr, Warszawa
Bartosz , warszawa
”Pani nie dotarła, nie poinformowała o tym że nie dotrze. Nie odpowiedziała na SMSa, żadnego kontaktu. ”
Bartosz , warszawa
Pauina, Warszawa
”Pani Elizaveta przyszła punktualnie, szybko omówiłyśmy na czym mi zależy, wszystko zapamiętała, posprzątała w umówionym czasie, dokładnie i sprawnie, zwłaszcza jak na pierwszy raz w nowym mieszkaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy! ”
Pauina, Warszawa
Małgorzata, Warszawa
”Jestem w pełni zadowolona z usług p. Oleksandry. Punktualność, dokładność, komunikatywność to zalety p. Oleksandry. Polecam.”
Małgorzata, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani bardzo jest bardzo miła i widać że zależy jej na dokładnym posprzątaniu. Liudmyla była punktualnie i od razu zaczęła sprzątanie. Samo sprzątanie było bardzo dokładne i sprawne, bez problemu wszystko było ogarnięte. Polecam!”
Jakub, Warszawa
Adam, Kraków
”Przybył na miejsce 10 min przed czasem (oceniam jako zaletę), sprzątanie wykonał błyskawicznie, znacznie szybciej niż sprzątacze z którymi dotąd miałem co czynienia - w ciągu 1 h dobrze posprzątał całą łazienkę, co zazwyczaj zajmowało 1,5h. Ponadto pozmywał podłogę w kuchni oraz okno - również bardzo dobrze. Na lustrze w łazience zostały delikatne zacieki, co jest jedynym zastrzeżeniem, ale w mojej ocenie bez znaczenia dla całości. 10/10”
Adam, Kraków
Magdalena, Warszawa
”Pani Anna jest bardzo dokładnia, komunikatywna i sympatyczna. Zrobiła wszystko w umówionym czasie, dopytywała czy wszystko jest w porządku i czy gdzieś nie trzeba poprawić. Była chyba nawet przed czasem. Polecam z czystym sumieniem i czystym mieszkaniem:)”
Magdalena, Warszawa
Anastasiya , Warszawa
”Ogólnie dobrze posprzątane, może tylko pominięte parę powierzchni zakurzonych, a zostawało jeszcze trochę czasu. Za późno to zauważyłam, pewnie gdybym poprosiła Pani to ona by dosprzątala.”
Anastasiya , Warszawa
Dominik, Warszawa
”W sumie jestem zadowolony ze sprzątania. Pani Elvira przyszła na czas, miała do posprzątania łazienkę, pokój i taras. Dodatkowo poprosiłem o umycie okien, chociaż później się okazało że Pani nie wykonuje daną usługę, wyjątkowo to zrobiła, za co Pani bardzo dziękuję. Miałem kilka uwag, które Pani Elvira szybko porawiła, za co daję plusa. Z Panią Elvirą można spokojnie się dogadać po polsku, więc mogę ją polecić.”
Dominik, Warszawa
Daniel, Warszawa
”Fenomenalnie! już kilka razy korzystałem z usług pozamiatane, ale Pani Olena jest bezkonkurencyjnie najlepsza!”
Daniel, Warszawa
Julia , Wroclaw
”Pani Paulina jest miła, przyjemna, punktualna. Jest osobą pozytywną. Posprzątała bardzo dobrze (najlepiej!). Do tego ona to robi tak szybko! Jakość sprzątania na wyższym poziomie. Zrobiła nawet więcej niż ją prosiłam. Jest najlepszą!!! Na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Pauliny Serdecznie polecam na 1000%”
Julia , Wroclaw
Marek , Kraków
”Tatiana wykazała się szybką i dokładną pracą, a na dodatek była bardzo sympatyczna i profesjonalna. Polecamy!”
Marek , Kraków
Patryk, Warszawa
”Najwyższa jakość i dokładność. Moje mieszkanie nigdy wcześniej nie było tak czyste. :) Pełen profesjonalizm. Dziękuję. ”
Patryk, Warszawa
Anna, Warszawa
”Serdecznie polecam Panią Oksanę. Od początku miałam z nią dobry kontakt, z uwagą wysłuchała co należy posprzątać/umyć, starannie i sprawnie wyczyściła całe mieszkanie (którego poprzedni właściciel w ogóle nie czyścił, więc praca była spora). Polecam!”
Anna, Warszawa
Krystyna, Warszawa
”Odejmuję za lekkie spóźnienie (10 minut). Poza tym Pani bardzo komunikatywna, wszystko zrozumiala, dopytywała jeśli coś nie było jasne. Bardzo szybko i sprawnie, ale również dokładnie posprzątane mieszkanie. w 2 h łazienka, mała kuchnia oraz salon. Najpierw pani sprzątała pomieszczenia, a na końcu podłogę w całym mieszkaniu. ”
Krystyna, Warszawa
Bogumila, Warszawa
”To była najlepsza pani jaka dotąd u mnie sprzątała. Jest bardzo dokładna, nie narzuca się, kuchnia błyszczała. Bardzo polecam!”
Bogumila, Warszawa
Karol, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonała Pani Karina. Mieszkanie się błyszczy i pachnie! Serdecznie polecam - wspaniała robota!”
Karol, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Było to pierwsze sprzątanie z serwisu i Pani Alona sprawdziła się fantastycznie! Nie musiałam jej za dużo tłumaczyć, pokazałam tylko gdzie bym chciała, żeby było posprzątane. Wszystko było na błysk, tak jak prosiłam. Z komunikacją też nie było problemu. Poza tym, ku mojemu zaskoczeniu, pani skończyła wcześniej, ale jakość wykonanej pracy oceniam 10/10. Naprawdę POLECAM!!!!”
Katarzyna, Warszawa
Jarosław, Warszawa
”Jednym słowem super. Nigdy nie zdarzyło mi się ocenić usługi 5/5 dopóki nie odwiedziła mnie Pani Oksana. Pozdawiam.”
Jarosław, Warszawa
Joanna , Warszawa
”Sprzątanie, itp. bez zarzutu. Jedyny minus, że Pani stłukła dekoracyjny talerz ceramiczny i nie powiedziała - po prostu odłożyła jakby nigdy nic. Wypadki się zdarzają, ale wypada powiedzieć. Ale sprzątanie absolutnie w porządku. ”
Joanna , Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani przyszła przed czasem i skupiła się na tym na czym najbardziej nam zależało. Widać zaangażowanie i dokładność mimo relatywnie krótkiego czasu, bo była u nas tylko 2 godziny. Wrażenie pozytywne.”
Jakub, Warszawa
Anna , Warszawa
”Super kobieta. Widać profesianalne podejścia. Zrobiła wszystko na wyższym poziomie i nawet więcej. Fajnie ze zwraca uwagę na drobiazgi. Jestem bardzo zadowolona. ”
Anna , Warszawa
Jakub, Warszawa
”Lekkie spóźnienie, ale to nasze pierwsze spotkanie, wiec uzasadniony poślizg. Pani bardzo mila, sprawna, szybko posprzątała mieszkanie. Polecamy :)”
Jakub, Warszawa
Tomasz, Warszawa
”Pani Natalia przyszła nie punktualnie, a przed czasem. Natychmiast ruszyła do pracy. Bardzo dokładnie najpierw odkurzyła, a później umyła podłogi. Szczególnie na uwagę zasługuje odsuwanie wszystkich mebli od ścian i wycieranie, sprzątanie za i pod nimi. Na zakończenie przeprała ręcznie ścierki, którymi sprzątała. Zostawiła po sobie porządek. Bardzo polecam.”
Tomasz, Warszawa
justyna, Warszawa
”Pani Natalia sprzątała bardzo szybko i dokładnie. Bardzo łatwo nam było się porozumieć, i zostało zrobione dokładnie to, czego potrzebowałam. ”
justyna, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Pani Katarzyna sprawnie i szybko poradziła sobie z większością domowych sprawunków. Łazienka został gruntownie wyczyszczona z czego jestem bardzo zadowolona. W reszcie pokoi odkurzyła, starła kurze oraz zmyła podłogę. Parę miejsc tj. górna szafka w łazience czy tacka z przyprawami w kuchni została ominięta. Nie mniej jednak usługa bardzo na + ! ”
Karolina, Warszawa
Anna, Kraków
”Jestem bardzo zadowolona. Pani Natalia posprzątała dokładnie; to o co poprosiłam w tym czasie. W pozostałym, czasie poprasowała też rzeczy, w tym trudne, jak spodnie z kantem. Pani Natalia wniosła atmosferę skupienia na zadaniu i bardzo przyjemną energię. Profesjonalną. Ogólnie bardzo cenię taki sposób pomocy, gdy pomagający szanuje mój czas, dom i intymność. ”
Anna, Kraków
Jadwiga, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Leny - dokładna, szybka, staranna, przybyła na czas, poza tym bardzo miła i sympatyczna”
Jadwiga, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Pani posprzątała bardzo dokładnie, nie mam zastrzeżeń. Wszystkie uwagi zostały uwzględnione. Polecam!”
Paweł, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pani uprzejma, zaangażowana w pracę, kiedy nie była pewna dopytywała. Mieszkanie lśni a ja zaoszczędziłam czas. Same plusy.”
Katarzyna, Warszawa
Ewa, Kraków
”Pani Tatyana posprzątała moje mieszkanie bardzo dokładnie, starannie, jestem bardzo zadowolona. Jeden punkt odejmuję za komunikatywność - mówi ona tylko po Ukraińsku, komunikacja jest możliwa, ale wiadomo, trochę utrudniona. Jednak ogólnie jestem bardzo zadowolona i mogę ją z czystym sumieniem (i mieszkaniem! ;)) polecić :)”
Ewa, Kraków
Anna, Warszawa
”Korzystam z serwisu od dawna, ale p. Tatiana była najlepszym, co mnie do tej pory spotkało. Mieszkanie wysprzątane tak dokładnie, że której szafki nie otworze - jestem zaskoczona :) ”
Anna, Warszawa
Michał, Wrocław
”11/10, Pan Ernest bardzo skrupulatnie i ze zdrowym tempem podchodzi do pracy - ma być porządnie i jest porządnie. Mam nadzieję do zobaczenia, dziękuję raz jeszcze”
Michał, Wrocław
Tomasz, Warszawa
”Pani Olena super ! Posprzątała super, bardzo dokładnie. Wyrobiła się przed czasem, mieszkanie, które z reguły jest sprzątane w 2h -2.5h sprzątnęła na błysk w 1.5h i dopytywała się co jeszcze może zrobić i wykazała się inicjatywą proponując przetarcie balkonu. Naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i werwą Pani Oleny i jej podejściem do pracy 10/10 :)”
Tomasz, Warszawa
iwona, Warszawa
”Sprzątanie odbyło się bardzo szybko i dokładnie. Pani zdążyła zająć się wszystkim, o co została poproszona. Bardzo dobrze rozłożyła sobie pracę. Dodatkowo bardzo miła i kulturalna osoba. Dziękuję”
iwona, Warszawa
Arek, Warszawa
”Pani Galina to dokładna i rzetelna osoba. Wszystkie prace, które zleciłem zostały wykonane bardzo dobrze i po sprzątaniu nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jedyną wadą to drobne opóźnienie (do 15 min) - dla mnie nie miało to jednak az takiego znaczenia. Duży plus za otwartość. Polecam Panią Galinę.”
Arek, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani była bardzo dokładna. Nie mam żadnych zastrzeżeń, Pani rozumiała, co mówię i posprzątała to, o co prosiłam.”
Aleksandra, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Wszystko w porządku. Mogłoby być troszkę dokładniej, szczególnie w nie do końca oczywistych miejscach, ale ogólnie sprzątanie oceniam dobrze. Pani przyszła punktualnie, nie było problemów z komunikacją :) ”
Aleksandra, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Fantastyczna, szybka i sprawna Pani Lesia zmierzyła się ze sporym problemem w mieszkaniu i jestem absolutnie zachwycona, bardzo polecam!”
Katarzyna, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Pani Yulia od razu wzięła się do pracy. Sympatycznie odpowiadała na pytania ale też sama z siebie nie zagadywała. Szybko i bardzo dokładnie posprzątała mieszkanie. Łazienka i kuchnia pięknie lśnią a w pokoju brak jakiegokolwiek kurzu. Polecam! ”
Agnieszka, Warszawa
Agata, Warsaw
”She was great! No comments whatsover, she knew exactly what to clean, how to clean it, no streaks, all vacuumed. Well done.”
Agata, Warsaw
Tomasz Trystuła, Warszawa
”Bardzo miła i dokładna pani, jestem bardzo zadowolony ze sprzątania i regularnie korzystam z jej pomocy.”
Tomasz Trystuła, Warszawa
Piotr, Warszawa
”Pani posprzątała bardzo dokładnie, myjąc nawet rzeczy, o które nie była proszona, np. końcówkę do spieniania mleka w ekspresie, okap, drzwi i wyrobiła się w czasie. Bardzo dobrze mówi po polsku, nie ma problemów z komunikacją. Do poprawy tylko inicjatywa w kontakcie ze zleceniodawcą - kontakt nawiązany był z mojej strony, by mogła trafić do właściwej klatki.”
Piotr, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Polecam panią Natalię! Pani Natalia jest bardzo sympatyczna, pracowita, sumienna i dokładna. Wszystko aż się błyszczy :)”
Joanna, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Bardzo mila Pani. Byla u mnie juz 2 razy, zawsze przychodzi 10-15 minut wczesniej, jest bardzo dokladna, i fantastycznie prasuje, a pozatym niezmiernie mila i uczynna. Bardzo serdecznie polecam. Joanna”
Joanna, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Sprzątanie przebiegło prawidłowo. Bardzo mała komunikatywność, co utrudniało wyjaśnienie jakie są moje oczekiwania.”
Katarzyna, Warszawa
Magda, Warszawa
”Jestem zachwycona. Bardzo dobry kontakt. Pani Natalia pojawiła się nawet przed czasem, dopytała czego oczekuje, zrobiła wszystko o co prosiłam a nawet więcej. Wszystko sprawnie, szybko i dokładnie ( nie pominęła nawet drobnych elementów o których mi samej zdarza się zapomnieć przy sprzątaniu). Jest osobą bardzo miłą i uśmiechnięta. Polecam!”
Magda, Warszawa
Paweł, Warszawa
”Bardzo szybko i dokładnie. Wszystkie moje uwagi z początku sprzątania zostały uwzględnione. Polecam!!!”
Paweł, Warszawa
Mary Grace , Warsaw
”Halyna is very polite and can communicate in English very well. My house was sparkly clean when she left. ”
Mary Grace , Warsaw
Barbara, Warszawa
”Sympatyczna Pani. Spoznila sie 30 min ale pracowala odpowiednio dlugo. Szafki, lazienki i kurze super, odkurzanie i myci podlog srednio. Nie jestem pewna czy wiedziala jak odkurzac. Ciezko pracowala, polecilabym kazdemu.”
Barbara, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Jestem zadowolona z pracy pani Natalii. Wszystko zostało posprzątane należycie i sprawnie. Dziękuję.”
Agnieszka, Warszawa
Maciej, Warszawa
”Za dokładność powinno być 10 gwiazdek. Pani Oksana spóźniła się, ale warto podkreślić, że o tym uprzedziła. Polecam.”
Maciej, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona. Mieszkanie lśni czystością, a pomoc Pani Oleny była nieoceniona. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam”
Martyna, Warszawa
Emiia, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona, Pani Iryna sprząta szybko i dokładnie, chętnie znów skorzystam z jej usług.”
Emiia, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Bardzo miła pani, dokładnie sprząta. Przyszła przed czasem. Szybkość sprzątania na przyzwoitym poziomie. ”
Jakub, Warszawa
Tomasz, WARSZAWA
”Wyjątkowa dokładność, precyzja, wszystko zostało idealnie wysprzątane, było to najlepsze sprzątanie, które do tej pory zamówiłem z Pozamiatane.pl! Serdecznie polecam!”
Tomasz, WARSZAWA
Emilia, Warszawa
”Pani Natalia bardzo szybko wzięła się do pracy. Widać że jest profesjonalistką. Wszystkie widoczne powierzchnię zostały umyte. Niestety w kilku miejscach było niedokładnie. Wolałabym żeby usługa trwała dłużej a wszystko zostało doczyszczone. ”
Emilia, Warszawa
Dariusz, Warszawa
”Pani Vita posprzątała wszystko o co prosiliśmy bardzo dokładnie i efektywnie. Bardzo miła osoba, którą z miłą chęcią mogę polecić innym”
Dariusz, Warszawa
Alain, Warszawa
”Nataliia was super punctual and professional. Excellent English and very nice in communication. I definitely recommend! Thanks again!”
Alain, Warszawa
Milena, Warszawa
”Pani Kateryna w mieszkaniu zjawiła się punktualnie, a mieszkanie posprzątała bardzo sprawnie i dokładnie - bez zastrzeżeń, wręcz szybciej niż tego oczekiwałam. Wprawdzie ma drobne problemy z mówieniem po Polsku, ale nie sprawiło to żadnych problemów w komunikacji między nami. Serdecznie polecam!”
Milena, Warszawa
Magda, Warszawa
”Polecam Panią, jest bardzo sumienna i dokładna, zostawiam jej mieszkanie i wracam do idealnego porządku! Pani jest tez bardzo miła i sympatyczna. Polecam gorąco ! ”
Magda, Warszawa
Maja, Warszawa
”Pani bardzo dokładnie wysprzatala mieszkanie, co do tego nie mam żadnych zarzutów. Jedyne o co mogę się przyczepić, to to ze sprzątała 2,5h. Ale jednocześnie mieszkanie było dokładnie wysprzątane :) Pani nie mówi po polsku, tylko po angielsku, ale dobrze i komunikatywnie. Wiec jedyny problem może się pojawić, jeżeli osoba zamawiająca nie będzie znała angielskiego. Poza tym wszystko w porządku :)”
Maja, Warszawa
Aleksandra, Kraków
”Z całego serca polecam Panią Basię! Bardzo dokładna, sumienna i pracowita osoba. Przy tym jest niesamowicie sympatyczną osobą. Pyta czy wszystko jest dobrze zrobione, proponuje rozwiązania, metody sprzątania by było jeszcze czyściej. NIkt tak dokładnie jeszcze nie podszedł do mojego mieszkania więc gorąco polecam!”
Aleksandra, Kraków
Łukasz , Warszawa
”Bardzo miła młodsza osoba, szybko i dokładnie posprzątała. I co dla mnie istotne - komunikatywna po polsku :) ”
Łukasz , Warszawa
Zuza, Warszawa
”Bardzo miła Pani, ale mieszkanie jest nieposprzątane. Za pierwszym razem było super a ostatnio słabo. Akurat nie było mnie przy sprzątaniu tylko mój narzeczony i jak wróciłam wczoraj to zobaczyłam, że ani półki, lampy ani drzwi nie zostały nawet dotknięte ściereczką. Stolik szlany. Niedokładnie odkurzona kanapa i nie umyta podłoga pod kanapą. Jesli mamy jeszcze korzystać z Państwa usług, to proszę o wyznaczenie innej osoby. Dziękuję”
Zuza, Warszawa
KATARZYNA, Warszawa
”Polecam Panią sprzątająca, wszystko zostało sprzątnięte szybko i bardzo dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Aksany, dzięki której moje mieszkanie lśni czystościa :) ponad to Pani sprzątająca jest punktualna, kulturalna i bardzo sympatyczna:) ”
KATARZYNA, Warszawa
Alicja, Warszawa
”Wysoka jakość, osoba sprzatająca bardzo dokładna, okazała też inicjatywę i zaproponowała, że zrobi dodatkową rzecz w ramach ustalonego czasu.”
Alicja, Warszawa
Michał, Warszawa
”Alina była punktualna, bardzo komunikatywna i miła. Posprzątała bardzo sprawnie. Polecam jej usługi. ”
Michał, Warszawa
Marcin, Warszawa
”Wszystko super!! Pani Walentina wszystko świetnie wysprzatala i dobrze mówi po polsku. Bardzo polecam!!!”
Marcin, Warszawa
Mateusz, Warszawa
”Pani Olena wykonała sprzątanie bardzo dokładnie i sprawnie! Mieszkanie aż lśni. Kontakt z Panią Oleną był bardzo dobry. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy wracać do usługi Pani Oleny. ”
Mateusz, Warszawa
Emilia, Warszawa
”Przesympatyczna kobieta:) Szybko sprzatała, profesjonalnie, dopytywała wszytko co i jak bym była zadowolona.”
Emilia, Warszawa
Maria, Warszawa
”Jesteśmy zachwyceni usługą! Pani Nadia to bardzo kompetentna, przemiła i elastyczna osoba. Służy radą i serdeczną pomocą. Polecamy w 100%! ”
Maria, Warszawa
Dominika, Warszawa
”Niektóre miejsca sprzątnięte bardzo dokładnie, ale niektóre mam wrażenie, że zostały pominięte (przy ścieraniu kurzy, itp.) - dlatego obniżam ocenę za dokładność o 1. Poza tym, nie mam zastrzeżeń.”
Dominika, Warszawa
Anna , Warszawa
”Super! Biuro zostało naprawdę porządnie posprzątane i na pewno będziemy korzystać regularnie :) Jestem bardzo zadowolona ”
Anna , Warszawa
Milena, Warszawa
”Jestem bardzo miłe zaskoczona tym jak szybko i dokładnie Pani Oksana posprzątała mieszkanie. Wszystkie wyznaczone zadanie zostały wykonane w 3/4 przeznaczonego czasu! pomimo trudności, które Pani Oksana ma z językiem polskim,nie miałyśmy problemów, aby się zrozumieć. jestem bardzo zadowolona!”
Milena, Warszawa
Natalia, Warszawa
”Gorąco polecam! Natalia jest punktualna, energiczna i dokładna. Wszystko posprzątane jak należy, a nawet dokładniej. Polecam”
Natalia, Warszawa
Marek , Kraków
”Bardzo dokładna, miła, komunikatywna i sprawna osoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dodatkowym plusem jest dobre podejście do zwierząt w mieszkaniu :) Polecam!”
Marek , Kraków
Jacek, Warszawa
”Pani posprzątała bardzo dokładnie. Miło, ze zapytała czy ma wynieść śmieci, które powstały podczas sprzątania, a nie jak poprzednie panie upychaly do kosza w domu. Jestem zadowolona z usługi”
Jacek, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Bardzo miła i uśmiechnięta pani! Nie przeszkadzał jej nawet mój pies, który próbował kraść szmatki ;) Pani słabo mówiła po polsku, co jednak zupełnie nie przeszkadzało w komunikacji, bo dobrze rozumiała o co proszę. Dziękuję bardzo za pomoc w sprzątaniu!”
Aleksandra, Warszawa
Iza, Warszawa
”Pani Oleksandra jest bardzo sympatyczną osobą:) bardzo szybko umyła okna, oraz sprzątnęła całe mieszkanie, jestem bardzo zadowolona :) ”
Iza, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Pan Krzysztof chwilę spóźnił się na sprzątanie, ale po przybyciu od razu wziął się do pracy. Profesjonalnie ocenił co w wyznaczonym czasie będzie w stanie posprzątać i tak też zrobił. Jestem zadowolony z jego pracy. ”
Kuba, Warszawa
Beata, Warszawa
”Pani Liubov wykonala swietna robote, wszystko lsni, nawet powierzchnie, ktore bylo trudno doczyscic.”
Beata, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony z pracy Pani Ani. Szybko, dokładnie, punktualnie i z uśmiechem :) Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia!”
Jakub, Warszawa
Anna , Kraków
”Jestem bardzo zadowolona z usługi. Sprzątanie było szybkie, skuteczne i dokładne. Po prostu SUPER!!!”
Anna , Kraków
Edyta, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z wczorajszego zamówienia. Pani Oksana zjawiła się kilka minut przed czasem, bardzo dokładnie i szybko umyła okna i okap, a przy tym jest osobą niezwykle miłą, otwartą i komunikatywną. Na przyszłość będę chciała korzystać z jej usług.”
Edyta, Warszawa
Anastasiya, Warszawa
”Próbowałam już usług kilku innych zleceniobiorców i uważam, ze Pani Lidiia powinna prowadzić szkolenia ze sprzątania! ;)”
Anastasiya, Warszawa
Katarzyna, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania. Póki co u mnie to najlepsza usługa w ramach pozamiatane.pl. Pani Nadia jest punktualna, bardzo dokładna, a jednocześnie szybka. Poradziła sobie również z trudniejszymi miejscami na balkonie. Komunikacja po polsku na razie jeszcze nie jest super, ale bez większych problemów wszystko uzgodniłyśmy.”
Katarzyna, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani była bardzo miła, przyszła do mieszkania punktualnie, sprzątanie trwało dokładnie dwie godziny (czyli tyle, na ile było składane zamówienie). Trochę Pani miała problem z wypowiadaniem się w języku polskim, ale wszystko rozumiała i wszystkie polecenia wykonała poprawnie. Mieszkanie zostało posprzątane dokładnie, zwłaszcza podłoga. Nie mam zarzutów.”
Olesia, Kraków
Marta, Warszawa
”Wszystko w porządku. Pani jest miła, przyszła na czas, ładnie wszystko posprzątała według wskazówek. Polecam :)”
Marta, Warszawa
Justyna, Warszawa
”Pani Natalia posprzątała bardzo starannie, nasze mieszkanie już dawno nie wyglądało tak dobrze. Dziękujemy!”
Justyna, Warszawa
Magdalena, Kraków
”Jestem zadowolony. Sprzątanie w trakcie przeprowadzki, więc wystąpiły dodatkowe trudności, Anastasia sprawnie wszystko ogarnęła :) PROTIP dla przyszłych zamawiających: Mówcie dokładnie czego oczekujecie, to na pewno Pani Was nie zawiedzie :)”
Magdalena, Kraków
Jakub, Warszawa
”Pani przyszła punktualnie, nie było żadnego problemu z komunikatywnością. W ciągu dwóch godzin Pani posprzątała wszystkie ustalone wcześniej powierzchnie na których zależało nam szczególnie. Łazienka została posprzątana dokładnie łącznie z umyciem kabiny prysznicowej, umywalki i podłóg. Również kuchnia została posprzątana starannie: blaty, naczynia i lodówka.”
Jakub, Warszawa
Stanislaw, Warszawa
”Rewelacyjne sprzątanie - dokładne, zgodne z tym o co prosiłem Panią i więcej. Punktualna, komunikatywna, mogę jedynie w pełni polecić usługi tej Pani.”
Stanislaw, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Dzień dobry, sprzątanie trwało co najwyżej 3,5 godziny. I niestety było na siłę sprzątane bardzo powoli. To małe mieszkanie a okna były myte 2h. Ja wszystko rozumiem, ale w ten sposób zarażają Państwo do siebie- nie może być tak , że tak bardzo ogólne sprzątanie trwa na siłe 4h. pozdrawiam Karolina Maj”
Karolina, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani przyszła na sprzątanie punktualnie. Skończyła swoją pracę pół godziny przed czasem. Odjęłam jeden punkt za komunikatywność, ponieważ Pani bardzo słabo rozmawiała po polsku. Jeżeli chodzi o dokładność, to podłoga została umyta i odkurzona bardzo dobrze, natomiast kurz na półkach nie zbyt dokładnie został pościerany, zwłaszcza w łazience, w związku z czym odjęłam kolejny punkt.”
Olesia, Kraków
Krystyna, Warszawa
”Pani Izabela otrzymała zadanie odkurzenia całego mieszkania oraz pozbycia się kurzu z powierzchni mebli. Zjawiła się punktualnie i od razu zabrała się do pracy. Pracę przewidzianą na dwie godziny wykonała niezwykle szybko i sprawnie! To bardzo sympatyczna i komunikatywna osoba, którą zdecydowanie polecam. ”
Krystyna, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Rewelacja! Pani Ruslana połączyła szybkość i dokładność! Przesympatyczna oraz bardzo punktualna! :) ”
Aleksandra, Warszawa
Tetiana, Kraków
”Jestem bardzo zadowolona z rzetelnie wykonanej pracy. Pani Iryna jest dokładna i sumienna. Powierzone zadania Pani Iryna wykonała starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest samodzielna i odpowiedzialna, bardzo doceniam wysoką jakości jej pracy. Pani Iryna to osoba doskonale zorganizowana. Jest punktualna i dba o to, by powierzone jej obowiązki ukończyć na czas. Jest to osoba godna zaufania, której bez obaw można powierzyć dom lub biuro. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy.”
Tetiana, Kraków
Aleksandra, Warszawa
”Świetnie wykonana usługa, Pani Olha zdziałała cuda z kamieniem w łazience którego ja nie byłam w stanie się pozbyć. Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam! :)”
Aleksandra, Warszawa
Hubert, Warszawa
”Pani Hanna jest bardzo miłą i dokładną osobą. Mimo problemów organizacyjnych z mojej strony wszystko poszło gładko. Serdeczne dzięki Pani Hanno! Serdecznie polecam!”
Hubert, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Pani Halyna jest bardzo sympatyczna. Była punktualna, a sprzątanie wykonała szybko i szalenie dokładnie. Serdecznie polecamy Panią Halynę Hetman”
Jakub, Warszawa
Marta, Wrocław
”Polecam! Pani Iga dostała za zadanie umycie okien i drewnianej żaluzji. Pierwszy raz widziałam, żeby ktoś sprzątał tak szybko:) Okna są umyte na błysk. Zostały drobne resztki kurzu na żaluzji, ale akurat to jest wyjątkowo trudne w czyszczeniu, więc rozumiem. Na plus punktualność (pani Iga była 10 minut wcześniej, zadzwoniła, czy może już wejść), komunikatywność (bardzo otwarta i przesympatyczna) i podejście do zwierząt.”
Marta, Wrocław
Michał, Warszawa
”Pani Svetlana posprzątała bardzo dokładnie, nie było żadnych problemów z komunikacją. Polecam Panią Svetlane. ”
Michał, Warszawa
Natalia, Kraków
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania. Pani Iza posprzątała tak jak ją poinformowałam i tak jak chciałam. Poza tym jest bardzo miłą i konkretną osobą. Polecam!”
Natalia, Kraków
Magdalena, Warszawa
”Pani Juleta w 2 godziny bardzo dokładnie posprzątała moją kawalerkę, zdążyła nawet ułożyć mi rzeczy w kilku szafkach w kuchni. Bardzo polecam :)”
Magdalena, Warszawa
Natalia, Warszawa
”Pani Victoria sprząta bardzo dokładnie, sprawnie. Przed sprzątaniem upewnia się, ze detergent jest odpowiedni dla danej powierzchni. Komunikatywnie, miło. Polecam”
Natalia, Warszawa
Rafał, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi sprzątanie - szybko, dokładnie i bezproblemowy kontakt z wykonawcą!”
Rafał, Warszawa
Alexis, Kraków
”Loved her easy going attitude and punctuality. We also really appreciated her English skills! Looking forward to seeing her again! ”
Alexis, Kraków
,
”Pani Olesia jest bardzo miła, uśmiechnięta, kulturalna i punktualna. Była gotowa pomóc. Bardzo szybko posprzątała mieszkanie, skończyła nawet przed czasem. Dokładnie wyczyściła lustra, a nawet małe lusterko do makijażu. Pani Olesia była oszczędna i nie marnowała wody, więc nie narażała mnie na dodatkowe koszty. Znalazłam kilka niedokładności, ale generalnie jestem zadowolona:) Było widać że Pani Olesia się starała. Polecam!”
,
Małgorzata, Warszawa
”Pani Yuliia sprawnie i dokładnie posprzątała całe mieszkanie. Okna umyte dokładnie. Nie było konieczności chodzenia za Panią i mówienia co ma zrobić - Pani Yuliia przechodziła od pokoju do pokoju i sprzątała każdy skrawek! Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam!”
Małgorzata, Warszawa
Patryk, Warszawa
”Iryna bardzo to miła i komunikatywna osoba. Cechuję ją niezwykła dokładność oraz dbałość o detale. Jest punktualna oraz skrupulatna nie zużywając przy tym więcej materiałów do czyszczenia niżeli przy normalnym sprzątaniu jakie wcześniej wykonywaliśmy z żoną. Bardzo cenie także fakt, że pani Iryna po każdym sprzątaniu prosi o sprawdzenie czy wszystko jest zgodnie z oczekiwaniami. Polecam!”
Patryk, Warszawa
Olga, Warszawa
”Wspaniała Pani, niezwykle miła i przede wszystkim dokładna. Pięknie wysprzątala całe mieszkanie. I bardzo szybko a naprawdę było co sprzątać… polecam!”
Olga, Warszawa
Ewa, Warszawa
”Wszystko wysprzątane bardzo dokładnie! Pani Kseniia była bardzo sympatyczna i dyskretna, mogłam spokojnie pracować podczas całego sprzątania. Pomimo drobnego spóźnienia, Pani Kseniia została dłużej, aby wszystko dokończyć. Polecam! :)”
Ewa, Warszawa
Marika, Warszawa
”Mam mieszane uczucia, oczywiście Pani jest bardzo dokładana, a u mnie był spory bałagan (lepkie dziecięce raczki na frontach), ale Pani przez 3,5 godziny sprzątnęła tylko 2 pokoje i kuchnie plus kawałek korytarza (przy czym to jest łącznie około 35-40 metrów kwadratowych) na pozostałe nie starczyło już czasu. Te, które zostały sprzątnięte były zrobione bardzo ładnie. ”
Marika, Warszawa
Marta, Warszawa
”Pani przyszła punktualnie na umówioną godzinę. Bardzo zadbana, bardzo miła, jak czegoś nie wie, to dopyta. Zrobiła wszystko to, o co ją prosiłam, wyrobiła się dokładnie w 2h. mieszkanie 80m2 - odkurzyła i umyła podłogi (co nie było łatwe, mamy kota, a ten zostawia dużo kłaków) + wyszorowała dwie spore łazienki. Jestem bardzo zadowolona.”
Marta, Warszawa
Beata, Warszawa
”Pani Alla była punktualnie a nawet chwilę przed czasem - dla mnie duży plus. Mieszkanie wysprzątane bardzo dokładnie, polecam. ”
Beata, Warszawa
Urszula, Warszawa
”Pani bardzo dokładna, sumiennie wykonywała swoje obowiązki. Jestem zaskoczona z jaką dokładnością posprzątała łazienkę. Pozostałe pomieszczenia również idealnie czyste. ”
Urszula, Warszawa
Marta, Warszawa Rembertów
”Bardzo staranne sprzątanie, łącznie ze ścieraniem kurzu w miejscach, o których sama bym nie pomyślała :) Do tego przemiła atmosfera :)”
Marta, Warszawa Rembertów
Julia, Wrocław
”Bardzo przyjemna Pani. Przyszła punktualnie, była uśmiechnięta i miła. Pani się wyrobiła w czasie i wszystko dokładnie wysprzątała. Kuchnia została umyta, jak i wszystkie lustra. Ze sprzątania jestem zadowoloną i polecam Pani jako pracownika.”
Julia, Wrocław
Marta, Warszawa
”Pani Tatiana sprząta dokładnie i super szybko. Nie zna polskiego perfekt ale niema problemów z komunikacją. Nie trzeba jej wiele tłumaczyć, widać że do doświadczona osoba. Polecam! ”
Marta, Warszawa
Kaja, Kraków
”Świetna dziewczyna, bardzo skrupulatna, dokładna, posprzątała perfekcyjnie wszystko o co prosiłam, a nawet więcej. Bardzo polecam. Chetnie skorzystam z jej uslug ponownie”
Kaja, Kraków
Monika, Warszawa
”Wspaniała osoba! Czułam, że mogę jej zaufać, że wie, jak wykonać swoją pracę. Nie usiadła nawet na sekundę, chociaż przy tak długim i ciężkim sprzątaniu wolałabym, aby zrobiła sobie kilka minut przerwy. Polecam każdemu! ”
Monika, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani Angelika jest osobą punktualną i komunikatywną. Sprzątanie zostało wykonane bardzo szybko (sprzątanie trwało trochę ponad 1h) i dokładnie (szczególnie w łazience i toalecie). Podczas pracy Pani Angelika była skupiona na wykonaniu poleceń i nie robiła zbędnych przerw.”
Olesia, Kraków
Adam, Warszawa
”Wszystko lśni i wygląda jak nowe. Trochę mankamentów, ale tylko głównie na wzrost pani vs mój :) Zdecydowanie będę korzystał dalej i polecał. Pozdrawiam, A.”
Adam, Warszawa
Julia, Warszawa
”Rewelacja!! :) Iryna skończyła przed zaplanowanym czasem i wszystko naprawdę idealnie wysprzątała. I poradziła sobie z kłakami kota perskiego w każdym zakątku ;) Jest bardzo sympatyczna i komunikatywna.”
Julia, Warszawa
Marlena, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona ze sprzątania, Pani Tatiana zajrzała w miejsca, które wcześniej nie były sprzątane!!! wielki plus”
Marlena, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Liudmila była bardzo punktualna, miła i komunikatywna. Posprzątała mieszkanie bardzo dokładnie i sprawnie (dużo lepiej niż robię to ja sam). Bez problemu zastosuje się do wszystkich uwag dotyczących sprzątania. Polecam jej usługi. ”
Michał, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Jestem zachwycona tym jak dokładnie posprzątano moje mieszkanie. Kuchnia nie była tak czysta nawet gdy się wprowadzałam. Niestety podczas 4h nie udało się posprzątać wszystkich pomieszczeń. Na pewno chciałabym zamówić usługi pani Inny jeszcze raz. ”
Karolina, Warszawa
Martyna, Warszawa
”Pan punktualnie przyszedł. Nie było problemu z komunikacją. Nastawiony bardzo miło, przedstawił się a na pożegnanie podziękował za skorzystanie z pozamiatane. praca wykonana bardzo dobrze, dokładnie i takim środkami czystości jakie poleciłam. Pan pracuje cicho, nie halsuje, robi wszystko w swoim tempie. jestem bardzo zadowolona :) ”
Martyna, Warszawa
Paweł, Łapy
”Bardzo polecam panią Tetiana. Oprócz solidnego sprzątania podpowiedziała dodatkowo, że warto umyć okna, na które ja nie zwracałem uwagi.”
Paweł, Łapy
Jakub, Warszawa
”Sprzątanie było bardzo staranne i szybkie. Pani Anna była przed czasem. Widać że Pani bardzo się stara żeby klient był zadowolony. Komunikacja w zakresie tego co i jak posprzątać była bezproblemowa. Jeżeli trafienie pod adres wymaga udzielenia wskazówek to znajomość polskiego przez Panią Anną może być niewystarczająca. Polecam!”
Jakub, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani Daria w dwie godziny sprawiła, że moja kuchnia i łazienka są tak czyste jak chyba jeszcze nigdy wcześniej. Polecam bez żadnych wątpliwości!”
Aleksandra, Warszawa
Jadwiga, Krakow
”Sprzatanie przebieglo sprawnie. Pewne drobiazgi do doprecyzowania nastepnym razem. Generalnie jestem bardzo zadowolona.”
Jadwiga, Krakow
Dominik, Warszawa
”Pani Kateryna sprząta bardzo szybko, poradziła z naszym mieszkaniem bezproblemowo. Pani Kateryna jest miłą, komunikatywną osobą. Ogólnie nie mam zastrzeżeń i polecam!”
Dominik, Warszawa
Alexandra, Kraków
”Абсолютно довольна результатом, Ольга пунктуальна, аккуратна и очень приятный человек. Рекомендую! I am happy with the result, Olga is punctual, neat and pleasant person. Totally recommend!”
Alexandra, Kraków
Magdalena, Kraków
”Bardzo miła, uprzejma osoba dokładnie wykonująca powierzone zadania. Poprosiłam o wykonanie określonych czynności i Pani Julia trzymała się listy zgodnie z zaleceniami a nawet wykonała zadania dokładniej/szerzej niż się spodziewałam. Profesjonalne podejście, ale także miła grzecznościowa rozmowa razem tworzą pozytywne wrażenie. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję za wykonaną usługę. Łazienka pięknie pachnie czystością! ”
Magdalena, Kraków
Magda, Warszawa
”Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Natalię. Sprzątanie wykonane szybko i dokłanie przez miłą osobę.”
Magda, Warszawa
Joanna , Warszawa
”Jedna z najlepszych Pan jak dotej pory. Szybkie tempo pracy, a przy tym Pani bardzo dokladna. Do tego Pani jest bardzo mila i komunikatywna. Bardzo polecam i dziekuje! ”
Joanna , Warszawa
Maciej, Kraków
”Pan Sebastian przyszedł punktualnie, robił wszystko o co prosiliśmy, dopytywał się czy wszystko jest w porządku czy coś ma poprawić - za to wielki plus. Jedynie później zauważyłam smugi na lustrze w łazience oraz nie dokładnie Pan wytarł kurz.”
Maciej, Kraków
Agnieszka, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona - Pani Wika jest bardzo dokładna, byłam mile zaskoczona zwłaszcza, że była u mnie pierwszy raz, a za pierwszym razem jest zawsze najtrudniej :) ”
Agnieszka, Warszawa
Kamil, Warszawa
”Wyjątkowo dokładna Pani, bardzo sympatyczna. Zwraca uwagę na wszystkie prośby właścicieli mieszkania oraz czyści powierzchnie i meble, o których właściciele nie pomyśleliby. ”
Kamil, Warszawa
Iwona, Kraków
”Wszystko super, Pani bardzo miła, dzielnie znosiła chęć pomocy dwóch ośmiolatków. Rzetelnie i sprawnie ”
Iwona, Kraków
Maja, Warszawa
”Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze sprzątania, Pani dokładnie wysprzątała dokładnie te miejsca o które poprosiłam, bardzo ładnie i estetycznie poukładała i ogarnęła powierzchnie. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to to, że nie starła powierzchni z kurzu na szafach na samej górze- ale ja też nie zaznaczyłam tego jakoś dokładnie, że tego oczekuję. Poza tym było bardzo ok i wystawiam pozytywną ocenę.”
Maja, Warszawa
Marta, Warszawa
”Dokładna i szybka usługa, troszkę gorzej z komunikacją, aczkolwiek całokształt na duży plus. Polecam tą Panią, chętnie skorzystam z jej pomocy ponownie.”
Marta, Warszawa
Yana, Warsaw
”Everything was perfect! Natalia is very diplomatic and intelligent person. I am happy with the service. Thanks ”
Yana, Warsaw
Marcelina , Wrocław
”Pani Natalia zrobiła w 3,5h niemal tyle, co w 5h. Wszystko dokładnie doszorowane, łącznie z kamieniem w łazience. Mimo nieznajomości polskiego była bardzo komunikatywna, wszystko bez problemu ustalałyśmy w trakcie. ”
Marcelina , Wrocław
Monika, Warszawa
”Pani najlepsza zdecydowanie, czysciutko, bardzo latwo bylo się porozumiec, bo pani mowi po polsku, byla punktualnie. 5+”
Monika, Warszawa
Karolina, Warszawa (Mokotów)
”Powinni Państwo jednak wysyłać pracowników na szkolenia z j. polskiego. Ciężko było się dogadać zwłaszcza przez telefon. Poza tym wszystko na plus”
Karolina, Warszawa (Mokotów)
Jolanta , Wrocław
”Jestem zadowolona z pracy pani Viktorii. Punktualna, dokładna, zastosowała się do wszystkich moich próśb. ”
Jolanta , Wrocław
Maciej, Wroclaw
”Pan Sebastian posprzątał super i do tego bardzo kulturalny. Jestem zadowolony z tego sprzątania! Polecam p.Sebastiana z czystym sumieniem na 200%!!”
Maciej, Wroclaw
Jeannine, Warsawa
”I think she needs to be more thorough because even after I mentioned some areas to wipe and dust, she missed some. She only has to clean part of my flat, so it should be very very clean after she leaves but I always find something she missed. Although she finished early she still missed things. I think she's smart and lovely but perhaps a bit too preoccupied. ”
Jeannine, Warsawa
Monika, Warszawa
”Pani Hania jest młodą ale b. dobrą osobą sprzątającą. Bardzo ładnie, dokładnie i starannie wyczyściła moją łazienkę od podłogi po sufit. Było tam naprawdę sporo do zrobienia i uważam, że mocno się napracowała. Wszystko lśni! Polecam wszystkim.”
Monika, Warszawa
Krzysztof, Warszawa
”Punktualnie i dokładnie, mimo ukończenia sprzątania przed czasem. Bardzo polecam osobom, które mówią po angielsku! ”
Krzysztof, Warszawa
Joanna , Warszawa
”generalnie wszystko ok, ale tempo pracy tym razem trochę kosztem dokładności, szczególnie kąty oraz np. sitko w umywalce w łazience. na plus szybkość i komunikatywność. ”
Joanna , Warszawa
Jerzy, Warszawa
”Punktualnie, szybko i sprawnie. Pani Ola posprzątała u mnie bardzo starannie (a nie było to łatwe zadanie). Bardzo dziękuję!”
Jerzy, Warszawa
Anna, Warszawa
”Pani Tetiana jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Sprząta bardzo szybko, sprawnie, jest punktualna i zawsze uśmiechnięta. Serdecznie polecam :)”
Anna, Warszawa
Ewa, Warszawa
”Bardzo sympatyczna i mila Pani. Spokojna i dokladna. Lekka komunikacka w zakresie realizacji. polecam ”
Ewa, Warszawa
Olga, Warszawa
”Bardzo polecam p. Nadię. Przez nasz dom przewinęło się już kilka pań z serwisu i p. Nadia jest niezrównana. Mega szybka, mega dokładna. Chociaż nie mówi w pełni po polsku, nie ma problemu z komunikacją. Do tego przemiła, uśmiechnięta i pełna zapału. ”
Olga, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani Oksana zasługuje na 5+. Miałam dotychczas kilkanaście pań u siebie i nigdy nie byłam tak zadowolona z usługi, jak po wyjściu pani Oksany. Fakt, że wszystko trwało dłużej niż normalnie, jednak taka dokładność wymaga więcej uwagi. Dodatkowo w końcu można się normalnie dogadać i wytłumaczyć, czego się oczekuje. Na koniec pani Oksana poleciła lepsze środki do sprzątania a nawet wyprała szmatki, z których korzystała. Zdecydowanie polecam!”
Aleksandra, Warszawa
Olesia, Kraków
”Pani wykonała wszystkie polecenia bardzo dokładnie i szybko, zarówno jeżeli chodzi o ścieranie kurzu, jak i umycie podłogi. Do sprzątania nie mam żadnych zastrzeżen. Jednak Pani bardzo słabo mówiła po polsku, ale nie stanowiło to większego problemu, gdyż zrozumiała wszystkie polecenia.”
Olesia, Kraków
Kuba, Warszawa
”Alena przybyła na sprzątanie nawet parę minut przed czasem. Ze wszystkimi zadaniami poradziła sobie naprawdę szybko i dokładnie. Okna aż się błyszczą, bez żadnych smug. Minimalnie na minus słaba znajomość języka polskiego, ale bez problemu można dogadać się odnośnie zakresu sprzątania.”
Kuba, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Pani Oksana sprawnie poradziła sobie z posprzątaniem naszego biura, wyrobiła się przed zamówionym czasem co uważam za duży plus :) Polecam.”
Dominik, Warszawa
Dominik, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony ze sprzątania. Pani Natalia bardzo dobrze z tym sobie poradziła, widać że ma Pani doświadczenie. Polecam!”
Dominik, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z pracy pani Yulii i mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z jej usług ponownie. ”
Aleksandra, Warszawa
Marek, Warszawa
”Pani Lilia jest rzetelnym pracownikiem i bardzo dokładnie sprząta. Dziękuję za posprzątanie mieszkania.”
Marek, Warszawa
Marcin, Warszawa
”Pani Alla - To Pierwsza Klasa ! Myśli i ogarnia wszystko perfekcyjnie. Polecam i korzystam co tydzień.”
Marcin, Warszawa
Richard, Warszawa
”We really like our cleaner. She always does a good job. One small negative is if things are moved during cleaning they are not put back in place. For example chairs are moved from table to clean but they are not put back in correct place when finished. ”
Richard, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Polecam panią Valentynę. Była u mnie pierwszy raz, nie miałam okazji wyjaśnić jej co i jak, a jednak pani Valentyna dała radę.”
Aleksandra, Warszawa
Maja, Warszawa
”Pani Anastaisia przyszła o czasie i wyrobiła się w ilości godzin, które były wstępnie zaplanowane. Sprzątanie ogólnie na plus, jednak byloby super gdyby odkurzacz/mop były po zakończeniu sprzątania odłożone na pierwotne miejsce.”
Maja, Warszawa
Małgorzata, Warszawa
”Polecam.pani sprząta dokładnie tak jak powiedziałam. Na łazienkę już trochę czasu zabrakło więc nie jest tak pięknie jak wszędzie indziej ale to zrozumiałe. Ponadto Pani jest bardzo sympatyczna, punktualna i szybka”
Małgorzata, Warszawa
Dominika, warszawa
”Pani Yulia bardzo sprawnie zabrała się za sprzątanie, nie sprzątała w ekspresowym tempie, ale za to dokładnie. Nasza łazienka i kuchnia błyszczą,dawno nie było tak czysto w mieszkaniu ;). ”
Dominika, warszawa
Karolina, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona! Pani Veronika wykonała pracę bardzo szybo i niezwykle dokładnie. Co więcej udzieliła mi kilku cennych wskazówek, jak dbać o czystość w mieszkaniu i walczyć z zabrudzeniami. Dodatkowo jest osobą przesympatyczną i bardzo kontaktową. Serdecznie polecam współpracę z Panią Veroniką. ”
Karolina, Warszawa
Eliza, Warszawa
”Pani była bardzo uśmiechnięta i sympatyczna ale kompletna nieznajomość polskiego uniemożliwila jakakolwiek komunikacje..”
Eliza, Warszawa
Jakub, Warszawa
”Jedne z najlepszych sprzątan. Szybko, sprawnie i dokładnie. Pani jest komunikatywna, bezproblemowo można pracować w trakcie sprzątania. Chętnie ponownie skorzystam. Polecam”
Jakub, Warszawa
Julia, Warszawa
”Bardzo miła i uprzejma Pani, niestety podłogi w kuchni nie zostały umyte zbyt dokładnie (w rogach, przy ścianie dalej były brudne), oraz nie został starty kurz z półek w korytarzu (mimo, że standardowe sprzatanie miało być tylko sprzataniem kuchni, łazienki i korytarza. Łazienka sprzątnieta bardzo dokładnie. ”
Julia, Warszawa
Marika, Warszawa
”Pani była bardzo profesjonalna, zdążyła ze zleceniem pomimo, że czasu było mało na wykonaną pracę - do tego bardzo życzliwa i sympatyczna. Raz jeszcze dziękuję, napewno polecę dalej.”
Marika, Warszawa
Natalia, Warszawa
”Jestem niesamowicie zadowolona z pomocy pani Yulii! Mieszkanie jest wysprzątane bardzo dokładnie, wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Pani Yuliia jest bardzo sprawna i niczego nie trzeba jej powtarzać dwa razy. Zdecydowanie polecam jej usługi każdemu.”
Natalia, Warszawa
Christina , Warsaw
”Inna is fantastic. She always does a thorough job and ensures the house is sparkling clean, especially the bathrooms. I am extremely satisfied with Inna's work.”
Christina , Warsaw
Piotr, Warszawa
”Pani Nelya to przesympatyczna, bardzo pracowita i uczynna osoba. W dwie godziny odkurzyła całe mieszkanie, starła kurz z większości powierzchni (nie ruszyła tylko niektórych sprzętów, może się bała :)), ogarnęła kuchnię i pomimo upływu czasu, wciąż chciała brać się za nowe rzeczy! Dogadać można się bez problemu, wszystko super, pełen pozytyw! Polecam! ”
Piotr, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Fantastyczne sprzątanie. Daria jest bardzo miła i komunikatywna, bez problemu da się z nią dogadać. Zrobiła wszystko to, o co prosiliśmy, ze skupieniem na przetarciu kurzu: partner jest alergikiem więc zwracamy na to uwagę. Daria jest bardzo dokładna, a nasze mieszkanie błyszczy! ✨ i choć w ciągu 2 h nie udało się zrobić wszystkiego, to jest to w porządku ponieważ posprzątanie całości zwykle zajmuje 3 h. Polecam bardzo Darię! ????”
Paulina, Warszawa
Julia , Wroclaw
”Pani Natalia sprząta dokładnie. Jestem zadowolona z tego sprzątania. Polecam z czystym sumieniem. ”
Julia , Wroclaw
Katarzyna, Warszawa
”Bardzo polecam panią Vitalinę. Dała sobie radę z naprawdę trudnym wyzwaniem. Bardzo miła i godna zaufania. ”
Katarzyna, Warszawa
Katarzyna, Kraków
”Bardzo miła Pani, posprzątała dość szybko, ale Jednak z powodu słabej znajomości języka polskiego komunikacja była dość utrudniona, ale w sumie jestem zadowolona z wykonanej pracy:) ”
Katarzyna, Kraków
Anastasia, Kraków
”Ogólnie jest wszystko dobrze, tylko ze można mniej pytań co do każdej rzeczy znajdującej się nie na swoim miejscu. ”
Anastasia, Kraków
Enrico, Warszaw
”She beat another record, she cleaned my flat in 2 hours :). She is fast and cleans very good ;) I strongly recommend her.”
Enrico, Warszaw
adam, WARSZAWA
”Bardzo szybko i sprawnie. Niektóre rzeczy mogłyby być lepiej doczyszczone, ale z drugiej strony co jest kolejnym dużym plusem zwraca uwagę, czyści zakamarki i miejsca, które większość osób pomija;).”
adam, WARSZAWA
Katarzyna, Warszawa
”Mlody pan, byl o czasie ,fachowo podszedl do wszystkich zadanych prac, polecam , ja na pewno skorzystam ponownie z p Kiryla ”
Katarzyna, Warszawa
Agnieszka, Warszawa
”Pani Anastazja pracuje szybko i dokłądnie, jest dobra z nią komunikacja. Jestem zadowolona z efektów. ”
Agnieszka, Warszawa
Wojciech, Wrocław
”Mieszkanie było szykowane na sprzedaż. Mieszkanie bardzo dokładnie wysprzątane. Pani Oksana bardzo miła i punktualna. Polecam bez zawahania.”
Wojciech, Wrocław
Małgorzata, Warszawa
”Jedyne co jest na minus, pani nie wytarla kurzy z gór szaf i półek. Resztę sprzątania oceniam bardzo wysoko. Pani miła, uprzejma. ”
Małgorzata, Warszawa
Marta, Warszawa
”Bardzo komunikatywna, sympatyczna i otwarta osoba. Zjawiła się punktualnie, posprzątała wszystko dokładnie i o czasie. ”
Marta, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Hanna nie potrzebowała zbyt wielu tłumaczeń i bardzo sprawnie i szybko posprzątała mieszkanie. Mimo, że dopiero uczy się polskiego nie ma większego problemu w komunikacji. Rekomenduje jej usługi. ”
Michał, Warszawa
Ewa, Warszawa
”Pani Natalia po raz drugi sprzatala moje mieszkanie . Wszystko zostalo sprzatniete idealnie, tak jak prosilam. Komunikatywnosc i aperycja to dodatkowy atut. ”
Ewa, Warszawa
Katarzyna, Kraków
”Piątka z dużym plusem. Pani Marta jest przesympatyczną osobą, bardzo dokładną i sumienną. Okna i łazienka lśnią :) Polecam każdemu!”
Katarzyna, Kraków
Marta, Warszawa
”Pani punktualna i pracowita. Szybko i dokładnie posprzątała całe mieszkanie. Trochę zawstydzona i nie zna języka, ale nie bała się zadawać pytań i prowadzić rozmowę.”
Marta, Warszawa
Jolanta, Warszawa
”Pani Oksana jest bardzo kontaktową osobą. Ma bardzo duże doświadczenie i jest dokładna w swojej pracy a do tego bardzo sprawnie działa. Polecam współpracę z Panią Oksaną.”
Jolanta, Warszawa
Joanna, Warszawa
”Pani Iryna posprzątała świetnie i dokładnie - jest bardzo sympatyczna i komunikatywna :) Dziękujemy!”
Joanna, Warszawa
Julia , Warszawa
”pani Julia wspaniale pomogla mi z umyciem ciezko zabrudzonych okien, byla tak szybko (i dokladnie) ze udalo jej sie w zamowionym czasie jeszcze uprzatnac lazienke. pozdrawiam i bardzo polecam !”
Julia , Warszawa
Justyna, Kraków
”Pani Alina jest bardzo komunikatywna. Świetnie mówi po polsku i nie miałyśmy żadnych problemów, żeby się porozumieć. Sprzątanie przebiegło bardzo dobrze, choć momentami brakowało dynamiki.”
Justyna, Kraków
Roman, Warszawa
”Bardzo dobra i miła osoba. Zaoszczędzony czas wykorzystuje na dodatkowe prace, zamiast szybciej wychodzić. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”
Roman, Warszawa
Karolina, Warszawa
”Jesteśmy zadowoleni z usługi wykonanej przez Panią Oksanę. Pani przyszła przed czasem żeby zabrać się za sprzątanie od początku zamówionego czasu. Sprzątanie bez zarzutów, jedynie Pani Oksana słabo mówi po polsku, ale dla nas nie stanowiło to problemu. Polecam :)”
Karolina, Warszawa
Arletta, Warszawa
”Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pani Olgi! Pani Olga sprząta bardzo szybko, bardzo dokładnie i jest proaktywna. Do tego jest przesympatyczna! :) Z przyjemnością skorzystam jeszcze nie raz z usług Pani Olgi :)”
Arletta, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Jestem pod wrażeniem nie tylko pracowitości i szybkosci, ale tez niesamowitej klasy tej Pani. Serdecznie polecam. ”
Aleksandra, Warszawa
Antonio, Kraków
”dziękuję bardzo za pojawienie się tak szybko u nas i zastąpienie osoby która się nie pojawiła mimo ze była umówiona! Bardzo mocno panią polecamy! Bardzo profesjonalna, dokładna i punktualna. Dziękuję i życzę miłego dnia ;-)”
Antonio, Kraków
Klaudia, Warszawa
”Pani Krystyna była dziś u nas po raz pierwszy (po dwóch innych Paniach) i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Pani Krystyna sprzątała bardzo dynamicznie, szybko, a przy tym dokładnie. Zrobiła wszystko, o co poprosiłam (a nawet wspięła się by wytrzeć kurz z miejsc, których wycieranie nikomu innemu nie przyszło do głowy, łącznie ze mną ;P). Zostaję przy Pani Krystynie, nie szukam dalej :)”
Klaudia, Warszawa
Daniel, Warszawa
”Pani Natalia sprząta bardzo dokładnie, jest proaktywna i komunikatywna. Pomimo słabej znajomości Polskiego, udało się nam dogadać i jestem bardzo zadowolony z usługI. POLECAM!”
Daniel, Warszawa
Milena, Warszawa
”Pani Anna to osoba bardzo pogodna i uśmiechnięta :). Byłam aż zdziwiona, że pracę wykonała z taką radością! Moje mieszkanie zostało posprzątane sprawnie i dokładnie, tak jak chciałam! Jeśli chodzi o komunikację, również nie było tutaj żadnego problemu, Pani Anna poprosiła o listę rzeczy do posprzątania i cała lista została wykonana.”
Milena, Warszawa
Izabela, Warszawa
”Pani Lilia bardzo miła, komunikatywna i efektywna. Szybko posprzątała nasze mieszanie, a z prasowaniem poradziła sobie wzorowo. Polecam.”
Izabela, Warszawa
Ola, Warszawa
”Super! Pani Kasia była na czas, zajęła się wszystkim i nawet nie wkurzył ją wszędobylski kot ;) W domu jest czyściutko, wymyte są nawet kosmetyki w łazience. Super! Dziękujemy!”
Ola, Warszawa
Tomasz, Warszawa
”Pani Olga spisała się znakomicie, sprzątnęła nam całe mieszkanie, byłem zaskoczony tym jak szybko i dokładnie. Jest uśmiechnięta, dobrze mówi po polsku. Z usług pozamiatane korzystam regularnie, ale to Pani Olga była najlepszym Sprzątaczem, który dbał o moje mieszkanie w ciągu dwóch lat korzystania ze strony Pozamiatane.pl. Wszystkim Ją naprawdę serdecznie polecam.”
Tomasz, Warszawa
Dariusz, Warszawa
”Bardzo jestem zadowolony! Super! Pani miła, uśmiechnięta, szybko wzięła się za pracę i wszystko zrobiła w czasie. Łatwo się dogadywaliśmy więc nie było problemu z komunikacją. Polecam!”
Dariusz, Warszawa
Justyna, Warszawa
”Jestem zadowolona z usługi; pani Mariia była dokładna i sprawna, wykazywała się sporą inicjatywą i miała własne wskazówki i pomysły, co bardzo cenię. Poza tym jest bardzo miła i otwarta. Polecam!”
Justyna, Warszawa
Kinga, Warszawa
”Pani Nadia była bardzo mila i punktualna. Jedyne minusy to nieposprzątane miejsca w kuchni : kafelki, kurze itp. Chyba tylko blat i podłoga zostały posprzątane. Polecam ”
Kinga, Warszawa
Robert, Warszawa
”Fantastycznie, polecam bardzo Pania Tetiane, mieszkanie posprzatane jak nie pamietam kiedy. Dokladnie, starannie a przede wszystkim - z glowa.”
Robert, Warszawa
Michał, Warszawa
”Pani Oksana jest niezwykle radosną I komunikatywną osobą. Porządnie przykłada się do pracy, dizeki czemu moje mieszkanie bylo idealne wysprzątane na przyjęcie gości wieczorem.”
Michał, Warszawa
Natalia, Warszawa
”Gorąco polecam! Pani Oksana to bardzo pracowita, sumienna, uczciwa i dokładna osoba. Pięknie wysprzątała mieszkanie, piekarnik nigdy nie był tak czysty! Ze wszystkimi mankamentami w mieszkaniu Pani Oksana poradziła sobie bezbłednie. A mieszkanie po poprzednich lokatorach było w opłakanym stanie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam! ”
Natalia, Warszawa
Julia, Wrocław
”Pani przyszła punktualnie, była miła i uśmiechnięta. Wszystkie moje polecenia co do sprzątania Pani zrozumiała i dopytała się o konkretne rzeczy. Mieszkanie zostało bardzo szybko i dokładnie wysprzątane. Kuchnia umyta i prysznic (który jest najtrudniejszy w myciu) również był bardzo czysty. Polecam Panią jako pracownika i chętnie bym się skorzystałam z jej usług. ”
Julia, Wrocław
Artur , Legionowo
”Wszystko jak należy, dosłownie minimalne niedociągnięcia ale to pewnie kwestia do domówienia. Pani Yuliia bardzo miła. ”
Artur , Legionowo
Artur, Warszawa
”Pani Sofiia bardzo dobrze posprzątała mieszkanie. Udało Jej się również w ekspresowym czasie wyprasować sporą liczbę koszul. Pani Sofiia również była bardzo punktualna, co do minuty rozpoczynając pracę. Bardzo polecam! ”
Artur, Warszawa
Emiia, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z Pani Iryny - sprząta dokładnie i fachowo, jest bardzo miłą osobą, ale nie absorbującą - mogłam w czasie jej sprzątania spokojnie pracować. Korzystałam pierwszy raz z serwisu i na pewno skorzystam jeszcze wielokrotnie!”
Emiia, Warszawa
Małgorzata, Warszawa
”Pani Liubov jest fantastyczną, pełną energii osobą. Jest bardzo dokładna w pracy i profesjonalna. Prawdziwy żywioł! Gorąco polecam :) i będę korzystać w przyszłości na 100%”
Małgorzata, Warszawa
Krystyna, Warszawa
”Pani bardzo szybko i dokładnie sprząta. W dwie godziny poradziła sobie z salonem, kuchnia i łazienka. Z myciem szafek i podłogi. Dobrze rozumie język polski i jest bardzo sympatyczna. Nie mogę sie do niczego przyczepić jestem bardzo zadowolona”
Krystyna, Warszawa
Anna, Warszawa
”Bardzo sympatyczna pani i sprawne, dokładne sprzatanie. Zachęcam do skorzystania z usług pani Natalii, ja na pewno będę do niej wracać.”
Anna, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”Pani Olesia bardzo szybko posprzątała. Jeszcze nie zna dobrze polskiego, ale można się dogadać ;) ”
Aleksandra, Warszawa
Jakub, Warszawa
”To jedna z najlepszych Pan w Pozamiatane:)Pani była przed czasem. Pracowała bardzo sprawnie i z zaangażowaniem. Udzieliła tez kilku porad odnośnie sprzątania. Biegle mówi po polsku i jest przesympatyczna. Gorąco polecam.”
Jakub, Warszawa
Dorota, Warszawa
”Jestem zadowolona ! Pani Ilona bardzo sprawnie i dokładnie wysprzątała mieszkanie. 5 gwiazdek ! dziękuję!”
Dorota, Warszawa
Maciej, Wroclaw
”Bardzo sympatyczna Pani, troche nieśmiała, ale bardzo się starała. Wszystko było posprzatane na 5 z plusem. Chętnie skorzystam z usługi raz jeszcze, ponieważ wszystko było bardzo profesjonalnie. ”
Maciej, Wroclaw
Małgorzata, Warszawa
”Bardzo pozytywnie oceniam przebieg sprzatania a jestem baaardzo wymagajaca i do tej pory nikomu nie pozwalalam sie dotykac do sprzatania. Pani Natalia bardzo sie stara i jak mam uwagi to poprawia tak zebym byla zadowolona. Malutki minusik za spoznienie, ale trzeba przyznac ze Pani zadzwonila i uprzedzila ze sie spozni. Zdecydowanie bede dalej korzystac pomocy w utrzymaniu domu w czystosci!”
Małgorzata, Warszawa
Katarzyna, Kraków
”Pani Viktoriia to bardzo miła, dokładna i punktualna osoba. Skończyła porządki nawet szybciej niż sądziłam (brałam pod uwagę, że czas może się wydłużyć z uwagi na zakres pracy). Bardzo polecam”
Katarzyna, Kraków
Susanna, Warszawa
”Pani Juliya jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. Wszystko został dokładnie wysprzątane. Polecam !”
Susanna, Warszawa
Anna, Warszawa
”Super jakość i podziwiam Panią, że przez 9 godzin niemal nieprzerwanie Pani pracowała i to na pełnych obrotach. ”
Anna, Warszawa
Paulina, Warszawa
”Tatiana była wspaniała! To osoba, którą chętnie widziałabym na kogoś na stałe w moim mieszkaniu :) Patrzy na sprzątanie całościowo, zwraca uwagę na detale, ale jest przy tym szybka i konkretna. Wychodzi z inicjatywą, proponuje ogarnięcie różnych rzeczy typu pościel, pranie... Jestem zachwycona! Do tego jest przemiła, pozytywna, dobrze mówi po polsku. Nie mam absolutnie do czego się przyczepić, bardzo wszystkim polecam!”
Paulina, Warszawa
Karol, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pani była punktualna, mieszkanie posprzątala szybko i dokładnie zgodnie ze wskazówkami.”
Karol, Warszawa
Aleksandra, Warszawa
”W mniej niż 2 godz pani Valentyna podprzątała 30-metrowe mieszkanie. I to bez zarzutu. Bardzo polecam!”
Aleksandra, Warszawa
aneta, Warszawa
”Pani bardzo sympatyczna. Kilka drobnych szczegółów pomięła (przetarcie kontaktów), ale my również zapomnieliśmy zwrócić na to uwagę. Myślę, że kolejny raz będzie perfekcyjny :)”
aneta, Warszawa
Michał, Warszawa
”Dokładnie, starannie, bardzo szybko i sprawnie. Dodatkowo, Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną osobą. Gorąco polecam! ”
Michał, Warszawa
Anna, Warszawa
”Zdecydowanie najlepsze sprzatanie z Pozamiatane (a korzystalam juz wielokrotnie). Pani bardzo dokladna i sympatyczna, na pewno bede chciala skorzystac ponownie!”
Anna, Warszawa
Marta, Warszawa
”Serdecznie polecam! Pani Olena była przed czasem, wyznaczone obowiązki wykonała bardzo dokładnie, jak na dwie godziny sprzątania zrobiła bardzo dużo. Z komunikacją nie miałyśmy żadnych problemów, mam nadzieję, że jeszcze trafię na Panią Olenę :)”
Marta, Warszawa
Sebastian, Warszawa
”Pani Irena jest bardzo miła i bardzo profesjonalnie i dokładnie sprzątnęła mieszkanie nawet jeżeli liczba godzin była mała. Gorąco polecam. ”
Sebastian, Warszawa
Maja, Warszawa
”Z czystym sumieniem mogę polecić Panią. Wszystko bardzo dokładnie wysprzątane, mieszkanie ogarnięte w całości i nawet trochę więcej niż o to prosiłam. Pani była nawet chwile przed czasem i idealnie się ze wszystkim wyrobiła. Nie mam do czego się przyczepić :)”
Maja, Warszawa
Natalia, KRAKOW
”Pani Polina jest bardzo dokładna, choć nieraz trzeba ją naprowadzić. Osobiście jestem zadowolona i polecam.”
Natalia, KRAKOW
Jakub, Warszawa
”Mieszkanie dobrze posprzątane, Pani Liliia jest bardzo sympatyczna i nie było żadnych problemów z komunikacją. Dziękujemy :)”
Jakub, Warszawa
Asif, Warszawa
”Excelent. Very professional and perfect communication in English. Great attention to details. Highly recommended. ”
Asif, Warszawa
Anna, Kraków
”Pani Olha pomogła mi ogarnąć wiosenne porządki. Jestem zadowolona ze współpracy i tego co udało się zrobić. Bardzo dziękuję! Polecam :)”
Anna, Kraków
Karolina, Warszawa
”Pani była bardzo miła i komunikatywna. Sprzątanie bez zarzutów. Pani jest bardzo dokładna. Jednym minusem było to że Pani umyła podłogi ale póżniej zdeptała mokrą klapkami i za to odjełam punkty za dokładność. ”
Karolina, Warszawa
Joanna , Warszawa
”Pani bardzo miła, punktualna i pracowita. Wszystko sprzątnięte bardzo starannie i sprawnie, zdążyła też bardzo dużo popracować. Polecam i dziękuję!”
Joanna , Warszawa
Kuba, Warszawa
”Pani Julia, to bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba. Z wyznaczonymi zadaniami poradziła sobie bardzo szybko i jednocześnie dokładnie. Płyta grzewcza od dawna nie była tak czysta! Polecam!”
Kuba, Warszawa
Julia, Wrocław
”bardzo miła i przyjemna Pani. Przyszła punktualnie, wysprzątała całe mieszkanie bardzo dokładnie, w szczególności kuchnie. Zostałam mega zadowoloną i polecam Pani na przyszłość jako pracownika.”
Julia, Wrocław
Vira, Kraków
”Pani Mirka sprząta bardzo dokładnie i sprawnie, jednocześnie uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Jest sympatyczną osobą, której żaden bałagan nie jest straszny, nie ocenia jego twórców ”
Vira, Kraków
Dorota, Warszawa
”Polecam Panią Halinę, jest miła, świetnie wykonuje powierzone prace, jest bardzo dokładna i precyzyjna. ”
Dorota, Warszawa
Elżbieta, Warszawa
”Pani Maria jest bardzo sumienna i do tego sympatyczna. Wszystko wyczyszczone na błysk w zakładanym czasie.”
Elżbieta, Warszawa
Mateusz, Warszawa
”Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi sprzątania wykonanej przez panią Annę. Pani Anna umówiony zakres prac wykonała w zarezerwowanym czasie. Sprzątanie wykonane dokładnie. Będziemy wracać do usług Pani Anny.”
Mateusz, Warszawa
Anna, Warszawa
”Pani Neilia jest ekspresowa! Bardzo miła, dokładna, uśmiechnieta. Mam nadzieję, że następnym razem również na tę Panią trafimy! Polecam!”
Anna, Warszawa
Kuba, Warszawa
”Jestem bardzo zadowolony z pracy Pani Anastasii. Przyszła nawet trochę przed czasem, mówi dobrze w języku polskim, a przede wszystkim sprząta szybko i dokładnie. Polecam z całego serca!”