Nasza Historia

Już od Stawka bazowa
30 zł/h
płatność online przez
Gwarancja bezpieczeństwa

Historia Firmy

Ze względu na bardzo szybkie tempo naszego życia, coraz częściej musimy dokonać wyboru czy poświęcić kilka godzin na sprzątanie czy może lepiej na rzeczy dla nas ważne i przyjemne. Pojawia się wówczas pomysł przekazania sprzątania ekspertowi i jednocześnie pytanie: jak znaleźć zaufanego sprzątacza, który będzie świadczył najwyższej jakości usługi za rozsądną cenę?

Pozamiatane.pl powstało w roku 2015 jako nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami. Podczas tworzenia systemu mieliśmy na celu przede wszystkim dostarczenie rozwiązania, które umożliwi bardzo szybkie zamówienie bezpiecznego sprzątania, z dowolnego miejsca, za rozsądną cenę. Chcemy także pokazać sprzątaczom, którzy obecnie pracują w szarej strefie, że można robić to legalnie i również godziwie zarabiać.


Założyciel

Jakub Łączkowski

Co-founder & CEO

Na rynku startupów obecny od kilku lat. Przed powstaniem Pozamiatane.pl, współtworzył m.in. Kerris Group - grupę komunikacji zintegrowanej i interaktywnej oraz nowych technologii, która pracuje dla największych firm w Polsce. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Zamów sprzątanie
Zamów sprzątanie