Centrum prasowe

Komunikaty prasowe


Pozamiatane
wróć do listy artykułów

Ursus i Włochy zostaną Pozamiatane

Serwis Pozamiatane.pl, który wprowadza zmiany na stołecznym rynku usług sprzątających nie zwalnia tempa i systematycznie pojawia się w kolejnych dzielnicach Warszawy. Z końcem czerwca platforma umożliwiająca szybkie i proste zamówienie przez Internet wizyty profesjonalnego sprzątacza poszerzyła obszar działania o Ursus i Włochy.

 

Platforma Pozamiatane.pl wystartowała w marcu tego roku. To innowacyjne rozwiązanie pozwala w kilku prostych krokach zamówić online usługę sprzątania. Wystarczy tylko określić termin i przewidywany czas trwania sprzątania oraz jego zakres – do podstawowego można dodać zadania dodatkowe, takie jak mycie okien czy prasowanie. Po określeniu swoich preferencji można dokonać wyboru sprzątacza, który ma nas odwiedzić. W trosce o jakość usług w serwisie dostępne są zdjęcia sprzątaczy oraz opinie o ich pracy wystawione przez dotychczasowych klientów.

 

Dynamicznie rozwijamy naszą platformę, uruchomiliśmy jej anglojęzyczną wersję i pojawiamy się w kolejnych dzielnicach. Obecnie działamy już na terenie Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, Śródmieścia, Ochoty i Woli, a teraz przyszła pora na Ursus i Włochy – mówi Jakub Łączkowski, założyciel platformy Pozamiatane.pl. Zgodnie z naszym pierwotnym planem chcemy działać w całej Warszawie. Mam nadzieję, że przed końcem roku pojawimy się również w innych miastach. Dopełnieniem projektu będzie aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można będzie zamówić i zapłacić za usługę – dodaje.

 

W Pozamiatane.pl online przebiega nie tylko składanie zamówienia, ale także płatności – wcześniej określona kwota jest automatycznie pobierana z rachunku klienta po zrealizowaniu usługi, a następnie otrzymuje on e-fakturę. Serwis w szczególny sposób dba o dobór pracowników, sprawdzając ich referencje, umiejętności i zdobyte doświadczenie. Wszystko po to by oferować usługi wykonywane wyłącznie przez profesjonalną, zaufaną i sympatyczną kadrę.

 

Więcej o platformie można znaleźć na stronie Pozamiatane.pl