Centrum prasowe

Aktualności


Pozamiatane
22.01.2016

Pozamiatane.pl na Twitterze

Dobra wiadomość dla fanów Twittera. Teraz Pozamiatane.pl znajdziecie także tutaj. twitter.com/pozamiatanepl

więcej>>
Pozamiatane
22.01.2016

Pozamiatane.pl w całej Warszawie

Serwis Pozamiatane.pl, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, działa już w całej Warszawie. Z jego usług mogą korzystać mieszkańcy wszystkich stołecznych dzielnic.

więcej>>
Pozamiatane
28.07.2015

Pozamiatane.pl ze specjalną ofertą na Groupon

Pozamiatane.pl przygotowało specjalną ofertę przeznaczoną na Groupon. Sesje sprzątania domu, mieszkania lub biura można zamówić już z 46% zniżką.   Sesje w ofercie specjalnej można kupić na http://www.groupon.pl/deals/pozamiatane-1

więcej>>
Pozamiatane
28.07.2015

Ursus i Włochy zostaną Pozamiatane

Serwis Pozamiatane.pl, który wprowadza zmiany na stołecznym rynku usług sprzątających nie zwalnia tempa i systematycznie pojawia się w kolejnych dzielnicach Warszawy. Z końcem czerwca platforma umożliwiająca szybkie i proste zamówienie przez Internet wizyty profesjonalnego sprzątacza poszerzyła obszar działania o Ursus i Włochy.

więcej>>
Pozamiatane
22.05.2015

Pozamiatane.pl posprząta Wolę i Ochotę w Warszawie

Od 21 maja mieszkańcy Woli i Ochoty mogą szybko i wygodnie zamówić usługę sprzątania w domu lub biurze za pośrednictwem platformy Pozamiatane.pl. Ekspansja serwisu to także szansa na zdobycie dodatkowego zatrudnienia dla sprzątaczy działających w tych dzielnicach oraz osób poszukujących pracy.

więcej>>
Pozamiatane
14.04.2015

Rusza angielska wersja strony

Z myślą o obcokrajowcach udostępniona została anglojęzyczna wersję serwisu. Teraz wizytę sprzątacza bez problemu mogą zamówić także osoby nie posługujące się językiem polskim.

więcej>>
Pozamiatane
14.04.2015

Pozamiatane.pl posprząta kolejne dzielnice

Z początkiem kwietnia platforma Pozamiatane.pl poszerzyła obszar swojej działalności o kolejne dzielnice. Teraz z usług sprzątaczy mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Ursynowa i Mokotowa, ale także Śródmieścia oraz Wilanowa. Już niebawem działaniem objęte zostaną kolejne części Warszawy.

więcej>>