Sprzątanie biur – Warszawa
Gwarantujemy bezpieczeństwo i 100% satysfakcji!

Kod jest nieprawidłowyPoprawny format: 00-000
Dziękujemy !!!

Zaufani sprzątacze

Ubezpieczenie OC

Bezpieczne płatności online


Czyste mieszkanie bez wysiłku w 3 krokach:

1

Znajdź eksperta w okolicy

Wpisz kod pocztowy, wybierz datę oraz czas sprzątania i w kilkanaście sekund znajdź sprawdzonych, doświadczonych ekspertów w Twojej okolicy, którzy chcą przyjąć zamówienie.

2

Zapłać online

Zapłać bezpiecznie online za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Otrzymasz fakturę za każde sprzątanie. Bezgotówkowo, 24/7.

3

Ciesz się porządkiem

Jeden z wybranych sprzątaczy przyjedzie do Ciebie gotowy do pracy. Tobie pozostaje jedynie odpocząć i poświęcić zaoszczędzony czas na rzeczy dla Ciebie ważne.

Sprzątanie biur w Warszawie

sprzątanie

Sprzątanie biur w Warszawie — stawiamy na wygodę klientów

Prowadzisz firmę i nie masz czasu na zajmowanie się sprzątaniem w swoim biurze? Rozumiemy, że uporządkowane biuro sprzyja wydajnej pracy i realizacji wszelkich wyzwań. Dlatego oferujemy skuteczne sprzątanie biur we wszystkich dzielnicach Warszawy, zapewniając przyjazny proces zamówienia, realizacji i rozliczeń.

Wysprzątamy Twoje biuro, gdy tylko tego potrzebujesz

Sprzątanie w Pozamiatane.pl jest w pełni dostosowane do potrzeb firm. Zaprojektowaliśmy wygodny formularz zamówień online, który w niecałą minutę pozwoli Ci zorganizować sprzątanie biura. Usługa powinna być w pełni dostosowana do potrzeb Twojej firmy, dlatego możesz wybrać opcję sprzątania jednorazowego lub cyklicznego. Z formularza możesz korzystać 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy. Możesz także anulować zamówienie do 24 godzin przed realizacją bez żadnych konsekwencji.

Sprzątanie firm to nie tylko czyszczenie powierzchni biurowej

W ramach naszych usług organizujemy również mycie okien, witryn sklepowych, tarasów, piwnic i wszystkiego, czego potrzebujesz. Co więcej, jeśli tego potrzebujesz, nasz sprzątacz może mieć przy sobie wszystkie niezbędne środki czystości. Jedyne sprzęty, które powinieneś zapewnić to odkurzacz i mop.

sprzątanie

Zaufaj naszemu doświadczeniu w sprzątaniu warszawskich biur

Powierzając swoją firmę ekspertom z Pozamiatane.pl, możesz mieć pewność, że są to specjaliści godni zaufania. Prowadzimy rygorystyczny proces rekrutacji, podczas którego sprawdzamy ich udokumentowane referencje oraz niekaralność. Masz pewność, że oddajesz swoje biuro w ręce profesjonalistów. Zanim zamówisz usługę, sam możesz wybrać osobę, która pojawi się w Twojej firmie. Na naszej stronie znajdziesz profile wszystkich sprzątaczy, opatrzone zdjęciami i ocenami ich pracy wystawionymi przez klientów. Wierzymy, że zamawiając sprzątanie firm w Warszawie, powinieneś wiedzieć, kto do Ciebie przychodzi.

sprzątanie

Dla wygody firm – za sprzątanie zapłacisz online

Pozamiatane.pl oferuje wyłącznie bezgotówkowe rozliczenia. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz pamiętać o gotówce w portfelu czy martwić się o równo odliczoną kwotę. Za sprzątanie biura zapłacisz kartą w bezpiecznym systemie płatności online. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami płatności, Elavon i Espago, mającymi status krajowej instytucji płatniczej nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

To od Ciebie zależy, ile zapłacisz za sprzątanie biura

Godzinna stawka za nasze usługi jest zawsze stała, co gwarantuje przejrzyste rachunki. Należna kwota zostanie pobrana z Twojego konta, podanego w trakcie składania zamówienia, wkrótce po ukończeniu sprzątania. W przypadku cyklicznego sprzątanie biura, opłaty pobierane są automatycznie, każdorazowo po zakończeniu pracy sprzątacza. Ten wygodny system pozwoli Ci skupić się na ważniejszych sprawach, a my dopilnujemy reszty. Po każdym sprzątaniu mailowo prześlemy Ci fakturę za wykonane usługi.

Partnerzy:

Piszą o nas: