Sprzątanie – Warszawa
Gwarantujemy bezpieczeństwo i 100% satysfakcji!

Kod jest nieprawidłowyPoprawny format: 00-000
Dziękujemy !!!

Zaufani sprzątacze

Ubezpieczenie OC

Bezpieczne płatności online


3 kroki do idealnie posprzątanego mieszkania:

1

Znajdź eksperta w okolicy

Wystarczy, że wpiszesz swój kod pocztowy, datę oraz czas sprzątania, a natychmiast otrzymasz listę sprawdzonych i doświadczonych sprzątaczy z Twojej okolicy.

2

Zapłać online

Zapłać tak, jak Ci wygodnie: bezpiecznie online za pomocą karty kredytowej/debetowej lub systemu płatności online Przelewy24. Na koniec zawsze otrzymasz fakturę.

3

Ciesz się porządkiem

Wybrany sprzątacz zjawi się punktualnie w umówionym terminie. Teraz Twój dom jest w dobrych rękach, a Ty możesz wykorzystać zaoszczędzony czas tak, jak lubisz.

Sprzątanie w Warszawie

sprzątanie

Najlepsza firma sprzątająca w Warszawie zapewnia klientom wygodę

Na Pozamiatane.pl zamówisz sprzątanie w Warszawie szybko i sprawnie (24/7), dzięki przyjaznemu formularzowi online. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, aby cały proces nie zajmował więcej niż minutę. Najlepsza sprzątaczka w Warszawie to taka, która dostosuje się do potrzeb klienta, dlatego w trosce o Twoją wygodę proponujemy różne warianty częstotliwości usługi. Sprzątanie – Warszawa możesz zamówić jednorazowo lub cyklicznie, co tydzień lub dwa. Również czas sprzątania zależy od Ciebie, sam decydujesz o tym, jak długo sprzątacz powinien zajmować się Twoim lokum. Nasza firma sprzątająca z Warszawy gwarantuje, że wybrany ekspert dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej posprzątać wszystko w wyznaczonym czasie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz odwołać zamówioną usługę bez żadnych konsekwencji do 24 godzin przed wyznaczonym terminem realizacji. Pozamiatane.pl oferuje usługi kompleksowe, obejmujące również prasowanie i mycie okien. Co więcej, sprzątaczka z Warszawy, może przyjść do Ciebie z własnymi środkami czystości, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich kupno, wystarczy, że zapewnisz odkurzacz i mop.

sprzątanie

Firmy sprzątające z Warszawy powinny zatrudniać sprawdzonych ekspertów

Najlepsze firmy sprzątające z Warszawy wiedzą, że zaufanie klientów to podstawa. Eksperci Pozamiatane.pl to sprawdzeni fachowcy, którzy przeszli proces szczegółowej weryfikacji. Potrzebna sprawdzona sprzątaczka? Warszawa oferuje wielu specjalistów, ale osoba, która nie tylko świetnie wykona swoją pracę, ale jest także godna zaufania, to prawdziwy skarb. Na Pozamiatane.pl wszyscy nasi sprzątacze mają swoje profile, na których znajdziesz ich zdjęcia oraz opinie klientów z oceną wykonywanej przez nich pracy. Jest to innowacja wśród firm sprzątających (Warszawa), którą wprowadziliśmy, aby zapewnić Ci maksymalny komfort. Dzięki profilom i opiniom dokładnie wiesz, kto do Ciebie przychodzi, a zamawiając usługę możesz wybrać osobę, która wyda Ci się najbardziej odpowiednia. Co więcej, nasze usługi są ubezpieczone, masz więc pewność, że Twój lokal jest w bezpiecznych rękach.

sprzątanie

Innowacyjne firmy sprzątające z Warszawy stawiają na bezpieczny system płatności

Będąc innowacyjną firmą sprzątającą z Warszawy, chcemy zapewnić Ci nowoczesne usługi na wysokim poziomie. Płatności na Pozamiatane.pl odbywają się wyłącznie bezgotówkowo, za pośrednictwem certyfikowanych dostawców – Elavon i Espago. Obie te firmy mają status krajowej instytucji płatniczej nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jak żadna firma sprzątająca z Warszawy wyprzedzamy oczekiwania naszych klientów. Jeśli korzystasz z cyklicznych usług sprzątanie – Warszawa, nie musisz każdorazowo pamiętać o dokonaniu płatności. Stosowna kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta po zakończeniu sprzątania. Bazowa stawka za godzinę sprzątania wynosi 30 złotych brutto. Ostateczna opłata zależy od czasu zamówienia, dnia tygodnia i dostępności sprzątaczy. Po każdym sprzątaniu otrzymasz od nas fakturę.

Partnerzy:

Piszą o nas: