Sprzątanie mieszkań – Warszawa
Gwarantujemy bezpieczeństwo i 100% satysfakcji!

Kod jest nieprawidłowyPoprawny format: 00-000
Dziękujemy !!!

Zaufani sprzątacze

Ubezpieczenie OC

Bezpieczne płatności online


Czyste mieszkanie bez wysiłku w 3 krokach:

1

Znajdź eksperta w okolicy

Wpisz kod pocztowy, wybierz datę oraz czas sprzątania i w kilkanaście sekund znajdź sprawdzonych, doświadczonych ekspertów w Twojej okolicy, którzy chcą przyjąć zamówienie.

2

Zapłać online

Zapłać bezpiecznie online za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Otrzymasz fakturę za każde sprzątanie. Bezgotówkowo, 24/7.

3

Ciesz się porządkiem

Jeden z wybranych sprzątaczy przyjedzie do Ciebie gotowy do pracy. Tobie pozostaje jedynie odpocząć i poświęcić zaoszczędzony czas na rzeczy dla Ciebie ważne.

Sprzątanie mieszkań w Warszawie

sprzątanie

Sprzątanie Warszawa - Mokotów, sprzątanie Warszawa – Śródmieście, wygodnie gdziekolwiek jesteś

Marzysz o idealnie czystym wnętrzu, ale nie masz wystarczająco dużo czasu na porządki? Pozamiatane.pl jest stworzone dla Ciebie! Zapewniamy kompleksowe sprzątanie mieszkań w Warszawie w 100% dostosowane do Twoich potrzeb. Przyjazny użytkownikom proces zamówienia online pozwala na złożenie zlecenia w niecałą minutę. Sam decydujesz o tym, kiedy ma przyjść do Ciebie nasz ekspert i jak dużo czasu powinien poświęcić na pracę w Twoim mieszkaniu. Gwarantujemy, że sprzątacz nie będzie sztucznie przedłużał pracy, a jeśli skończy przed czasem będzie mógł wykonać dodatkowe zadania, dzięki czemu w Pozamiatane.pl zapłacisz tylko za realny czas pracy eksperta. Nasza firma działa na terenie całej stolicy, jednak szczególnie popularne są usługi sprzątanie w Warszawie na Mokotowie i sprzątanie w Warszawie na Śródmieściu. Wśród konkurencji wyróżniamy się dodatkowymi udogodnieniami, jakie zapewniamy naszym klientom. W Pozamiatane.pl możesz zamówić sprzątacza, który umyje okna, wyprasuje ubrania, a nawet przyjdzie do Ciebie z własnym zestawem środków czyszczących.

sprzątanie

Sprzątanie Warszawa - Mokotów, sprzątanie Warszawa – Śródmieście, zaufanie to podstawa

Zamawiając usługę sprzątanie mieszkań w Warszawie chcesz, aby Twój lokal był w dobrych rękach. Eksperci zatrudnieni w Pozamiatane.pl przeszli proces rygorystycznej rekrutacji, podczas którego sprawdziliśmy m.in. ich udokumentowane rekomendacje oraz niekaralność. Możesz zapoznać się z profilami sprzątaczy na naszej stronie – jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu zawsze wiesz, kto do Ciebie przychodzi. Profile opatrzone są zdjęciami naszych ekspertów oraz komentarzami klientów na temat ich pracy. Opinie innych zleceniodawców są najlepszą wytyczną, a po wykonaniu usługi w Twoim lokalu Ty również będziesz mógł wystawić sprzątaczowi komentarz. Nie musisz martwić się o swoje mieszkanie, zamawiając sprzątanie na Pozamiatane.pl. Pracują u nas wyłącznie profesjonalni specjaliści godni zaufania. Co więcej, nasze usługi są ubezpieczone, więc nawet jeśli dojdzie do przypadkowego uszkodzenia mienia, nie musisz obawiać się strat.

sprzątanie

Sprzątanie Warszawa - Mokotów, sprzątanie Warszawa – Śródmieście, bezpieczne płatności

Pozamiatane.pl to firma, która wyprzedza oczekiwania swoich klientów. Za usługę sprzątanie mieszkań w Warszawie zapłacisz bezgotówkowo i bezpiecznie, za pośrednictwem naszej platformy. Współpracujemy z firmami Elavon i Espago, którzy są dostawcami płatności ze statusem krajowych instytucji płatniczych (nadanym przez Komisję Nadzoru Finansowego). Ogromną zaletą płatności online jest nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygoda dla Ciebie. Nie musisz pamiętać o tym, by mieć gotówkę w portfelu, nie musisz też martwić się o odliczoną kwotę dla naszego eksperta. Jeśli korzystasz z usług cyklicznie, opłaty pobierane są automatycznie po zakończeniu realizacji każdego sprzątania. Nasz internetowy system zamówień dostępny jest dla Ciebie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, możesz więc zamówić sprzątanie lub zmodyfikować czas jego trwania bez względu na to gdzie jesteś.

Partnerzy:

Piszą o nas: