Centrum prasowe

Komunikaty prasowe


Pozamiatane
wróć do listy artykułów

Pozamiatane.pl w kolejnych dzielnicach Warszawy

Serwis Pozamiatane.pl, który łączy klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami, ponownie poszerzył zasięg działania i wystartował w kolejnych stołecznych dzielnicach. Z jego usług mogą korzystać już mieszkańcy Bemowa i Żoliborza.

 

Pierwsze zamówienia za pośrednictwem Pozamiatane.pl można było składać w połowie marca. Najpierw serwis udostępniono mieszkańcom Ursynowa i Mokotowa, a w następnych tygodniach regularnie poszerzano zasięg o kolejne dzielnice: Śródmieście, Wilanów, Ochotę, Wolę, Ursus i Włochy.

 

Niedługo będziemy działać w całej Warszawie, jednak zgodnie z planem nie zatrzymamy się tylko w stolicy. Przed końcem roku powinniśmy pojawić się w kolejnych miastach, a także uruchomić mobilną wersję platformy – komentuje Jakub Łączkowski, twórca platformy Pozamiatane.pl.

 

Pozamiatane.pl to serwis, który rewolucjonizuje rynek usług sprzątających. Zapewnia klientom opcję szybkiego i łatwego zamówienia usługi sprzątania, całkowicie online. Wystarczy w kilku prostych kliknięciach określić swoje potrzeby, czyli zakres sprzątania oraz to czy potrzebujemy środków czystości, wyznaczyć miejsce i czas sprzątania, a na koniec wybrać osobę, która zapuka do naszych drzwi. Platforma duży nacisk kładzie na weryfikację osób pracujących pod szyldem Pozamiatane.pl. Sprawdzane są ich referencje oraz praktyczne umiejętności. Dzięki temu usługi świadczone są na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 

Więcej o platformie można znaleźć na stronie Pozamiatane.pl