Centrum prasowe

Komunikaty prasowe


Pozamiatane
wróć do listy artykułów

Pozamiatane.pl posprząta Wolę i Ochotę w Warszawie

Od 21 maja mieszkańcy Woli i Ochoty mogą szybko i wygodnie zamówić usługę sprzątania w domu lub biurze za pośrednictwem platformy Pozamiatane.pl. Ekspansja serwisu to także szansa na zdobycie dodatkowego zatrudnienia dla sprzątaczy działających w tych dzielnicach oraz osób poszukujących pracy.

 

Pozamiatane.pl rozpoczęła swą działalność w lutym 2015 roku. Pilotażowo serwis kierował swą ofertę do mieszańców Ursynowa i Mokotowa, aby następnie dokonać ekspansji na dwie kolejne dzielnice: Śródmieście i Wilanów. Docelowo portal ma objąć swym zasięgiem wszystkie dzielnice Warszawy oraz skierować usługę na inne miasta.

 

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów indywidualnych i biznesowych ze sprawdzonymi sprzątaczami. Serwis zapewnia łatwe i intuicyjne zamówienie usługi sprzątania dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów. Użytkownicy określają termin i czas trwania sprzątania oraz dokonują wyboru osoby sprzątającej na podstawie ocen i opinii zamieszczonych przez innych klientów. Mają także możliwość rozszerzenia podstawowego zakresu o zadania dodatkowe, tj. prasowanie, mycie okien, piekarnika i wnętrza lodówki. Ponadto na wstępie można określić częstotliwość wykonywania usług, jeśli dokonuje się wyboru sprzątania cyklicznego.

 

W trosce o gwarancję najwyższej jakości usług twórcy serwisu samodzielnie dokonują rekrutacji i weryfikacji osób sprzątających.

 

Tworząc Pozamiatane.pl postawiliśmy na wygodę i bezpieczeństwo. Dużą wagę przywiązujemy do rekrutacji, a każdą osobę dokładnie weryfikujemy i sprawdzamy jej doświadczenie –podkreśla Jakub Łączkowski, twórca platformy Pozamiatane.pl. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Woli i Ochoty obdarzą usługę swoim zaufaniem, podobnie jak do tej pory robili to mieszkańcy innych dzielnic Warszawy – dodaje.

 

Serwis umożliwia automatyczny pobór płatności z rachunku klienta po zrealizowaniu usługi oraz wystawienie e-faktury. Platforma Pozamiatane.pl jest dostępna także w wersji anglojęzycznej.

 

Więcej o platformie można znaleźć na stronie www.pozamiatane.pl.