Centrum prasowe

Wybrane publikacje internetowe


Pozamiatane
wróć do listy artykułów

“Pozamiatane.pl posprząta kolejne dzielnice” Mamstartup.pl, Kwiecień 2015

Platforma Pozamiatane.pl daje swoim użytkownikom możliwość szybkiego i prostego zamówienia przez Internet usługi sprzątania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Wraz z początkiem kwietnia platforma poszerzyła obszar swojej działalności o kolejne dzielnice: do Ursynowa i Mokotowa dołączyło Śródmieście oraz Wilanów. Dodatkowo dla klientów obcojęzycznych uruchomiono angielską wersję strony.
Pozamiatane.pl rozpoczęła swoją działalność w lutym bieżącego roku. Dzięki niej, osoby indywidualne oraz firmy mogą zamówić usługę sprzątania w każdy dzień tygodnia oraz o dowolnej porze. Początkowo realizację usługi sprzątania przez Pozamiatane.pl można było dokonać na warszawskim Mokotowie i Ursynowie. Obecnie platforma integruje również sprzątaczy i klientów ze Śródmieścia i Wilanowa oraz umożliwia zamówienie usługi przez osoby nie władające językiem polskim.
W Pozamiatane.pl klient może określić proponowany czas realizacji zamówienia i wybrać sprzątacza na podstawie opinii wystawionych przez innych użytkowników serwisu. Płatności za usługę dokonywane są online za pośrednictwem firm Elavon i Espado. Dzięki temu użytkownik w prosty, wygodny i szybki sposób przechodzi przez cały proces zamówienia. Ponadto Pozamiatane.pl szczególną uwagę przywiązuje do rekrutacji sprzątaczy, sprawdzając ich referencje, umiejętności i zdobyte doświadczenie, w celu zaoferowania swoim klientom usług wykonywanych wyłącznie przez profesjonalną, zaufaną i sympatyczną kadrę.
W niedalekich planach jest przyłączenie do projektu kolejnych stołecznych dzielnic. Docelowo Pozamiatane.pl ma działać w całej Polsce. – Nasz projekt rozwijamy zgodnie z zasadą lean startup. Stale analizujemy zachowania użytkowników, by poznać ich preferencje, wymagania i opinie. Zgodnie z zebranymi informacjami zwrotnymi na bieżąco udoskonalamy platformę, wprowadzając nowe funkcjonalności. Dopełnieniem projektu będzie aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można będzie zamówić i zapłacić za usługę. Z pewnością jeszcze nie raz zaskoczymy pozytywnie naszych użytkowników. Mam nadzieję, że przed końcem roku pojawimy się również w innych miastach – powiedział Jakub Łączkowski, założyciel platformy Pozamiatane.pl.

Więcej przeczytasz na stronie: http://mamstartup.pl/pressroom/6491/pozamiatane-pl-posprzata-kolejne-dzielnice