Centrum prasowe

Komunikaty prasowe


Pozamiatane
wróć do listy artykułów

Pozamiatane.pl już w całej Warszawie

Pozamiatane.pl, serwis łączący klientów ze sprawdzonymi sprzątaczami, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami działa już na terenie całej Warszawy. Mieszkańcy wszystkich stołecznych dzielnic mogą w kilku prostych krokach zamówić przez internet usługę sprzątania, którą zrealizują doświadczeni eksperci.

 

Pozamiatane.pl powstało w marcu tego roku. Pilotażowo objęło swoim zasięgiem Ursynów i Mokotów, kolejno otwierając się na Śródmieście, Wilanów, Ochotę, Wolę, Ursus, Włochy, Bemowo, Żoliborz i Bielany. Teraz serwis udostępniono także mieszkańcom prawobrzeżnej Warszawy.

 

Od samego początku naszym zamiarem było działanie w całej Warszawie i konsekwentnie dążyliśmy do tego celu. Z kolejnymi miesiącami dołączaliśmy nowe dzielnice i rozwijaliśmy serwis. Bardzo istotne były opinie i oceny Klientów, które na każdym etapie bierzemy pod uwagę. W kolejnych tygodniach czekają nas dalsze zmiany, które udoskonalą działanie Pozamiatane.pl – wyjaśnia Jakub Łączkowski, twórca platformy. Pozamiatane.pl to jednak nie tylko narzędzie do zamawiania, ale przede wszystkim regularnie powiększane grono sprzątaczy, którzy mogą realizować wszystkie zlecenia – dodaje.

 

Platforma pozwala w kilku prostych krokach zamówić wizytę sprzątacza, który pojawi się we wskazanym przez klienta miejscu w wybranym dniu i o konkretnej godzinie. Narzędzie skierowane jest zarówno dla osób indywidualnych, które nie lubią sprzątać lub nie mają na to czasu oraz do właścicieli firm. Usługę można zamówić jednorazowo lub cyklicznie. Klient określa czas sprzątania, a także czy sprzątacz ma być wyposażony we własny zestaw środków czystości. Następnie system proponuje sprzątaczy, spośród których można wybrać osobę najbardziej odpowiadającą naszym preferencjom. Wcześniej można zapoznać się z ocenami i opiniami, jakie otrzymywali oni po dotychczas zrealizowanych zleceniach.

 

Opanowanie zasięgiem całego stołecznego rynku oczywiście nie oznacza końca naszego rozwoju. Plan pojawienia się w kolejnych miastach jest jak najbardziej aktualny, cały czas nad tym pracujmy. Nie rzucamy słów na wiatr i nie ogłaszamy, że działamy w kilkunastu miastach, nie mogąc się potem wywiązać z deklaracji, dlatego chcemy się odpowiednio przygotować. Cały czas prowadzimy także rekrutację kolejnych sprzątaczy. Już niedługo wystartujemy z aplikacją mobilną, dzięki której zamówienia będą jeszcze łatwiejsze – dodaje Łączkowski.

 

Więcej o platformie Pozamiatane.pl można znaleźć na stronie www.