Cennik

63 00 zł/h
Zamawiając sprzątanie jednorazowe
57 00 zł/h
Zamawiając sprzątanie cykliczne

W tej cenie otrzymujesz najwyższej jakości sprzątanie. Wszystko odbywa się w pełni legalnie, więc od razu po sprzątaniu dostaniesz fakturę VAT. Gwarantujemy Ci 100% satysfakcji i bezpieczeństwa - sprawdzamy naszych ekspertów bardzo dokładnie, zanim zaczną z nami współpracę.

Nasze usługi są ubezpieczone na kwotę 1 mln zł. Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy związane z zamówionym sprzątaniem, skontaktuj się z nami, pomożemy!

W przypadku zleceń last minute, złożonych na mniej niż 24h przed rozpoczęciem sprzątania, stawka za usługi sprzątania może być wyższa. Koszt sprzątania jest widoczny podczas składania zamówienia.

Okna i prasowanie

Nasi eksperci mogą kompleksowo zająć się Twoim mieszkaniem lub biurem. Mogą sprzątać, myć okna i prasować, a rozliczamy się wyłącznie za czas realnej pracy. Pamiętaj jednak, żeby wybrać odpowiednią usługę składając zamówienie - umożliwi nam to znalezienie dla Ciebie właściwego eksperta.

Środki czystości

Składając zamówienie możesz wybrać usługę sprzątania wraz ze środkami czystości. Wówczas wybrany sprzątacz przyjdzie do Ciebie zaopatrzony w zestaw profesjonalnych środków, (w jego skład wchodzą: - płyn uniwersalny- płyn do mycia łazienek- płyn do podłóg- płyn do mycia szyb i luster- płyn do czyszczenia grilla i piekarnika- rękawice gumowe- ścierka z mikrofibry- gąbki- ręczniki papierowe.) z których będzie korzystał podczas sprzątania, a po zakończonej usłudze zabierze je do domu. Koszt usługi w przypadku zamówień do 3 godzin włącznie wynosi 12 zł, w przypadku zamówień powyżej 3 godzin - 24 zł.

Nasze pomoce domowe poruszają się komunikacją miejską, dlatego nie dowozimy sprzętu gabarytowego. W przypadku chęci odkurzenia lub umycia podłogi klient powinien posiadać: odkurzacz, mop i wiadro, zmiotkę i szufelkę, plastikową miskę, żelazko i deskę do prasowania (w przypadku usługi prasowania).

Dezynfekcja

Usługa dezynfekcji polega na przetarciu i zdezynfekowaniu powierzchni w Twoim mieszkaniu lub biurze. Specjalnym środkiem bakteriobójczym/wirusobójczym dezynfekujemy między innymi klamki, włączniki i wyłączniki światła, kontakty, blaty kuchenne, baterie łazienkowe, wanny, toalety, klawiaturę, biurka oraz najczęściej dotykane przedmioty. Koszt usługi w przypadku zamówień do 3 godzin wynosi 12 zł, w przypadku zamówień od 3 do 5 godzin wynosi 24 zł, powyżej 5 godzin - 36 zł.

Płatność

Płatność odbywa się online. Masz do wyboru dwie metody: możesz zapłacić płatniczą, w przypadku zamówień cyklicznych albo za pomocą systemu płatności Przelewy24, w przypadku zamówień jednorazowych. Oznacza to, że nie musisz już więcej pamiętać o wypłacie gotówki, gdyż cały proces przebiega bezpiecznie, online i z dowolnego miejsca.

Jeśli płacisz kartą, w chwili złożenia zamówienia dokonywana jest preautoryzacja Twojej karty, a pełna płatność za sprzątanie zostaje pobrana w momencie jego zakończenia. W przypadku usług cyklicznych (raz w tygodniu, dwa razy w tygodniu) płatności pobierane są automatycznie z Twojej karty w momencie realizacji każdego sprzątania, więc raz zamawiasz i nic więcej nie musisz robić.

Za pomocą systemu bezpiecznych i szybkich przelewów online Przelewy24 płacisz w momencie dokonania zamówienia (dotyczy wyłącznie zamówień jednorazowych). Pamiętaj, że korzystając z tej metody, tracisz elastyczność. Nie możesz skrócić czasu trwania sprzątania, więc radzimy przygotować listę dodatkowych zadań, które w razie potrzeby będzie mogła wykonać osoba sprzątająca.

W obydwu przypadkach możesz jednak wydłużyć czas sprzątania wraz z usługami dodatkowymi poprzez edycję zamówienia.

Anulowanie zamówienia

Wiemy, że możesz być zabiegany i zapracowany, a szanujemy czas zarówno Twój, jak i naszego eksperta. W związku z tym, jeśli zdecydujesz się odwołać sprzątanie na mniej niż 24 godziny przed jego rozpoczęciem, nasza osoba sprzątająca zastaje bez pracy w tym czasie, dlatego musimy pobrać opłatę manipulacyjną w wysokości 63 zł brutto.