Praca dla Sprzątaczy

Jak dotrzeć do Klienta przez Internet?

29 czerwca 2016

Umiejętność pozyskiwania nowych klientów to podstawa działalności we wszystkich branżach handlowo-usługowych. Sposobów jest wiele, od tradycyjnych ogłoszeń po marketing szeptany. Każdy przedsiębiorca znajdzie zatem odpowiednie dla siebie rozwiązanie, dopasowane do specyfiki swojej firmy. Nie inaczej jest w przypadku branży usług sprzątających.

Głównym źródłem pozyskania klientów jest obecnie Internet. Tu możliwości jest bardzo wiele. Można prowadzić własną stronę www, fanpage na Facebooku, aktywnie działać w innych kanałach social media, czy korzystać z dostępnych stron z ogłoszeniami i zamieszczać na nich swoje oferty. Internet w większości przypadków zastąpił już mniej skuteczne metody, jak roznoszenie i rozdawanie ulotek, czy ogłoszenia w lokalnych gazetach. Wynika to z faktu, iż obecnie jest on dominującym źródłem informacji, miejscem gdzie szukamy odpowiedzi na różne pytania i rozwiązań codziennych problemów, także tych związanych z utrzymaniem porządku. Warto zatem świadcząc usługi sprzątające, ogłaszać się właśnie w sieci. Trzeba mieć jednak świadomość, że konkurencyjnych ogłoszeń jest tam wiele. Poza tym, obecnie Klienci przed podjęciem decyzji dokładnie sprawdzają daną ofertę; zwłaszcza w przypadku usług liczą się z opinią dotychczasowych Klientów. Dobre referencje mogą być kluczowe przy podjęciu decyzji. Zatem jeśli zależy nam na pozyskiwaniu nowych zleceń, warto zadbać o to by obecni klienci mogli wypowiedzieć się na temat świadczonych usług w wiarygodnym miejscu, a nowi mogli to przeczytać. Taką możliwość daje współpraca z dedykowaną platformą, jakiej przykładem w branży usług sprzątających na stołecznym rynku jest Pozamiatane.pl.

Dla małych przedsiębiorstw, czy osób prowadzących jednoosobową działalność, nawiązanie z nią współpracy to same korzyści. Kooperacja z większą firmą, taką z doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku, która ma własną bazę kontaktów oraz prowadzi działania promocyjne, daje ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Działalność pod szyldem znanej marki to duże wsparcie, gdyż może znacznie pomóc w pozyskaniu klientów. Platforma ma już grono odbiorców i prowadzi aktywne działania zmierzające do dalszego podniesienia jej rozpoznawalności. Współpracującym sprzątaczom oferuje nie tylko legalne zatrudnienie, ale również stałą stawkę godzinową i codzienny dostęp do nowych zleceń. Dzięki elastycznemu grafikowi i przyjętym zasadom nie ma też problemu z jednoczesną pracą dla Pozamiatane.pl i prowadzeniem własnej działalności.

Jak dotrzeć do Klienta przez Internet?
Jak dotrzeć do Klienta przez Internet?

Umiejętność pozyskiwania nowych klientów to podstawa działalności we wszystkich branżach handlowo-usługowych. Sposobów jest wiele, od tradycyjnych ogłoszeń po marketing…

Pozamiatane.pl
Jak dotrzeć do Klienta przez Internet?