Ponad 20 000 opinii

Odpocznij, my zrobimy resztę!

Jesteśmy w Warszawie, Krakowie
i we Wrocławiu.

Rodzaj sprzątania
Ubezpieczenie OC
na 1 mln zł
Infolinia czynna w godzinach 09:00 - 17:00
Bezpieczne płatności online
Zaufani i sprawdzeni sprzatacze

3 proste kroki

zamów

Znajdź eksperta w okolicy

zapłać

Zapłać online

porządek

Ciesz się porządkiem

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

zaufani
gwarancja zwrotu
bezpieczne płatności
sprzątanie 24/7

Opinie klientów

”Polecam. Pani bardzo uprzejma, empatyczna (w domu małe dziecko i kot). Punktualność wzorowa. Można się porozumieć bez problemu. Wystarczająco dokładna (jestem bardzo wymagająca i pedantyczna) - zrobiła to o co ją prosiłam, jest czysto i przyjemnie.”

Katarzyna, Warszawa

”Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy Pani Svitlanie, że udało się okiełznać nasze mieszkanie :) Pani Svitlana jest dokładna, punktualna i uśmiechnięta :) Na pewno chętnie będziemy korzystać z jej usług przy następnej okazji.”

Karolina, Warszawa

”Pani Tatiana stawila sie na czas i bardzo dokladnie wykonala swoja prace. Poza tym jest osoba bardzo komunikatywna co sprawilo, ze nasza wspolpraca byla przyjemnoscia :) ”

Iryna, Warszawa

”Pani Natalia jest bardzo punktualną i miłą osobą. Bardzo dokładnie posprzątała mieszkanie. Jedynym minusem jest to że Pani słabo mówi po polsku, ale mi to zupełnie nie przeszkadzało, bo Pani Natalia zrozumiała wszystko o co prosiłem oraz jakość sprzątania była na wysokim poziomie.”

Roman, Warszawa

”Pani Lilia jest dokładna i przykłada się do swojej pracy. Miła, ze świetną komunikacją. Gdy skończyła sprzątanie przed czasem zaczęła szukać dodatkowych zajęć, tak aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać czas - zaczęła prasować koszule. Polecam. Pełen profesjonalizm.”

Hubert, Warszawa