Ponad 20 000 opinii

Odpocznij, my zrobimy resztę!

Rodzaj sprzątania
Ubezpieczenie OC
na 1 mln zł
Bezpieczne płatności online
Zaufani i sprawdzeni sprzatacze

3 proste kroki

zamów

Znajdź eksperta w okolicy

zapłać

Zapłać online

porządek

Ciesz się porządkiem

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

zaufani
gwarancja zwrotu
bezpieczne płatności
sprzątanie 24/7

Opinie klientów

”Jak zwykle (korzystamy już pół roku) bardzo dokładnie i solidnie posprzątane. Całe mieszkanie lśni! Najlepszy Sprzątacz! Pani Juleta również bardzo dobrze zarządza czasem sprzątania. Serdecznie polecamy.”

Zuzanna, Warszawa

”Pani miała za zadanie sprzątnąć porządnie podłogę na całym pietrze (hol, korytarz, pokój i kuchnia), umyć łazienkę i umyć schody. Zrobiła wszystko poza częścią schodów, bo bardzo dokładnie umyła podłogę (była rzeczywiście mocno zaniedbana). Była punktualna i dokładna.”

Anna, Warszawa Wesoła

”Pani Danusia jest niesamowita! W ciągu półtorej godziny odkurzyła i wymyła podłogi, kuchnię, łazienkę, ściany i lustra dokładniej niż jakakolwiek inna Pani (dotychczas). Dodatkowo wytarła kurze z szafek.e Do tego jest super miła!”

Jakub, Warszawa

”Polecam, bez problemów. Bardzo solidna pani. ładnie posprzątane , tak jak chciałam. Punktualna, miła. Warta najwyższej oceny.”

Rita, Warszawa

”Pani Larysa była bardzo uprzejma i wyrozumiała, kuchnia posprzątana jak chciałam, do tego umyte podłogi (nawet w łazience, mimo że wspomniałam że można to zrobić jeśli zostanie czas a pani sprzątająca została 20 minut dłużej). Jestem bardzo zadowolona :)”

Malwina, Kraków